Ko navija na batinaše?

Mit dunavskih rusalki

Zainteresovan član
Poruka
416
Noćas su dvojica batinaša napala u Zemunu aktiviste LDS. Srpski, junački.
Juče je Vlada organizovla srpski antisrpski miting.
Koštunica sa klikom svadja Srbe i ostrašćuje ih.
Dokle be.
Da li neko smatra da neko ovde manipulise narodom.
Kada će bre taj 6. oktobar, ali bez Vladana Batića, on je svoje profućkao. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dole Vlada!
 
Mit dunavskih rusalki:
Noćas su dvojica batinaša napala u Zemunu aktiviste LDS. Srpski, junački.
Juče je Vlada organizovla srpski antisrpski miting.
Koštunica sa klikom svadja Srbe i ostrašćuje ih.
Dokle be.
Da li neko smatra da neko ovde manipulise narodom.
Kada će bre taj 6. oktobar, ali bez Vladana Batića, on je svoje profućkao. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dole Vlada!

:) :o :D
 
zvrko.gif
 
Mit dunavskih rusalki:
Noćas su dvojica batinaša napala u Zemunu aktiviste LDS. Srpski, junački.
Juče je Vlada organizovla srpski antisrpski miting.
Koštunica sa klikom svadja Srbe i ostrašćuje ih.
Dokle be.
Da li neko smatra da neko ovde manipulise narodom.
Kada će bre taj 6. oktobar, ali bez Vladana Batića, on je svoje profućkao. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dole Vlada!

grozno...uzas....gospode boze da li je to moguce....evo veceras stanari jedne zgrade u Nisu isamarali aktiviste GSS koji su lepili letke u postanske sanducice sa pozivom na bojkot....pa dokle bre vise....mislim...znate
 
1. реч је о двоје што су из ГСС убацивали летке у сандучиће
2. И то се не рачуна јер нико није дршком пиштоља ударао људе у главу.
3. заболе ме, види моју тему од јуче где се описује да су два припадника СРС ударана дршком пиштоља и где су се Либерали смејали.
 
Alekasandar2:
1. реч је о двоје што су из ГСС убацивали летке у сандучиће
2. И то се не рачуна јер нико није дршком пиштоља ударао људе у главу.
3. заболе ме, види моју тему од јуче где се описује да су два припадника СРС ударана дршком пиштоља и где су се Либерали смејали.
Ma da jadni Radikali......koji su najorganizovaniji u svemu....prelepljivanje i ostalo...a sto vole da lepe nasminkanog Tomu po halo govornicama i mestima koja nisu za lepljenje plakata ima ih i od prethodne kampanje!!!!
 
Alekasandar2:
1. реч је о двоје што су из ГСС убацивали летке у сандучиће
2. И то се не рачуна јер нико није дршком пиштоља ударао људе у главу.
3. заболе ме, види моју тему од јуче где се описује да су два припадника СРС ударана дршком пиштоља и где су се Либерали смејали.

A mozda su samo naleteli na nekoga kome se smucilo da mu pune sanduce raznim sranjima i jednostavno ih izlupao.I ja cekam ove sto se navadili da kace na kvake od ulaznih vrata razne flajere.Olupacu glavu o gelender prvog koga navatam.
 
ovako nesto sta se dogadja sa jadnim ljudima koji lepe i ubacuju papirice za bojkot....mislim....ne znam....kako ovaj svet ne moze da razume sta znaci gradjanska svest i savest....ljudi su savesno i svesno odradjivali svoju nadnicu....neki od njih nisu ni imali pojma sta turaju u sanducice....nekako je stvarno bedno i jadno...dodje mi da sam odem i raznesem ostatak papirica samo sa jednim ciljem da jadni isprebijani i isamarani aktivisti ne ostanu bez nadnice....znate
 
divljacki,primitivni mentalitet izbezumljene horde u srbiji je odavno preuzelo primat nad razumnom gradjanskom sveshcu i tolerancijom..zato nam je ovako kako jeste,a po svoj prilici bice nam i gore..jer zemlja u kojoj se siledzijama i divljacima dopusta da rade ono sto rade po srbiji sprema se za sigurnu propast....
oni koji podrzavaju ovakvo divljashtvo,prostakluk i primitivizam trebaju dobro da razmisle kako se sve to jednog dana vraca...nemojte da posle mrzite ceo svet zato sto vas tretiraju kao zaostale divljake
 
kad je rec o nazivu teme...batinase navija koncentraciona vlada v.kostunice,b.tadica i t.nikolica..ovo je vec 14-i napad na aktiviste LDP-a,a ni u jednom slucaju pocinioci nasilja nisu otkriveni...pre neki dan je razbijena glava radikalskom aktivisti,i cela srbija je ustala na noge da se nadju pocinioci,dok se aktivisti LDP-a slobodno premlacuju kako god ko zeli...
od radikala i sps-ovaca nisam ni ocekivao da ce se buniti protiv divljastva u srbiji,koga su uostalom oni instalirali,ali sramno cutanje DS-a i borisa tadica je neoprostivo...
 
