Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro jutro....
bravo za maki i kockicu......
cekamo vesti od tine......
mi smo dobro.....melecki jede i spava.....nekad ga boli stomacic zato sto jede kao ala......hoce decko da brzo poraste......
ljubimo vas nas troje....mazite stomacice od nas........
 
dobro jutro :cao:
kakav sneg :eek:

mi smo danas poranili...juce sam se bas nasetala i umorila, pa smo ranije zaspali. kako me nervira saobracaj ovde, smucio mi se juce tokom setnje. za vozace je pesak glineni golub kog treba smaknuti. sve bih im vozacke uzela :poludeo:. skoro nam je auto otpozadi udario neki idiot koji se zaneo kucajuci poruke na mobilnom :eek: a pazi sad, on je nas udario na putu do automehanicara kod kog je vozio auto da bi mu ga ovaj skrpio posto ga je par dana ranije opet slupao. znaci, na putu do majstora on opet slupa auto :udriglavu: takav covek je opasnost za saobracaj, a on neometano vozi.

vidite kako sam lepo raspolozena od jutros :mrgreen:
 
Поздрав драге труднице и остале даме!
Једва чекам да нам Коцкица пише, ево надам се да су већ кући и да су принцезе добро!
Коцкице, Марта, љубимо вас!!!!
 
bravo i za vas...jos malo :klap::klap:
Hvala :heart: Da jos malo jedna po jedna odlazimo :)
Mala ispravka :orkestar:! Bonzita, sretan ti ulazak u novu nedelju! Ja bolje da spavam danas...Kako ste inace danas, devojke?

Hvala:cmok2:
Mi smo lepo spavali,juros smo trebali da idemo do radnje da gledamo nesto za dnevni boravak,ali lepo sat zvonio,al mi cemo jos 5min,i svi troje se uspavali,a sad tatica ima nesto da radi pa necemo moci da idemo,sutra najverovatnije...
Kako si nam ti danas?
 
Dobro jutro...
Ja sam jutros vadila krv...Ovde je bas zavejalo. Danas nam stolar donosi ormaric za bebu i jos neke stvarcice za kucu:)
Bonzi,
Srecan ti ulazak u deveti mesec!:) Puinih 36 je ulazak u deveti,imas tacno mesec dana do termina po menstruaciji. Inace, ovde se u porodilistu ostaje 3 dana, a ako je carski 5-6. Naravno ako je sve u redu.

Idem da pijem kaficu...Nadam se da ce biti lepih vesti od Tine i slicica male Marte danas.

Margo, Deckonja ima da poraste za mesec dana ihihi....Kazu da manje bebe jako puno dobiju u prvom mesecu. Od moje drugarice isto bio mali i dobio 1.4kg:D
 
Margo, sve najbolje i tebi u snalazenju sa bebom i uspesno vaspitavanje i tebi i tatici! Posto ti ja nisam cestitala, evo da ti cestitam sad licno! :cvet:

Bonzi, jel' ti je proslo ono sr...e? Jesam ja tebi napisala u vezi toga ili sam samo htela da ti napisem?
 
Margo, sve najbolje i tebi u snalazenju sa bebom i uspesno vaspitavanje i tebi i tatici! Posto ti ja nisam cestitala, evo da ti cestitam sad licno! :cvet:

Bonzi, jel' ti je proslo ono sr...e? Jesam ja tebi napisala u vezi toga ili sam samo htela da ti napisem?

Jeste prosli me,nemam vise dijareju,sinoc sam imala grceve u stomaku,al to su moja creva osetljiva,al bolelo je bas puno,kako li je malim bebicama,zato jadne i placu...
Angi,
epidural se daje tek kad se zena otvori 5 prstiju...neznam zasto je toliko dugo imala bolove...ispricace nam ona kad dodje kuci...drago mi je da su bebac i ona dobro,ajde pa da nam sto pre dodju kuci...
Sad sam nasla,ovde u bolnicama se ostaje tri dana za prirodan porodj a carski 5,ali u klinikama normal 5,a carski 7,mozda je i bolje pokazu nam kako oko bebe,a ne porodila si se ajde kuci a nemas pojma kad se nadjes sama sa bebom,i normalno je da zena pada u depresiju...
 
Binzi,
Ma pusti ti te Francuze...Ako ti svaki kalendar pokazuje termin 12. mart(na moj rodjendan:mrgreen:) to ti je 40 nedelja i imas jos 4. Kako bebca osecas?
Ja bih rekla da je kod mene isto...
A sobicu cete videti kad stigne i krevetac i dekoracije za zid, pa cu da slikam sve... Znam Bzonti, ja cu epidural ako se okrene...Daje se sa 4 cm ovde, ali nemoguce da se otvarala do 4 cm 19h!!!!!

Ti kupujes celu sobu> koliko to ima delova? Jel ce ti beba biti od starta u drugoj sobi kao kod mene ili ste drugacije zamislili?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top