Dve zene

dragicica

Početnik
Poruka
17
Ako provedes 1,5 godinu sa tipom u nekoj tkz vezi. On ode sam na odmor sa svojim sinom. Bez pitanja dali ja zelim da podjem snjim. Ja odem u istome period sa sinom na odmor kod "starog" prijatelja...

Ovaj poludi, i misli da sam legla sa tim "starim". Postavlja uslov, da ga necu izgubiti samo ako pristanem da on ima 2 zene?? Tip sav izkompleksiran. Zasto bi zena legla sa drugim, ako je zadovljna sa njim?

Zaista ostajem bez teksta, pitala sam ga dali misli da on ima zlatan kur... I slicno...

Cudi me i taj fenomen, hoce da jaa pristanem na dve zene. A kad ga pitam dali hoce on, da ja imam dvojicu, to nije dozvoljeno...

Zaista me cudi, kako to muskarci sebi daju pravo i izgravaju neke velike jebace pa ovake gluposti spustaju. I to jos kad se radi o coveku od 48 godina..

Misilia sam da sam srela zrelog coveka, koji zivi u inostranstvu kao i ja i da je savremen.

A gledajuci istinu, vidim da je to zatucani primitivni balkanac, koji zeli da ima kucni domacicu, slugu a ne jednu savremenu samostalno zenu, koja zna da se zadvolji bez njegovog "zlatnog kur....

Ja ga odjebala par put, ali ovaj upro kao da je mutav???

Dajte mi molim vas savet kako da da spustim na zemlju i da prestane izigravati Don Juana, mada nicemu nevredi kad ja malo bolje lupim glavom... :twisted:
 
Istina je da nikome na čelu ne piše da je debil, pa zato i činimo greške.. svakodnevno...
Moj savet ti je da ga oteraš u tri lepe pi... materine, normalno, na finjaka..
crazy-1.gif
 
Tacno je to sto kazes. Mada sama sebe zavaravam svaki put mislim, da ipak imam vise zajednickog sa "nasim" nekog npr sa svedanjiom. Ali eto sto stalno cinim greske pa nevidim debila balkanskog, koji zaista samo zeli da mu zena bude u kuhinji, da radja decu, da cuti a on da radi sta hoce..

A ja zena samostalna, i sama neznam sta sam trazila kod njega. Ali eto uvek postoji neka nada, da eto imas nekog pored sebe, radi drustva, uz kaficu, fini provod, putovanja itd.. Mislim u Svedskoj stvarno zene imaju dobre uslove i da zive same. Ali eto nije ni samoca neko resenje jer sve ljepse u "dvoje"..

Krivo mi je sto tako neki muskarci, sebe zamisljaju kao neka vise vredna stvorenja sa druge planete, pa tako spustaju gluposti, da zeli 2 zene a i nije sposoban da zadovolji jednu a kamoli dve.

A koja normalna zenska pristaje na 2 zene. Neka zatucana iz Albanije, koja nema druge alternative nego da sire noge, i da cuti...

Ma hajde pozdrav svima iz hladne i suncane Svedske od mene koja jos uvek ne gubi nadu da ima tamo neko "normalno" bice koje zele da ima lepe i miran zivot u dvoje...
 
I sta mislis ti da je raj u Svedskoj, gdje su najvece deprezije u Evropi?? Ja ovdje zivim od 1970 a kad bi me sutra ovdje zatvorili i rekli mi da nemogu napustiti ovu zemlju godinu dana. Ja bi tacno u tome momentu umrla, jer zaista nekog socialnog zivota nema. Ljudi sede po kucama, posao TV a kad trebas u goste prvo zoves, zakazes vreme, pa poneses svoje pice klopu i tako dalje. Ma jeli to neki zivot nije??? Tako ti uzivaj u tome sto imas, a ja cu samo da mi neko da penziju (mada sam jos dosta mlada za to) bezati odavde u neke toplije krajave... Pozdrav
 
Ne može se generalizovati, ali činjenica je da ljudi kojima teže idu civilzacijske promene u stranim sredinama, ne uspevaju da se integrišu u nov sistem vrednosti. U zemlj koja je generator novih sistema ne kaže se uzalud: "... zaboravljaj staro, da bi ti mozak prihvatao novo ...". Međutim tvoj partner je nešto propustio i sada je u sopstvenom praznom prostoru... Odbacio je stare dobre vrednosti iz otadžbine..., a prihvatio je lošije vrednosti zapadnog sistema.