Interesantno bi bilo postaviti pitanje:
Odakle maloj tek formiranoj stranci LDP-u toliko para da odštampa par miliona antireferendumskih listića, one "bojkot" plakate što su polepljni po celom gradu (Koraksova karikatura) i za druge aktivnosti?
Mislim, jasno je otkud pare za referendumsku kampanju - iz budžeta. Ali otkud pare LDP-u???
 
DraGo70:
Interesantno bi bilo postaviti pitanje:
Odakle maloj tek formiranoj stranci LDP-u toliko para da odštampa par miliona antireferendumskih listića, one "bojkot" plakate što su polepljni po celom gradu (Koraksova karikatura) i za druge aktivnosti?
Mislim, jasno je otkud pare za referendumsku kampanju - iz budžeta. Ali otkud pare LDP-u???
ma vazi...ko da to kosta ko zna koliko...i kakve to uopste ima veze sa besomucnim divljanjem nad aktivistima LDP-A?
 
DraGo70:
Interesantno bi bilo postaviti pitanje:
Odakle maloj tek formiranoj stranci LDP-u toliko para da odštampa par miliona antireferendumskih listića, one "bojkot" plakate što su polepljni po celom gradu (Koraksova karikatura) i za druge aktivnosti?
Mislim, jasno je otkud pare za referendumsku kampanju - iz budžeta. Ali otkud pare LDP-u???
a odkud pare za stranacke aktivnosti ostalim strankama pre raspisivanje predizborne kampanje?
 
Mit dunavskih rusalki:
Noćas su dvojica batinaša napala u Zemunu aktiviste LDS. Srpski, junački.
Juče je Vlada organizovla srpski antisrpski miting.
Koštunica sa klikom svadja Srbe i ostrašćuje ih.
Dokle be.
Da li neko smatra da neko ovde manipulise narodom.
Kada će bre taj 6. oktobar, ali bez Vladana Batića, on je svoje profućkao. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dole Vlada!

Сила се враћа ономе ко се није одрекао силе!па шта је то у односу на чедо љубави и његове жртве,па његови батинаши стрељали су 30 људи у ценру града са по 60 метака по глави становника,
за мање од годину дана његове власти,
а сада ми је нешто он угрожен и не заштићен,ко му плаћа обезбеђење.
Они предходни су му узели ауди А8 док им не исплати плате,
како ће да исплати ове није сада није му ту Дућа да им плати оловом...
 
Elvin:
iz budžeta? :D od članstva? :D u stvari, garant im gro prihoda dolazi od članarina...

bilo bi zanimljivo videti ko je finansirao dss-ovu kampanju pred izbore 2003-e...

Заиста невероватно! Ти се отворено радујеш ШТО СУ СТРАНИ ПОЛАЋЕНИЦИ !
Ваљда мислиш како је то IN !
 
Mit dunavskih rusalki:
Noćas su dvojica batinaša napala u Zemunu aktiviste LDS. Srpski, junački.
Juče je Vlada organizovla srpski antisrpski miting.
Koštunica sa klikom svadja Srbe i ostrašćuje ih.
Dokle be.
Da li neko smatra da neko ovde manipulise narodom.
Kada će bre taj 6. oktobar, ali bez Vladana Batića, on je svoje profućkao. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dole Vlada!

Spasite sve pande sveta!

panda.jpg
 
serb_pagan:
ma vazi...ko da to kosta ko zna koliko...i kakve to uopste ima veze sa besomucnim divljanjem nad aktivistima LDP-A?

Pa košta i to poprilično. A ako ne veruješ, nazovi neku štampariju pa pitaj koliko košta izrada par desetina hiljada plakata, a koliko bar milion flajera...
A kakve veze ima sa divljanjem? Pa ima i sa tim. Evo kakve. Svojevremeno je jedna "gospođa" iz jedne NVO koja je sada jaaaakooo bliska sa dotičnim LDP-om šamarala na ulici izbeglicu sa KiM i niko joj zbog toga nije mogao ništa.
Svojevremeno su članovi LDP-a upali na tribinu DS i vređali članove...
Sada im se to vraća kao bumerang.
E, sada ćeš ti verovatno zaključiti da sam i ja jedan od tih koji podržavaju batinaše koji napadaju pristalice i simpatizere LDP-a.
Nisam i ne odobravam to. Samo sam se nadovezao na temu!
 
serb_pagan:
kad je rec o nazivu teme...batinase navija koncentraciona vlada v.kostunice,b.tadica i t.nikolica..ovo je vec 14-i napad na aktiviste LDP-a,a ni u jednom slucaju pocinioci nasilja nisu otkriveni...pre neki dan je razbijena glava radikalskom aktivisti,i cela srbija je ustala na noge da se nadju pocinioci,dok se aktivisti LDP-a slobodno premlacuju kako god ko zeli...
od radikala i sps-ovaca nisam ni ocekivao da ce se buniti protiv divljastva u srbiji,koga su uostalom oni instalirali,ali sramno cutanje DS-a i borisa tadica je neoprostivo...

bed.gif
bed.gif
bed.gif
 

Back
Top