Syberia & The longest journey - prethodni delovi

zvoncica_nis

Zainteresovan član
Poruka
159
Da li je neko odigrao prethodne delove Syberie2 i Dreamfall: the longest journey tj:

1. Syberia 1
2. The longest journey

znam da su igrice starije pa me zanima sta zahtevaju, tj da li se mogu igrati pod XP ili mora na W98? Da li se mogu nekako nabaviti, ako ih neko ima neka posalje privatnu poruku ili ostavi mail za kontakt plz!

Da li postoji neki sajt gde se mogu download-ovati?
 
Imao sam ja Siberia 1 i nekako mi je bolja od dvojke, jer su zagonetke bile logicnije a i prica manje napadna; prirodnija i tako uzbudljivija... Grafika nije nista losija, isto je na 2 CDa.... Ma super je, ali... Dao sam je ortaku jos pre godinu- dve, ali mogu da vidim da li je jos kod njega posto je poznat po tome da ne vraca gotovo nista sto pozajmi a kamo li diskove (verovatno i ne zna da je moj) :( Neki su mi je vec trazili za razmenu, i nikako da je "povratim"...
 
I da jos dodam, Syberia i te kako moze na XPu da se tera, malo je igrica koje ne mogu.
Neki Monkey island delovi ne mogu, ali sva sreca pa postoje silni emulatori, te ne mora da se odvaja particija za 98SE.

Mene interesuje da li ima neko stare dobre FMV (full motion video) avanture. To su bile prave igrice, a ova nova tehnologija i animacije sve uprskase, pa sad nema glumaca u igricama.
 
Кулиража:
I da jos dodam, Syberia i te kako moze na XPu da se tera, malo je igrica koje ne mogu.
Neki Monkey island delovi ne mogu, ali sva sreca pa postoje silni emulatori, te ne mora da se odvaja particija za 98SE.

Mene interesuje da li ima neko stare dobre FMV (full motion video) avanture. To su bile prave igrice, a ova nova tehnologija i animacije sve uprskase, pa sad nema glumaca u igricama.
....Kad se samo sjetim Black Dahlie i Phantazmagorie, navru mi emocije...
Samo nisu dobre za zivce mnogo sam se nervirao u Black Dahliji one zagonetke nije humano koliko su teske....Al imaju nevidjen smek:D
 
Syberia je super igra.Meni se svidja drugi deo mada svi kazu da je prvi bolji.Ja sam bas danas nabavio putovanje u srediste zemlje igru koju sam dugo cekao.Nego kad se samo setim broken sworda za ps one.To je bila prava C&P avantura.Pa onda discworld noir,drakula,ark of time.Nego da pitam nesto.Da li je sad moguce pristojno emulirati igre sa PS2 i Game cube konzole?Igrao bih resident evil 4 sa PS2 i resident evil rimejk prvog dela za koji nisam znao da postoji do skoro.Sve je isto kao u nezaboravnom prvom delu koji se desava u velikoj kuci u brdima samo bolji engine.
 

Back
Top