On ne mora da bude loša osoba... on je bludnik (izgubljen)... treba ga vratiti
 
ja reshiJo da palim na jamajq.....

a shto se tiche tog tvog "muza" moge jedan predlog.... malo vishe eksplitzitan..... kad te lepo drugi put "spopadne" mozesh da uradish sledetje...

uhvati ga za qr.... stegnesh.... i lepim karate udartzem ga zveknesh po glavi.... onako bridom dlana..... netej mu se ditji bar neki dan......

:) a i netjesh mu pasti neko vreme na pamet da te spopada......

:)
 
eh da on ti je primerak jako rasprostranjene vrste ljudi u svetu.... Homospaiens Balcaniqus.... grupa Serbinaus...
:)

neke njihove osobine su:
-oni su gazde u qtji....
-oni su gazde van qtje...
-najcheshtje prpvode vreme u lovu ispred televizora....
-jedna od retkih karakteristika je ta da im lovina sam donisi hranu....
-traze od svojih podanika (chitaj UKUTJANA) da ga tretiraju kao bozanstvo....
-ne znaju da voze automatike (mada ni one sa manuelnim menajchem)....
-romantika se kod njih svodi na: Dosta je bilo romantike - skidaj gatje....
-oni samo prave detzu, a chopor ih odgaja, vaspitava, hrani....
-takodhje retka vrsta muzjaka koji se hvale monogamnoshtju i koji brane svojim zenama da imaju vishe muzjaka, a pritome imaju bar josh njih dve....
-prvo nauche detzu kako se kaze "***** ti mater po sred ******"
-kad idu u lov obichno idu do prve shumske kafane i tu naruche dva kg pechenja da ponesu qtji....
-obichno se zapiju od dva piva (bar tako kazu), mada statistike kazu da se pije vishe, ali ko tje da veruje statisticharima jer i oni su srbi....
.....

:):):):)
 
.....za sve zene koje nece da ih neko kontrolise sam ja...dakle sve vi zene javite se meni na masazu i provod, ja zadovoljavam vas sve odjednom , vazi? a posle vam necu braniti da dolazite na krstaricu i pricate sa svakim.....ja sam savremen muskarac i nisam ljubomoran...samo mi se javite pa da opicimo cuku na nekom lepom mestu....vazi? posle vi dodjite opet na oglase necu se ljutiti ......
ja sam savremen.....molim ozbiljne zene samo!!!
 
..dakle zene javite se....savremen sam.....ako necete idite u afriku pa posle gurajte malu slatku crnu decicu u kolicima i ucite ih lepe reci....ako vas balkanci bas toliko vole da vas uopste ni ne gledaju , ko vam je kriv kada ste gadne ko psi i idete po oglasima...ili u egipat kod arapa da vam pricaju price i tese ...
hahahahahahhahahahahahahahahahahahahha
 
Mystic_:
Ne može se generalizovati, ali činjenica je da ljudi kojima teže idu civilzacijske promene u stranim sredinama, ne uspevaju da se integrišu u nov sistem vrednosti. U zemlj koja je generator novih sistema ne kaže se uzalud: "... zaboravljaj staro, da bi ti mozak prihvatao novo ...". Međutim tvoj partner je nešto propustio i sada je u sopstvenom praznom prostoru... Odbacio je stare dobre vrednosti iz otadžbine..., a prihvatio je lošije vrednosti zapadnog sistema.

