Bol nakon mokrenja

hronicna

Početnik
Poruka
1
S obzirom da sam kod raznih doktora pokusavala da pronadjem uzrok za moje bolove i da nije uspevalo, mozda ce mi neko od vas pomoci.
Jos pre dve godine osetila sam bol u donjem delu stomaka. Sva ispitivanja sam od tada uradila tri puta, kod ginekologa i urologa. Prolazeci kroz razlicite reakcije mog organizma shvatila sam da je problem koji imam povezan sa urinarnim traktom.
Bol je sledeci: Veoma jak probadajuci i najcesce se pojavljuje posle mokrenja u donjem delu stomaka. Nikakvo peckanje ili bol pri mokrenju nemam, jednostavno samo nakon mokrenja.
Sama sam primetila da bol prestaje tek posto u organizam unesem oko litar tecnosti. I bola nemam sve dok ne mokrim ponovo.
Bolovi se pojavljuju bar jednom mesecno i traju nekoliko dana. I tako stalno iz pocetka.
Pre nekih mesec dana sam se testirala na sve seksualno prenosive bolesti i svi rezultati su u redu. Takodje sam dala urin i nije bio nikakvih neobicnih rezultata tako da su uvek odbijali da rade dalja ispitivanja. Radili su mi i ultrazvuk abdomena i ti rezultati su bili u redu, ali bol ne prestaje. Pre godinu dana su me lecili od upale jajnika, ali je ocigledno bila pogresna dijagnoza. Ni svi ti antibiotici u vidu injekcija i oralnih antibiotika mi nisu pomogli.
Pri tom ja sam ubedjena da je u pitanju bol koji je povezan sa mokracnim kanalima.
Ukoliko imate bilo kakvu ideju sta bi moglo biti i kako konacno da prekinem ove bolove, molim vas da me obavestite o tome.
Hvala unapred.
 
A radjen je i ultrazvuk bubrega takodje? Mislim, pesak u bubrezima moze biti uzrocnik ovog bola. Klad kazes 'sve seksualno prenosive bolesti' na koje tacno mislis? ako je sve zaista onako kako kazes onda jos jedino ostaje bol na nervnoj bazi a to je problem koje resava psihoterapija odnosno psihijatar za somatoformne poremecaje.
 
Pregledi urina moraju cesce da se rade, da se tu negde ne krije neki pesak sto rece wdw a sto se tice ostalog volela bih tacno da navedes sta je to sve radjeno od analiza,mozda to nije sve kako ti msilis.
 

Back
Top