Da li sam ja sponzorusa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AdrianaA.

Obećava
Poruka
53
Da li sam ja sponzorusa,bas me zanima?Pre svega,zdrava sam ,pametna,lepa i zgodna.Imam odlican posao,roditelji mi zaradjuju odlicno,imam svoj stan,kola i mogu sebi da priustim sve sto pozelim.Logicno je valjda da pored sebe zelim da imam nekoga ko ima novca kao ja ili vise,a ne nekoga koga cu ja izdrzavati i ko ce mi celog zivota biti na grbaci.A i sigurno se ne bi osecao prijatno pored mene.E sad takvog sam nasla,ali okolina me karakterise kao sponzorusu.Zasto to?Volim ga i on je nesto naj naj najlepse u mom zivotu....njegov novac mi je nije bitan,vazno je samo da ne odudaramo jedno od drugog,jer nikako ne bismo opstali kad bi postojale neke vece razlike.
Sa druge strane,imam samo jednu pravu drugaricu,mada,moze se reci da su mi ipak najbolje drugarice sestre,jer znam da ce mi one u svakom trnutku reci iskreno sta misle.Ali,sad su problem sve one _nazovi_drugarice sa kojima se povremeno vidjam.
Njima smeta to sto ja svaki dan idem kod kozmeticara,frizera,na ove masaze,one tretmane,na manikir,pedikir,nadogradnje itd.Zatim o putovanjima da ne pricam.meni samo dodje,e idem prekosutra u Italiju,u Francusku,itd.TO NISU MOJI HIROVI,NEGO ONO STO SEBI MOGU DA PRIUSTIM.A ZASTO SEBI NE BIH PRUZILA SVE STO MOGU,SADA KADA IMAM MOGUCNOSTI.KO ZNA STA SE SVE MOZE DESITI U BUDUCNOSTI,MOZDA I JA OSTANEM BEZ PARA
I ONO STO BIH JOS HTELA DA NAGLASIM JE DA NEMAM SUPLJU GLAVU,NEGO DA SAM OBRAZOVANA I PAMETNA.

A I DALJE ME ZANIMA,ZASTO ME GLEDAJU KAO SPONZORUSU/VOLIM I JA DA SE SREDIM I IZGLEDAM SVETSKI,STA VISE TRUDIM SE DA TAKO SVAKODNEVNO IZGLEDAM,JER KAD SAM ZADOVOLJNA SOBOM OSECAM SE MNOGO BOLJE.


Jedino sto mi u zivotu nedostaje su pravi prijatelji,jer oko mene je sve samo ljubomora i zavist.
 
E pa cico nadji sebi drugarice iste kao ti pa neces biti neshvacena. A po meni ne spadas u kategoriju sponzorusa zato sto one po definiciji nemaju svoje pare vec su s tipovima iz tog razloga. Posto ti ocigledno imas svoj novac, mozes biti jedino sponzor a ne sponzorusa. A kako si se i ste strane obezbedila dobrostojecim momkom da mu ne moras biti sponzor, draga moja imas savrsen zivot. I sta tebe onda muci???
 
Muci me to sto nemam prave prijatelje.
Oni pretpostavljaju da se moje teme za razgovor razlikuju od njihovih,da ja pricam sa prijateljima o tome sta cu da kupim,gde cu da putujem ,itd.A uopste nije tako.
Zivo sam bice kao i svi drugi i moje teme za razgovor su totalno normalne...

Nisam opterecena ni firmiranim stvarima ni ne znam kakvim luksuzom i bacanjem para.Evo na primer,moje lazne drugarice se ustrucavaju da kazu preda mnom koliko su platile majcu,pantalone,njih je blam.To znaci da one imaju komplekse.EVO NA PRIMER JA SAM JUCE KUPILA 3 PARA CARAPA ZA 100 DINARA NA ULICI,I TO BI NJIH BILO SRAMOTA DA KAZU PREDA MNOM.DA NE OCEKUJU DA CU DA IM PRICAM KAKO SAM SVOJE CARAPE PLATILA 200,300 EVRA?
NE RAZUMEM LJUDE MAJKE MI.
 
e i meni je to problem manekenka sam idem na filoloski fax,momci de ija a devojke size kada vide to(ljubomaora,ali na sta?)pa mi se cini da svi hoce da putuju ko ja po svetu itd...
ili mi govore kako sebe predstavljam u najboljem svetu nekapiram dali su normalni?
 
