STA MUSKARAC MISLI KADA KAZE...

...sad cu da ti objasnim.
vidish, on s tobom zzeli brak, decu i porodicu, mdjt, misli da josh nije dovoljno prozziveo (yeb`o drugih zzena, pravio ili ishao na lumperajke, uzzivao u slobodi itd...), pa ce on da ode u vojsku da tamo malo sredi misli....
si shvatila?
 
U stvari kaže, da mu je trenutno jako stalo do tebe ali da je život raznovrstan i da ti nisi njegov maximum... Priče o braku i deci u tom stadijumu, služe da ti podignu moral, zato što verovatno hoće da te otkači ali ne bi rado da te povredi.
Ovako, dao ti je malo nade, a ti ako si pametna, batali njega pa nađi nekog ko zna šta hoće.
 
rekao bih da ti je kazao upravo ono sto misli, a u vojsku sigurno nije otisao dobrovoljno. Mozemo diskutovati o tome kada je muskarac zreo da shvati sta znace (a bogami i da izdrzava) porodica i obaveze koje iz toga proizilaze. On je decko bar dovoljno zreo da sumnja da je dotle stigao. Ima mnogo gorih :)
 
Lucky Luck:
rekao bih da ti je kazao upravo ono sto misli, a u vojsku sigurno nije otisao dobrovoljno. Mozemo diskutovati o tome kada je muskarac zreo da shvati sta znace (a bogami i da izdrzava) porodica i obaveze koje iz toga proizilaze. On je decko bar dovoljno zreo da sumnja da je dotle stigao. Ima mnogo gorih :)

Moram da se slozim sa gore napisanim. Sigurno je da se dvoumi i da misli da njegovo vreme za brak nije jos doslo. Sigurno da ne mozes biti sigurna u njega. Ipak, nije mi ni jasno kako neko moye da kaze nadji nekog drugog, kao da je to tek tako, ovaj nece da se zeni, ajmo nekog ko hoce, pa nije zivot stocni sajam :lol:
Ok, mozda preterujem, naravno da treba da trazis nekoga ko ti odgovra i za koga ces se udati, pre ili kasnije 8-)
 
mirada:
Sta muskarac misli kada kaze " Ti si devojka sa kojom zelim porodicu,brak ali ja nisam nista proziveo..." i pri tom odluci da ode u vojsku i da tamo sredi misli :confused: :confused: :confused:
nemoj da se ljutis ali decko je sasvim ok...shvatices kasnije koliko je bio u pravu...na zalost malo je onih koji tako zrelo donesu odluku da nece u brak dogod nesto ne prozive...Uglavnom se zaljube smrtno i zene na brzinu pa se posle natenane kaju...Secam se da sam kao veoma mlada cura imala te sto ce da se zene u dvadeset i dve god. na svakom prstu po jednog...kako je vreme odmicalo to se proredilo bogami pa posle nisi mogao ni puskom da ga nateras...Neverovatno sada imam u kolekciji one koji se razvode jer su se u dvadesetim brzo ozenili...ne pada im napamet da u brak udju preko papira tj. regularnim vencanjem..a ni meni vala vise ne...samo se katkad nasalim i kazem ajde da napravimo svadbu kao fora da se rodbina proveseli i da im pokupimo pare...a posle kud koji mili moji...nista danas nije garancija al bolje nek prozivi da se na meni posle ne izivi, zar ne?
 
mirada:
Sta muskarac misli kada kaze " Ti si devojka sa kojom zelim porodicu,brak ali ja nisam nista proziveo..." i pri tom odluci da ode u vojsku i da tamo sredi misli :confused: :confused: :confused:
Glavni problem je ta zenska opterecenost udajom... to su neke zesce ozbiljne stvari i zene grese sto brzaju... preuranjeno o tome pricaju... tip se poplasi... Plase se i devojke toga isto... i isto tako imaju gore pomenute tripove...
U pitanju je nedostatak zrelosti i nedostatak dobre komunikacije...
Naravno da je svojom izjavom i postupkom shebao stvar kod tebe... verovatno tripuje da ce imati takvih prilika jos... Al ako hoce da se izivi... sta ti tu mozes... njegov izbor... Svaki je covek sam tvorac svoje sudbine... kao i sto je sam odgovoran za svoje postupke...
 
Petar_Pan:
Glavni problem je ta zenska opterecenost udajom... to su neke zesce ozbiljne stvari i zene grese sto brzaju... preuranjeno o tome pricaju... tip se poplasi... Plase se i devojke toga isto... i isto tako imaju gore pomenute tripove...
U pitanju je nedostatak zrelosti i nedostatak dobre komunikacije...
Naravno da je svojom izjavom i postupkom shebao stvar kod tebe... verovatno tripuje da ce imati takvih prilika jos... Al ako hoce da se izivi... sta ti tu mozes... njegov izbor... Svaki je covek sam tvorac svoje sudbine... kao i sto je sam odgovoran za svoje postupke...


a sta ako on o tome samo prica? ako ona ne pominje...iz prilozenog se vidi da sam dozivela slicno a da brak nisam ni spomenula...smeshno, zar ne. a u isto vreme i tuzno...bilo pa proshlo. ne ponovilo se...
 

Back
Top