Velika Srbija-jedini spas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

giovaniI

Domaćin
Banovan
Poruka
3.270
Mislim da je porazavajuce do kako niskih grana je nas Srbe kao narod doveo novi svjetski poredak.Rasparcani smo po Krajini,Republici Srpskoj,Srbij,Crnoj Gori,djelu Makedonije,...i jos nas ponizavaju.DO KADA JOS,pitam se,gdje je kraj?
Izlaz je u svesrpskom jedinstvu i Rusiji.Vazno je da znamo ko smo i sta je nase,kuda idemo.
Velika Srbija treba da bude cilj i vizija. :-)
 
...Dole kapa matori - lagao bih te ako bih rekao da to nisu i moji vlazni snovi...ali prihvati realnost,prsli smo kao nijedna generacija pre nas i sad ima da cutimo i lizemo rane....a ako Bog da,mozda ne ja ili ti (ne znam koliko godina imas) ali nasa deca dozivece to....
 
Pa nas problem je sto smo oduvek imali nesposobne politichare....komunizam je iskoristjen za stvaranje propagande o tzv."velikosprskom hegemonizmu"kao nechemu najgorem i pravdanjem svega losheg od drugih kroz "branjenje" od toga....a takvo stanje je nasha i samo nasha krivica.....nekad su nas unishtavali komunisti danas to zele Radikali i Cheda izmedju kojih po samodestruktivnom potencijalu nema apsolutno nikakve razlike.
 
giovaniI:
Mislim da je porazavajuce do kako niskih grana je nas Srbe kao narod doveo novi svjetski poredak.Rasparcani smo po Krajini,Republici Srpskoj,Srbij,Crnoj Gori,djelu Makedonije,...i jos nas ponizavaju.DO KADA JOS,pitam se,gdje je kraj?
Izlaz je u svesrpskom jedinstvu i Rusiji.Vazno je da znamo ko smo i sta je nase,kuda idemo.
Velika Srbija treba da bude cilj i vizija. :-)

Шта ти то значи ВЕЛИКА СРБИЈА ??? Треба да знаш да чим тако нешто напишеш значи да имаш претензије НА НЕКУ ТЕРИТОРИЈУ КОЈА НАМА НЕ ПРИПАДА. Ту манипулацију СРС-а са паролом "велика Србија" уопште не подржавам јер има само КОНТРАЕФЕКТЕ.

Србија треба да буде онолика колико јој то омогућава СИЛА ПРАВА а не глупе пароле које за резултат могу имати ПРАВО СИЛЕ.

Свакако да сви народи теже да живе у једној држави - поготово Срби који су
исецкани у мале новокомпоноване квази-државице - али одустани од ове глупе
пароле.

За сада треба да будемо презадавољни тиме што можемо потписивати споразуме
О СПЕЦИЈАЛНИМ ВЕЗАМА са браћом која су путем права силе остала ван Србије.
 
Kaa:
...Dole kapa matori - lagao bih te ako bih rekao da to nisu i moji vlazni snovi...ali prihvati realnost,prsli smo kao nijedna generacija pre nas i sad ima da cutimo i lizemo rane....a ako Bog da,mozda ne ja ili ti (ne znam koliko godina imas) ali nasa deca dozivece to....
Nisam ja mator.82 sam godiste,iz Hercegovine sam i boli me kad vidim sta nam se desava.Moramo zbiti redove,braco Srbi.
 
Enfroz2891.:
Pa nas problem je sto smo oduvek imali nesposobne politichare....komunizam je iskoristjen za stvaranje propagande o tzv."velikosprskom hegemonizmu"kao nechemu najgorem i pravdanjem svega losheg od drugih kroz "branjenje" od toga....a takvo stanje je nasha i samo nasha krivica.....nekad su nas unishtavali komunisti danas to zele Radikali i Cheda izmedju kojih po samodestruktivnom potencijalu nema apsolutno nikakve razlike.
Nisi u pravu,jer izmedju srpskih radikala i Cede IMA RAZLIKE.dA IMA PRAVA I PRAVDE,ZAPADNI TRABANTI KAO STO SU CEDA I BEBA BILI BI ODAVNO NA ROBIJI.
 
giovaniI:
Nisam ja mator.82 sam godiste,iz Hercegovine sam i boli me kad vidim sta nam se desava.Moramo zbiti redove,braco Srbi.

