Доста је било страначких подела

НОРМАЛНО ЗА.....................
Србија је једина политичка опција али са својом историјом и својим вредностима..............
Она постојана и стварана Србија овековечиће се у суботу и недељу................новокомпонована и манипулативна остаће у оној мањини којој и припада.........
 
eremita:
СРБИЈА ЈЕ ЈЕДИНА ОПЦИЈА !

Биће лепо време у суРботу !

Србија је велика тајна !
Србија је једина опција!
Биће прелеповреме у суботу па макар и секире падале,
Заокружи да,Живот за Србију,потпис за КИМ!
 
Great Old One:
Lapo vreme da se proseta do glasackih mesta, cak vise njih, i stavi tacka na podele u Srbiji.
kakva jeftina i glupa propaganda na kuju ni radikal ne bi naseo :D...
ustvari... BI!

8)

@postavljach teme
i to treba da ima "plan i program"
pa svi da se sloze...
to je i bilo u srbiji
zvalo se komunizam u pochetku
pa onda socializam...

znam da patriJotama nedostaje to "crveno vreme"... lepo to dokazuju odovarajuci na ovu temu ;)
 
FLUID:
Verujem da nema onog ko je protiv, ali to je čista UTOPIJA. Naravno da sam i ja ZA, ali neće takve političke opcije biti skoro. Političari su ponajmanje krivi jer je narod takav kakav je, a oni su izašli iz tog naroda i taj narod ih je birao. Pa s toga mogu manipulisati sa istim dok im je volja.

Gluposti .... "Biranje" ne znaci nista. Postoji jedna struktura, jedan sistem na osnovu koga se ti isti "biraju", sistem otimacine, obmana i lazi .... Narod naivan i izludjen 90 godina jugoslovenstvom i posle komunizmom, pa svu svoju energiju usmerava na politicka prepucavanja ..... Nema tu leba.

Nama treba jedna partija - NACIONALNA. Nacionalni program u kojem prva tacka mora da bude totalna eliminacija kriminala i korpucije .... bazirano na nasim iskusvima do 1918 i Hitlerovim uzdizanjem Nemacke (koja je od sprdnje od drzave postala ekonomska sila za par godina ...... naravno pocelo je sa eliminacijom kriminalnih elemenata, jer to je osnovni preduslov za razvijanje zdravog drustva).
 
Момчило Селић
СРПСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРОГРАМ


I Начела

Носиоци историје – Божије промисли на Земљи – нису ни идеје ни појединци, већ нације.

Поштујући поуке прошлости – и садашњости – ваља нам стога заштитити Српство.

Морамо то учинити сами, јер су нам савезници досада штетили колико непријатељи.

Туђе вере и идеологије, такође.

Наше делање мора бити засновано на истини, ма колико непријатној, и сопству.

Независно од односа снага, културних и политичких образаца, Национални програм мора јачати нацију, и тежити заокружењу и очувању наших земаља.

Јер без омеђене, целовите територије и снажне државе, и даље ћемо страдати од лажи и издаје, и претапати се у друге.



II Одреднице

Овај Програм морамо утемељити на јасним појмовима нације, имена, језика, и вере, јер се скривањем истине нећемо додворити непријатељима ни помоћи себи.


1. Нација

Историјски, Српство се састоји од Срба хришћанске вере, српског имена и језика.

Етнички, Индоевропљани смо српског, словенског, и балканског порекла.

Као једна од најстаријих војничких аристократија Европе, настали смо слободним мешањем духовно и физички сродних племена.

Но многи су се потом одрекли српског имена, и стали уз наше непријатеље.

За овај Програм, међутим, они заувек остају Срби.

Јер и они и Југословени нашег порекла нису нас лишили само бројности, већ и земаља. Један од главних наших циљева мора стога бити њихово враћање Српству.


2. Име

Наше име несловенског је порекла. Првобитно су га носили балкански и азијски Арији, и означавало је припадност војничком племству Словена.


3. Језик

Српски језик јединствен је на целој нашој територији. Пише се српском ћирилицом, по потреби и латиницом. Дијалекти су му екавски и ијекавски.

Мада једно од главних обележја сопства, услед исељавања постао је својство другог реда. Србе енглеског, немачког, француског, или неког другог језика не смемо стога одбацивати.

Српство је пре свега дух, и жеља за животом у заједници прошлих, садашњих, и будућих Срба.


Ostatak ovde:

http://www.srpskilist.org/strane/srp_nac_prog.htm
 
Kada je u pitanju Srbija nema podela na stranke,


.......boga ti.......tak sam i ja uvek govorio.......

titoinchurchillff4.jpg
 
Ти ниси чуо да су њему одгризли ногу,или је ово нека слика из ранијег периода,
да није у питању породични албум,нешто ми много јодлујеш!!!!
Маркодажд иде у алпи тити сте!
Ма нека нама маркадажда, док год има неко да поред пута лаје дотле се и зна где је међа! Како се то сада модерно каже црта.Да ли је истина да се и Шунтави црта у силиконској долини,или је можда од када је упознао "девојку из града " чешће код таста у Мрчајевци моје родно село?.Пошто је чувени Шунта био на школовању на ФБИ академији можда је он смислио рецепт Борису како да крије дугоногог препонаша деда Ворка!? Или га крије његов таст ? Па заједно обилазе пропланке и ливаде?!
"ал заволех девојку из града,са уснама ко пупољак руже"

ма незнаш ти о чему ја причам ти си плитак поток,кратка памет!
 
crow:
kakva jeftina i glupa propaganda na kuju ni radikal ne bi naseo :D...
ustvari..

znam da patriJotama nedostaje to "crveno vreme"... lepo to dokazuju odovarajuci na ovu temu ;)

Što se radikala tiče ti izgleda nisi neki poznavalac istih, lično preferiram istoriski momenat kada su radikali u parlamentu argumentovano sredili Stjepana Radića, a ovog je to prilično pogodilo jer istina uglavnom boli, ali ko zna taj je znalac!

Što se crvenog vremena tiče, izgleda da tebi i onima koji su ti slični po postovima jedino nedostaje to vreme jer neprestano o njemu pričate!
Ali šta da se radi, tako ste zadojeni i odgojeni u tom vremenu pa imate valjda pravo i na žal za tim vremenima!
 

Back
Top