Sori, ne mogu da saosecam s vama. Ne spadam ni u jednu kategoriju, pa ne znam kako vam je.
Jedino sto mogu reci za kraj da je i siromasnim i ruznim i debelim i celavim ljudima isto tesko da nadju dobre, iskrene prijatelje, tako da vas problem uopste nije originalan. Ljudi ce uvek naci razlog da nekome zavide na bilo cemu, stoga - naviknite se i kulirajte...
 
Alehandra:
e i meni je to problem manekenka sam idem na filoloski fax,momci de ija a devojke size kada vide to(ljubomaora,ali na sta?)pa mi se cini da svi hoce da putuju ko ja po svetu itd...
ili mi govore kako sebe predstavljam u najboljem svetu nekapiram dali su normalni?

Po napisanom, ne bi rekao ni da si prosla pored filoloskog!
Imam 3 filologa u familiji i oni bi se uzasnuli kad bi videli kako je ovo skaradno napisano.
 
Tuzna istina je da ce ljudi koji nemaju problema sa parama tesko naci (ali ne kazem da nece) iskrene prijatelje medju ljudima koji imaju problema sa novcem. Zato na kraju dolazi do toga da se, aj moram da kazem, bogati ljudi druze sa bogatima a siromasni sa siromasnima, jer onda ne dolazi do te bespotrebne ljubomore. Ja recimo spadam u onaj srednji sloj, znaci ni bogata ni siromasna, i imam drugaricu jos iz srednje koja moze da se svrsta u bogate ljude. Druzimo se vec evo 6 godina, i fenomenalno se slazemo, mozemo jedna drugoj stvarno sve da kazemo, i ja pre par meseci cujem od jedne drugarice takodje iz srednje kako je ta moja bogata drugarica pocela da izlazi samo u fino burzujsko drustvo i da je otkacila ostale sa "tanjim novcanikom". Ostala sam u shoku, i naravno ispricala sam joj sta sam cula, na sta se ona takodje zabezeknula i nije mogla da veruje. Eto ti jos jednog dokaza kako ljubomora svasta moze da ucini.
Ako si ti zaista postena i dobra osoba onda, kao sto si i sama rekla, te nazovi drugarice ti ne mogu nista, niti ti trebaju. One ako imaju predrasuda to je njihov problem.
 
Ti shto postavi temu...ajde ti nama pokazi da si inteligetna,nisam bash to zakljuchio iz tvog prvog posta,mozda greshim,osim shto si pokazala da si uobrazena i potencirash da imash para,shto je samo znaq neukusa(sad cesh sigurno da mi kazesh da sam ljubomoran)....uostalom shta se tebe tiche da li neqo misli da si sponzorusha ako ti smatrash da nisi?Ako nisi i drugi to govore,samo je dokaz da su primitivni,a ako jesi opet tvoja stvar.
To shto neqo ima para ne chini ga ni boljim ni gorim od onog ko ih nema....moze da znachi da je sposoban ako ih je poshteno zaradio ili lopov ako nije.
 
Sto se ,ljudi, prozivate"???

Naravno da nisi sponzorusa... Nije bitno da li neko ima ili nema novca, moji su roditelji iz tzv. radnicke klase i spadam u srednji sloj ljudi. Ali ja se druzim sa svima i siromasnima i bogatima i imam dosta pravih prijatelja. Najbitnije je razumes druge kao i oni tebe, naravno. Ako imas decka koji te voli obrati se njemu za pomoc, takodje mozes se obratiti i svojim sestrama. Ne kazem da ti mi sa foruma necemo pomoci, ali ipak oni te najbolje znaju i znaju kako da te oraspoloze i "skinu" ti misao o tome da li si sponzorusa.... Nadam se da si me razumela.
 
