STA MUSKARAC MISLI KADA KAZE...

ivet_5:
a sta ako on o tome samo prica? ako ona ne pominje...iz prilozenog se vidi da sam dozivela slicno a da brak nisam ni spomenula...smeshno, zar ne. a u isto vreme i tuzno...bilo pa proshlo. ne ponovilo se...
E sad slucajeva ima raznih... No nesto u oba slucaja ne stima... a ako nesto ne stima... tad se lepo poprica i vidi se da li se to moze resiti na neki nacin... a ako je slucaj kao ovaj... da zeli da se izzivi... to je nerisivo...
 
giovaniI:
Mislim da je bio iskren.To trebas da cijenis kod njega.Nije mala stvar kada ti kaze da sa tobom hoce porodicu,...Trazio ti je vremena i daj mu ga koliko hoce,ako ti je stalo do njega,a mislim da jeste.Vratice ti se on,vidjeces.SRECNO!!
znam ja da je on iskren,ali me to boli, a i ta prica o braku, ja je nisam ni spomenula! ne mogu da verujem da ide toliko unaored! totalno me zbunjuje, bili smo 3 i po godine u vezi ne mogu da verujem da do sad nije provalio da ja jos ne zelim da se udam! nervira me samo to sto ne mogu da ne mislim na njega i da odustanem!
 
ivet_5:
o ljubavi se ne prica, ona se pokazuje


sad but true......

ali mislim da nema nicheg lepsheg od poroditze.... detze.... ljubavi..... to je ono shto nas chini ljudima...... monogamnost..... sretni su oni kojima znache rechi koje sveshtenik izgovara prilikom venchanja "da li ti [ime] prihvatash [ime] kao zenu/muza i ...... u miru i blagostanju do kraja zivota".... i onu rechenitzu (mada nema veze sa ovim tekstom ali se treba zapitati nad istom) "Ono sto je Bog sastavio covek da ne rastavlja"....
 
@kraljitze.....

ako to bilo meni namenjeno... mogu slobodno da ti kazem da nisam vesht u pisanju..... tachnije uzasan sam po tom pitanju.....

a ako i mene poqshash da asimilujesh veruj mi da "resistance is useless" ne funkcionishe kod mene... "resistance is usefull"....
:):):)
 
pa nadamo se da nece bash, shteta bi bilo, ja bih ga sachekala da sredi misli, mislim 3,5 godine nije malo, a i chudno mi je da posle toliko vremena ne moze da proceni shta je s njim i da ochekuje neke skrivene poruke u toj prichi.
btw resistance is futile
 
razumem ja sta on hoce da kaze , samo nisam spremna da to prihvatim olako, a i nemam pojma koliko je sve to kod mene posesivnost! bilo bi mnogo lakse da sam neka kucka da se okrenem i odem pa bi on onda i tek kako znao sta ce! A da zaboravila sam da spomenem njegovu izjavu " da imam 28 godina ja bih znao sta cu s tobom,vidim koliko vredis ali ne umem da te sacuvam!"
 
ah da.... davno to beshe ...."futile"..... ali sad su opet pocheli sa zvezdanim stazama na tv avali.... ne propushta ni sekundu......

a shto se tiche vremena.... hm..... vreme brzo leti.... ali ako oni nisu sposobni da prebrode taj vojni rok, koji je sad btw 6 meseci ako si kasarnSKI tip, onda moraju da se zapiPaju koliko onda te 3 point 5 dodine vrede.... da li je to bacheno vreme.... hm.....



Time to say goodbye
----------------------

When Im alone
I dream on the horizon
And words fail;
Yes, I know there is no light
In a room
Where the sun is not there
If you are not with me.
At the windows
Show everyone my heart
Which you set alight;
Enclose within me
The light you
Encountered on the street.

Time to say goodbye,
To countries I never
Saw and shared with you,
Now, yes, I shall experience them,
Ill go with you
On ships across seas
Which, I know,
No, no, exist no longer;
With you I shall experience them.

When you are far away
I dream on the horizon
And words fail,
And yes, I know
That you are with me;
You, my moon, are here with me,
My sun, you are here with me.
With me, with me, with me,

Time to say goodbye,
To countries I never
Saw and shared with you,
Now, yes, I shall experience them,
Ill go with you
On ships across seas
Which, I know,
No, no, exist no longer;
With you I shall re-experience them.
Ill go with you
On ships across seas
Which, I know,
No, no, exist no longer;
With you I shall re-experience them.
Ill go with you,
I with you.
 
mirada:
razumem ja sta on hoce da kaze , samo nisam spremna da to prihvatim olako, a i nemam pojma koliko je sve to kod mene posesivnost! bilo bi mnogo lakse da sam neka kucka da se okrenem i odem pa bi on onda i tek kako znao sta ce! A da zaboravila sam da spomenem njegovu izjavu " da imam 28 godina ja bih znao sta cu s tobom,vidim koliko vredis ali ne umem da te sacuvam!"


zapitaj se koliko tje on da bude zreo posle shes' mesetzi vojske........ ima da poludi tamo..... znam to dobro.... bio sam vojno litze 5 godina..... a onda tje traziti josh malo vremena da se sredi kad dodje is vojske..... vetj poznat scenariJo........ izvini shto ovo pishem ali bez ... ups..... malo sam se raspevao...... i kao zaljuchak jedno pitanje: da li si ti spremna da a chekash godinu dana da sredi misli a da pritom ne znash koji tje mu odgovor biti?
 
onda nemoj da razmishljash.... prepusti se talasima i nek bude shta bude.... bolje da pukne sada ako pukne nego da pukne za par godina kad postoji mogutjnost da budete u braq i sa detzom.... bolje da vas boli neko vreme..... nego klintze tzeo zivot.... razmishljaj tako... ja tako razmishljam.... mene je moja majka ostavila kad sam ima 8... nisam je video od 10-e.... a to skoro 16 godina.... mogu da kazem da ne boli, da me ne zanima.... ali ipak.... nije lako kad te to probudi u pola notji.... mene budi.... i ima da me budi tzeo zivot....
 
vreme lechi sve..... ja moje rane lechim tako shto radim... npr..... uzmem neki posao tipa da radim software.. programiranje.... ali neshto zahtevno shto tje da mi okupira misli..... i onda samo mislim u Delphi-ju..... include, void, integer... ah da ovo mogu da pozovem preko procedure....
 
Duso, muskarci uvek misle ono sto kazu. Nema dalje, nema pozadine, nema filozofije. Mi zene smo sklone onom "pricam jedno ili ne pricam nista a ocekujem da on to sam shvati". Oni su mnogo jednostavniji. Mislio je upravo to sto ti je i rekao. Ne verujem bas da je pod prozivljavanjem necega mislio na dozivljaje sa muskarcima i zbog toga otisao u vojsku.
 

Back
Top