On ne mora da bude loša osoba... on je bludnik (izgubljen)... treba ga vratiti


Tacno to sto kazes. Ali u ovome slucaju radi se o coveku sa 48 godina, koji juri za "decom" od 24 godine. I sad misli da se ja "palim" na takve price pa i da mu je ona stvari od zlata, smucio bi se svakoj zeni.. Mislim da ga uhvatila muska "menopauza" pa mora sad da se dokaze da je sposoban da j.. mlade..
 
ha, ovo je sjajno! Pun pogodak! Na tog mog bivsog pustinjaka.. Mada ja verujem da ga uhvatila muska "menopauza" on 48 a hoce "decu" od 24 da j... I jos misli da se ja palim na neke price o njoj a to veruje da mu je ona stvar od zlata pa sad misli da cu ja da letim za njim... Zajebo se..
 
Dobro. Rekla si šta nećeš, ali da li ti znaš sada šta hoćeš.

Jer svako može da se popne odakle je pao. Pitanje je samo kojim odlukama i kojim putem ići. Vi živite u nama ovde nepoznatoj sredini sa drugačijim društvenim odnosima i niko te ne može savetovati kako konkretno da vučeš poteze...

Po meni,... možda je duševni spas u "zidanju" nečeg zajedničkog - partnerski 50%-50% ???

"Projekti" stvaraju i produbljuju najčvršće veze. ???
 
Tacno "Projekti" stvaraju i produbljuju najčvršće veze. ???. Ja zaista sebi stalno govorim, sve negativno o toj vezi ali opet bez nekog razumnog razloga, pada mi napamet, da mu se javim.. Mada me i njegov stariji sin (17 godina) zvao zadnja dva dana i hoce da "budemo mi" jer smo se dobro slagali moj sin, i njegova dva... A on, sam nece da mi se javi nego hoce tako da mu sin prenosi poruke. A i sama neznam sta cu.. Zar se mora uvek zivot provoditi u nekoj borbi?? ili to sto kazes dusevni spas je u zidanju neceg zajednickog..
 
"Zar se mora uvek zivot provoditi u nekoj borbi?? ili to sto kazes dusevni spas je u zidanju neceg zajednickog."

Mora da postoji borba ! Ali ne usmerena jedno protiv drugog. Nesuglasica je jedno, razaranje je drugo. Ako ste preduzetni najbolje je da zidate "Nešto" što prevazilazi tek Vaše mogućnosti, da bi ste se naprezali i da bi taj trud bio "sladak trud", jer prevazilazite sebe, ali i osmišljavate sebe u praznom prostoru.

BITNO !!! Materija mora u sebi da sadrži duh, inače džaba gradozidanija. (ovde se ne misli na bukvalno veliko zidanje). Sve što radite mora biti pokriveno duhom ... jedino tako postoji šansa da materija egzistira, a vi unutar te materije.

Vaš Mystic
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVANA SI NA TEMU:

- POZNANSTVA - CROSSROADCAFFE ili
- POZNANSTVA - HOĆE LI NEKO DA SE DRUŽI SA NAMA IZ 60 I NEKE...

Dođi, vidi ...
Srdačan pozdrav
M.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Al vi serete kao slonovi!! Zao mi je sto si takvog debila nasla ali nije to sto je on balkanac vec sto je budala!! Sto mi idete na zivac kad tako pricate o svom narodu.... pa i vi ste balkanci, dali i vi i sami sebe ucjenjujete kao balkanske budale?!!!?
 
A sta to tebe toliko pogodi, brate balkanski..

Ako sam ja pisala o necem sto me muci u zivotu i ako sam se u trenutku razocarala u coveka s kojim sam provela zadjih 1,5 godinu i svasta o njemu rekla i pomislila to neznaci da smo poceli da sviju stavljamo pod isti barometer..

Ja sam rodjena na tome Balkanu i ponosim se svog porekla iako sam taj Balkan napustila pre 37 godina. Bas i zato sam se razcarala sto sam vjerovala u to nase zajednicko poreklo da ce to da nas spoji ovdje na severu. Mada sam u ovome primetila crte tog balkanskog ponasanja i mentaliteta.

Mozda si upravi i ti, da nije to sto je on Balkanac, nego sto je budala...

a i ja snjim sto uopste gubim svoje vreme sa ovim
 

Back
Top