Ovo morate pogledati.....BESPLATNO

Webm@srer

Početnik
Poruka
6
Registrujte se besplatno i mozete da napravite vrlo brzo i besplatno svoj sajt(na njihovom sajtu postoji FREE EASY WEB BUILDER za pola sate mozete da napravite jako dobar Sajt i sto posto ce funkcionisati) i da ga postavite na internet.100% je besplatno,a ako vam se svide njihove usluge mozete uzeti premium hosting za 4.85 dolara mesecno.Uz njega imate 30GB prostora,600GB bandwitdh,2000 e-mail accounts,200 sub-domeins,Free domain,...Ja sam ga uzeo pre par dana i kazem vam da je super.UCLANJENJE JE BESPLATNO!!!!!Samo idite na ovaj link i registrujte se BESPLATNO i napravite svoj besplatan web sajt!!!!!!!Nista vas nekosta,a videcete da ce vam se svideti!!!!!Kliknite na link ispod!!!!!JOS MOZETE I DA ZARADITE!!!

http://www.bravenet.com/?afilid=1266082642
 

Ako neko misli nesto ozbiljno neka preskoci ovaj sajt. Nudi on zilion mogucnosti sve to stoji ali ogranicice vas. Prvi put kada sam ga koristio, nabacili su mi baner, dalje, ukinuli su mi sajt uz izvinjenje jer im je pao server i kao trebace im nekoliko dana da ga povrate i da ce me obavestiti. Nikada nisu obavestili a moj acount je izbrisan. Dalje, reklamiraju se preko vaseg sajta sto je i normalno ako nesto daju za Dz.
Svaki besplatan web hosting jedino moze koristiti za testiranje vaseg sajta. Ako bilo sta ozbiljnije pokusavate napraviti, bolje ustedeti neki novac i uzeti web hosting koji se placa ali bar ce biti siguran. ;-)

A ono sto bi stvarno neko trebao da pogleda ako vec nije je ISO HUNT ukuca na google i prvi link koji izadje neka ide na njega. Tu mozete naci i igrice i filmove i sve sto vas interesuje. Do sada sam uspeo da skinem sigurno 80% stvari koje mi trebaju, igrice, filmove... Sve sto je potrebno je da imate neki od torrent klijenata instaliranih i malo bolju konekciju.
Nadam se da ce ovo nekome pomoci, za ostale koji znaju za torrent neka se neljute sto sam dosadjivao sa ovim. ;-)
 
/me pali

key.jpg


Ovo sam cekao duuugo vremena.........
 

Back
Top