AdrianaA.:
Da li sam ja sponzorusa,bas me zanima?Pre svega,zdrava sam ,pametna,lepa i zgodna.Imam odlican posao,roditelji mi zaradjuju odlicno,imam svoj stan,kola i mogu sebi da priustim sve sto pozelim.Logicno je valjda da pored sebe zelim da imam nekoga ko ima novca kao ja ili vise,a ne nekoga koga cu ja izdrzavati i ko ce mi celog zivota biti na grbaci.A i sigurno se ne bi osecao prijatno pored mene.E sad takvog sam nasla,ali okolina me karakterise kao sponzorusu.Zasto to?Volim ga i on je nesto naj naj najlepse u mom zivotu....njegov novac mi je nije bitan,vazno je samo da ne odudaramo jedno od drugog,jer nikako ne bismo opstali kad bi postojale neke vece razlike.
Sa druge strane,imam samo jednu pravu drugaricu,mada,moze se reci da su mi ipak najbolje drugarice sestre,jer znam da ce mi one u svakom trnutku reci iskreno sta misle.Ali,sad su problem sve one _nazovi_drugarice sa kojima se povremeno vidjam.
Njima smeta to sto ja svaki dan idem kod kozmeticara,frizera,na ove masaze,one tretmane,na manikir,pedikir,nadogradnje itd.Zatim o putovanjima da ne pricam.meni samo dodje,e idem prekosutra u Italiju,u Francusku,itd.TO NISU MOJI HIROVI,NEGO ONO STO SEBI MOGU DA PRIUSTIM.A ZASTO SEBI NE BIH PRUZILA SVE STO MOGU,SADA KADA IMAM MOGUCNOSTI.KO ZNA STA SE SVE MOZE DESITI U BUDUCNOSTI,MOZDA I JA OSTANEM BEZ PARA
I ONO STO BIH JOS HTELA DA NAGLASIM JE DA NEMAM SUPLJU GLAVU,NEGO DA SAM OBRAZOVANA I PAMETNA.

A I DALJE ME ZANIMA,ZASTO ME GLEDAJU KAO SPONZORUSU/VOLIM I JA DA SE SREDIM I IZGLEDAM SVETSKI,STA VISE TRUDIM SE DA TAKO SVAKODNEVNO IZGLEDAM,JER KAD SAM ZADOVOLJNA SOBOM OSECAM SE MNOGO BOLJE.


Jedino sto mi u zivotu nedostaje su pravi prijatelji,jer oko mene je sve samo ljubomora i zavist.

verovatno gresis u nastupu.

zasto li sam stekla utisak da se uglavnom trudis da impresioniras te svoje *neiskrene* prijateljice?
 
Alehandra:
e i meni je to problem manekenka sam idem na filoloski fax,momci de ija a devojke size kada vide to(ljubomaora,ali na sta?)pa mi se cini da svi hoce da putuju ko ja po svetu itd...
ili mi govore kako sebe predstavljam u najboljem svetu nekapiram dali su normalni?


joooojjjj... nisu one ljubomorne sto si ti manekenka, nego im nikako nije jasno sta ces ti na fililoskom!!!
 
Alehandra:
e i meni je to problem manekenka sam idem na filoloski fax,momci de ija a devojke size kada vide to(ljubomaora,ali na sta?)pa mi se cini da svi hoce da putuju ko ja po svetu itd...
ili mi govore kako sebe predstavljam u najboljem svetu nekapiram dali su normalni?


pa onda...
IJA / odvojeno I JA
DALI / odvojeno DA LI

..a i ne verujem da misle da se predstavljas u SVETU, pre ce misliti u SVETLU...

PILE MALO IMAS TI JOS DA UCIS DO FILILOSKOG..
 
AdrianaA.:
Jedino sto mi u zivotu nedostaje su pravi prijatelji,jer oko mene je sve samo ljubomora i zavist.

Adrijana, ti si toliko puna sebe, toliko uobražena i toliko NAGLAŠAVAŠ to što "imaš puno para", što "izgledaš svetski", što si "lepa i pametna", što "možeš da putuješ gde god poželiš", što imaš "kola i stan", itd.
Pa da li stvarno pored takvog stava očekuješ da imaš prijatelje?!?! Nije stvar u tome što ti to sve imaš ili nemaš, već u tvom stavu, što to TOLIKO naglašavaš. I posle se čudiš što je tvojim drugaricama neprijatno?!?! Mislim, šta reći....?

Evo ja mogu da ti kažem da i ja imam prilično mnogo para i svoja kola i svoj stan i dobar posao, ali osoba kao što si ti nikada me ne bi zainteresovala. Jer, reći ću ti nešto što će te možda šokirati: Nije sve u parama.
 
O tome vam pricam imam sve a nemam nista!
Imam sve sto sam navela a gde su mi roditelji?Nigde!
Uvek su zauzeti,nisu vodili racuna dal sam bolesna ili ne?
goldfish o tome ti pricam da verovatno ni Aleksandri roditelji nisu bili tu!
Razmislite malo o tome?
Aleksandra meni izgleda da nisi sponzorusa,ali da je tu zelja za hvaljenjem(neki 100% sad misle"Pazi ko mi kaze?")i mene to povuce nekad!Ma ne samo mene sve povuce zelja za hvaljenjem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top