Resenje za PMS

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.591
Citam stalno sta bi mi pomoglo tom prilikom i nista ne nadjoh. U nekoj knjizi o travama se spominje ulje noćurka. Navodno su ga indijanke koristile tako sto su u PMS u grickale semenke te biljke poznatije kod nas kao Nocna frajla. U apoteci imaju samo neke skupe ampule od tog ulja koj su oko 10 evra za mesec dana.
Da li jeko probao tako nesto. Vredi li dati novac za to. Iskreno, meni bas i ne smeta mnogo taj PMS, smeta mnogo vise mojim ukucanima pa ajde da budem malo uvidjajna.
 
Nije ukucanima gore nego tebi, a sve je to normalno. Malo vise uvidjajnosti sa njihove strane...?
A da pitas u biljnoj apoteci za caj od nocurka? Vise sam pristalica cajeva, nesto nemam poverenja u sve to sto "trpaju" u kutijice, sam vestak.
Pozz
 
bromelin takođe, ananas - ublažava bolove.
Ja u stvari nisam sigurna kako su nestale moje PMS muke jer sam kombinovala te tablete PMS, bromelin i ostavila sam cigarete. De facto, otkako sam ostavila pušenje ne boli me, pre toga (2 meseca) sam pijuckala PMS tablete i bolelo je manje.
Pa eto. Ne znam da li ti ovo pomaže, ali eto...:)
 
Ja pijem kompleks "kalcijum magnezijum" u cilju smanjenja pms. Manje me bili, tj boli samo jedan dan umesto ranije 5 al sam i dalje neuroticna ...Jel za to treba bensedin ili i za to ima neki caj? :lol: :wink:
 
Kokain? Salim se, naravno, ali ako postoji takav lek prva cu do apoteke. Sada cete pomisliti i da sam neki narkoman.... a ne ne.
Stvarno, ajd sto krvarimo 5-7 dana, nego sto smo skroz blesave dok se to ne desi. Blago muskarcima. Moj dragi je razvio poseban prag tolerancije prema meni u "onim" danima. Priznajem, nepodnosljiva sam. Mada, probacu magnezijum, posto mi je retko koji problem resila tableta. Glasam za vitamine u svim oblicima i "zdravlje iz bozje apoteke" - trave (lekovite).
 

Back
Top