Наравно да треба да учинимо СВЕ да ако икако можемо ЗБИЈЕМО РЕДОВЕ. Нису наши непријатељи случајно срочили изреку од које их хвата самртни страх :
НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ ! 8-)
 
al bundy:
Vidim da prekodrinskoj braci nije dosta sto su dobili po pi*ci 95. u Hrvatsakoj i Bosni nego bi opet ispocetka . :roll: nemojte ljudi vise ako za boga znate na kraju ce nas stvarno ostati za pod sljivu. :evil:
Mi smo preko Drine ostali svoji na svome i nismo zaboravili ko smo i sta smo,nama je Srbija u srcu i u dusi i uvjek ce biti.
A pogledaj ko nas je sve napadao i sa kim,...
 
eremita:
Шта ти то значи ВЕЛИКА СРБИЈА ??? Треба да знаш да чим тако нешто напишеш значи да имаш претензије НА НЕКУ ТЕРИТОРИЈУ КОЈА НАМА НЕ ПРИПАДА. Ту манипулацију СРС-а са паролом "велика Србија" уопште не подржавам јер има само КОНТРАЕФЕКТЕ.

Србија треба да буде онолика колико јој то омогућава СИЛА ПРАВА а не глупе пароле које за резултат могу имати ПРАВО СИЛЕ.

Свакако да сви народи теже да живе у једној држави - поготово Срби који су
исецкани у мале новокомпоноване квази-државице - али одустани од ове глупе
пароле.

За сада треба да будемо презадавољни тиме што можемо потписивати споразуме
О СПЕЦИЈАЛНИМ ВЕЗАМА са браћом која су путем права силе остала ван Србије.
Nije to "NEKA teritorija",...natopljena je ona nasim znojem,suzama i krvlju.
 
eremita:
Наравно да треба да учинимо СВЕ да ако икако можемо ЗБИЈЕМО РЕДОВЕ. Нису наши непријатељи случајно срочили изреку од које их хвата самртни страх :
НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ ! 8-)
tO JE JEDINI IZLAZ.
 
giovaniI:
Mi smo preko Drine ostali svoji na svome i nismo zaboravili ko smo i sta smo,nama je Srbija u srcu i u dusi i uvjek ce biti.
A pogledaj ko nas je sve napadao i sa kim,...

zar ne mislis da nerealne ideje o "Velikoj Srbiji" i dovele do svega ovoga?
uostalom, ako nisi zaboravio ko si sta, i ako ti je srbija u src i dusu, zasto te onda boli kada vidis sta se desava?
 
giovaniI:
Mi smo preko Drine ostali svoji na svome i nismo zaboravili ko smo i sta smo,nama je Srbija u srcu i u dusi i uvjek ce biti.
A pogledaj ko nas je sve napadao i sa kim,...
pa jeste to tacn ali niste ni vi bili cvecke mada je za to sve kriv pokojni zlikovac sto pod lipom trune koji vas je huskao i podbunjivao a pogotovo Srbe iz Hrvatske a onda ih je ostavio mirno na milost i nemilost Hrvatima pa je tako 5. avgusta kada je Knin padao RTS prenosio Cirkus iz Monte Karla a za pad Glamoca,Drvara,Mrkonjica,Jajca i ostalih gradova nismo ni znali niti se nesto Srbijanska vlast potresla zbog toga a velike srpske patrote su izasle na puteve i prodavale izbeglicama u koloni sendvice za 5 mraka a litar benzina za 10 tako da ti je Ceda pogresna adresa za prituzbe jer je tada verovatno pusio gandzu i pio pivo ispred radnje.
 
...Lose protumaceno - "Matori" je uzrecica - mislio sam da si mladji...a samo bih jos hteo da dodam da jesi u pravu za nase jedinstvo,ali batali Ruse...jedino u sebe i to kako odigramo sledecu partiju,mozemo da se pouzdamo...
 
al bundy:
pa jeste to tacn ali niste ni vi bili cvecke mada je za to sve kriv pokojni zlikovac sto pod lipom trune koji vas je huskao i podbunjivao a pogotovo Srbe iz Hrvatske a onda ih je ostavio mirno na milost i nemilost Hrvatima pa je tako 5. avgusta kada je Knin padao RTS prenosio Cirkus iz Monte Karla a za pad Glamoca,Drvara,Mrkonjica,Jajca i ostalih gradova nismo ni znali niti se nesto Srbijanska vlast potresla zbog toga a velike srpske patrote su izasle na puteve i prodavale izbeglicama u koloni sendvice za 5 mraka a litar benzina za 10 tako da ti je Ceda pogresna adresa za prituzbe jer je tada verovatno pusio gandzu i pio pivo ispred radnje.
Nisi u pravu:mi Srbi preko Drine bi i bukvalno pomrijeli od gladi da nije bilo tog istog Milosevica i mi to dobro znamo da cjenimo.Njemu neka je laka crna zemlja i pokoj udsi,slava mu i hvala.
Ne mislis valjda tom logikom da je onaj nesretni Milanovic iz RTS-a kriv za pogibiju ljudi u zgradi televizije,a da je zlikovac Havijer Solana "milosrdni andjeo".
 
Управо су само крупне промене у политици једина шанса Србије. Само РАДИКАЛНИ заокрет у односу на ову поданичку, неспособну, демагошку клику на власти у Србији може усправити и Србију али и српски народ у ексј-ју републикама, насилно одвојен од матице
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top