Krecenje

idol...

Domaćin
Banovan
Poruka
3.441
Kako da okrecim sobu. Krevet mi je plav, venecijaneri su plavi, dole je laminat, tepih je nekakao pastelno plav...
Sta mislite o pastelno zelenoj.... ili o nekoj drugoj toplijoj boji, posto je sve hladno.... sta najvise prija mozgu....
 
Obavezno narandzasta, super ide s plavom. Ja sam okrecila dva udarna zida u jaku narandzastu, a ostale u vanila/slonova kost/bez kako god to ko zove. Mislim da je malo previse da sve bude histericno narandzasto, pogotovo ako je mala prostorija
 
Koliko god je to meni kao ideja delovalo histericno :mad: moja supruga je iznad kreveta u spavacoj sobi zalepila tapete sa horizontalno postavljenim straftama u raznim bojama(u nasem slucaju to su boja kajsije,krem ,svetlo maslinasto zelena,neka karmin crvena i siva,ovako napisano deluje uzasno)ostatak sobe je okrecen u boju bele kafe.
Veruj mi nema prijatnijeg i boljeg kutka u celom stanu od tih njenih haos tapeta i moram da priznam da uzivam u svakom trenutku koji provedem u toj prostoriji.Jedini problem je sto se i ostali ukucani tako osecaju pa ne mogu da ih IZBACIM IZ MOJE SOBE!!!! :D :D :D
 
Gospodine Jovicu, bacite neku fotku da vidimo!
I zna li neko neki dobar sajt o uredjenju stana, ukljucujuci i moleraj?
Znaci, razne ideje su mi potrebne jer cu najverovatnije uskoro menjeati stan.
 
Najbolje bi išla "kajsija" boja ili da kažemo narandžasta, ali bledo narandžasta, neka lepa neupadljiva nijansa. Ili, ako voliš jače boje može i to, mada ipak je u pitanju spavaća soba pa ne bi trebalo preterivati sa drečavim bojama. :)
 
I meni se svidja krem i bledo narandzasta, ai, mozda to daje prevelik kontrast. Sta mislite o ovoj boji:
decrm2.jpg

Nesto izmedju zelene i plave....
 
uz ovo ne mozhesh da zadrzhish nameshtaj koji imash... tj venecijanere, kreveet i tepih... mis' na shta bi to lichilo? dobar dan, upravo ste ushetali u krempitu...
ne mozhe sve biti iste boje.. ok mozhe.. al to se zove psihodelija ili kicherica.. zavisi od sluchaja do sluchaja....
ovo je lepa boja... al stvano ne ide uz nameshtaj koji ti imash...
koje su ti boje (chitaj: nijanse) ti venecijaneri, tepisi i krevet? i u kom je stilu ostatak stana? i kakva je gradnja tog stana/qcje? mis... ne mozhe to tako.... s neba pa da bude ko iz chasopisa... koliko je prostorija osvetljena?
i postavi brate neki isechak.. neshto za orijentir... kako ja da znam koje su boje tvoji venecijaneri? znash koliko varijacija plave postoji?
 
livija:
uz ovo ne mozhesh da zadrzhish nameshtaj koji imash... tj venecijanere, kreveet i tepih... mis' na shta bi to lichilo? dobar dan, upravo ste ushetali u krempitu...
ne mozhe sve biti iste boje.. ok mozhe.. al to se zove psihodelija ili kicherica.. zavisi od sluchaja do sluchaja....
ovo je lepa boja... al stvano ne ide uz nameshtaj koji ti imash...
koje su ti boje (chitaj: nijanse) ti venecijaneri, tepisi i krevet? i u kom je stilu ostatak stana? i kakva je gradnja tog stana/qcje? mis... ne mozhe to tako.... s neba pa da bude ko iz chasopisa... koliko je prostorija osvetljena?
i postavi brate neki isechak.. neshto za orijentir... kako ja da znam koje su boje tvoji venecijaneri? znash koliko varijacija plave postoji?
... a, sledeći daljnje Livijine instrukcije, čak ni stan !!! :lol:
 
uz ovo ne mozhesh da zadrzhish nameshtaj koji imash... tj venecijanere, kreveet i tepih... mis' na shta bi to lichilo? dobar dan, upravo ste ushetali u krempitu...
ne mozhe sve biti iste boje.. ok mozhe.. al to se zove psihodelija ili kicherica.. zavisi od sluchaja do sluchaja....
ovo je lepa boja... al stvano ne ide uz nameshtaj koji ti imash...
koje su ti boje (chitaj: nijanse) ti venecijaneri, tepisi i krevet? i u kom je stilu ostatak stana? i kakva je gradnja tog stana/qcje? mis... ne mozhe to tako.... s neba pa da bude ko iz chasopisa... koliko je prostorija osvetljena?
i postavi brate neki isechak.. neshto za orijentir... kako ja da znam koje su boje tvoji venecijaneri? znash koliko varijacija plave postoji?
Mislim da ostatak stana nema ama bas mikakve veze sa mjom sobom. Ona je izolovana vratima....
Da imam fotoaparat, sve bi bilo lakse, ali *******.
Da opisem:
Krevet - malo tamnije, daleko od teget, aliza nijansu tamnije od plave. Jastuci takodje plavi sa zelenim motivima. Materijal - kao plis, nista napadno.
Venecijneri - slicne boje
osvetljenost - velika, buduci da imam ogroman prozor
Zbog toga sam i mislio neku pastelno zelenu, da bih zadrzao taj ne napadan karakter sobe, i razbio monotoniju, ili kako ti kazes kiceraj. Moje pitanje je ustvari bilo: da i je to previse hladno za jednu sobu....
 

Back
Top