Prihvatiti razliku

wuki

Obećava
Poruka
91
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.
 
Naravno da bih mogla ... fizički izgled jeste bitan, ali ne i najbitniji ... i potpuno je suludo zamišljati kako ''čovek za ceo život'' treba da izgleda. Bitnije je kakve on osobine u sebi nosi i kako se prema meni ophodi, nego da li ima puna usta, plavu kosu i lepe zube.
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.

Kod muskaraca je nekako mnogo bitniji taj spoljasnji izgled dok nekoga ne upoznaju, kod zena licno mislim da je mnogo privlacnije kada imaju sta da cuju od muskarca... uostalom vecina muskaraca je ruzna kad se svuce ali se uvek nadje lepota u njima :twisted:

Ja licno retko volim da zamisljam i da se gubim u iluzijama, vise volim da uzivam u onome sto vidim i osobu koju volim ne cini samo njegova pamet ili izgled... mora da jedno nadopunjuje drugo, nije mi dovoljno samo jedno :roll:
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.
Naravno da bih mogao biti ,nije lepota ništa ako nema dobrote i iskrenih emocija u njoj a i prolazna je pogotovo kod žena jer brže ostare,to je i naučno dokazano :wink:
 
Nije problem ako izgleda potpuno suprotno od onog što sam očekivala..
problem jeste ako me ta osoba fizički ne privlači...

Ako stvorim drugačiju vizuelnu sliku od onog što ''dobijem'', dam šansu...
moguće je da me privuče ta ''nova'' osoba, a moguće je i da me ne privuče!
Desilo mi se i jedno i drugo!

Samo da nije ekstremno...
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.

Nemam tu sliku u glavi, ne zamišljam osobu nekog određenog fizičkog izgleda.
Muškarac mora da me psihički privuče, a posle toga postoji mogućnost da me i fizički privuče, bez obzira na to što mi je u prvom trenutku bio neprivlačan.
Pa ko razume, shvatiće. :wink:
 
SumiTara:
Nije problem ako izgleda potpuno suprotno od onog što sam očekivala..
problem jeste ako me ta osoba fizički ne privlači...

Ako stvorim drugačiju vizuelnu sliku od onog što ''dobijem'', dam šansu...
moguće je da me privuče ta ''nova'' osoba, a moguće je i da me ne privuče!
Desilo mi se i jedno i drugo!

Samo da nije ekstremno...
Vidi mene... Mora da me spijuniraju... :shock:
 
Super je ako postoji fizička privlačnost ali uopšte nije uslov. Postoji i ono nešto drugo što ne mora da ima nikakve veze s izgledom.

Kao klinki mi je samo to bilo bitno, sada najpre sloboda da budem ono što jesam a to ima veze pre svega sa stavom muškarca.

Čak i fizični sasvim neprivlačni muškarci postaju vrlo zanimljivi ako umeju da me zaintrigiraju.
 
zelenooka:
Nemam tu sliku u glavi, ne zamišljam osobu nekog određenog fizičkog izgleda.
Muškarac mora da me psihički privuče, a posle toga postoji mogućnost da me i fizički privuče, bez obzira na to što mi je u prvom trenutku bio neprivlačan.
Pa ko razume, shvatiće. :wink:
ja te razumem, meni je isto tako
 

Back
Top