Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E mi smo razgovarali (mm i ja) i odlucili smo da hocemo jos jedu bebu,samo jos da se dogovorimo kad cemo da zatrudnimo.Da li sada,ili negde u februaru (naravno tu govorim o onoj opciji da nam iz prve uspe),jer planiramo na leto na more,pa sam vise za tu drugu varijantu, da se porodim negde u novembru-decembru.Al videcemo jos.
 
E mi smo razgovarali (mm i ja) i odlucili smo da hocemo jos jedu bebu,samo jos da se dogovorimo kad cemo da zatrudnimo.Da li sada,ili negde u februaru (naravno tu govorim o onoj opciji da nam iz prve uspe),jer planiramo na leto na more,pa sam vise za tu drugu varijantu, da se porodim negde u novembru-decembru.Al videcemo jos.

Jos beba! :klap: Srecno, i nadamo se da ces se uskoro pridruziti ovde! :zag:
 
E mi smo razgovarali (mm i ja) i odlucili smo da hocemo jos jedu bebu,samo jos da se dogovorimo kad cemo da zatrudnimo.Da li sada,ili negde u februaru (naravno tu govorim o onoj opciji da nam iz prve uspe),jer planiramo na leto na more,pa sam vise za tu drugu varijantu, da se porodim negde u novembru-decembru.Al videcemo jos.

Srecno!Ocekujemo te uskoro u nasem klubu :ok:
 
dobar dan svima!

ja samo da se javim u prolazu :bye:
juce i danas me spopala neka glad neopisiva i jela sam k'o mecava. pravila sam risotto koji je super ispao, pa sam sve sama pojela :rumenko:.

kockice, samo hrabro, kad si izdrzala sve ovo do sad, preguraces i sve ostalo. ja sam ti vec rekla da si ti neunistiva :heart:. kupila sam onaj aparat za merenje pritiska i sad merim stalno. uglavnom se krece oko 115/70, sto je super. sta radi tenzija, kod doktorke mi uvek skoci...

Cao bananice, nadam se da si nam dobro... :heart:
Hvala na podrsci, preguracemo! I super ti je pritisak... ja sam se malo smirila sa aparatom, pa ponekad samo 1 dnevno, a ponekad i ne izmerim... ne mogu da se opterecujem jos i sa tim...

Kockice,drago mi je da sad sve polako dolazi na svoje mesto,sto je Goran bolje,preguracete jos to malo vremena odvojeno a posle uzivancija :)
puuuuno te pozdravljam

Pozdravljamo i mi tebe, draga... :heart:

E mi smo razgovarali (mm i ja) i odlucili smo da hocemo jos jedu bebu,samo jos da se dogovorimo kad cemo da zatrudnimo.Da li sada,ili negde u februaru (naravno tu govorim o onoj opciji da nam iz prve uspe),jer planiramo na leto na more,pa sam vise za tu drugu varijantu, da se porodim negde u novembru-decembru.Al videcemo jos.

Bravo!!! Lepa odluka... jedva cekamo da nam dodjes na temu... :cao:
 
A kako nam je bonzita i mali Enzo?! :heart:[/QUOTE]

Evo i nas,Enzo je nesto miran,tek uvece kad majka treba da spava on se razigra,pa tako celu noc i ujutru a preko dana spava :mrgreen: Nego mene nesto mnogo pece zeludac,nista danas nisam jela osim sto sam doruckovala :( sta to moze da bude jer to gorusica?Umrecu koliko pece ama bas nista nemogu da stavim u usta.Strasno!
Kako ste nam vi?Pomazi stomacic za nas :heart::heart:
 
Najbolji lek za gorusicu ti je limunada i ostalo citrusno voce,tako sam je ja lecila u trudnoci.Naime,to deluje ovako,kada nas zeludac "shvati" da mu je uneta kisela hrana kao sto je limun, pomorandza i sl. on jednostavno obustavi proizvodnju svoje kiseline.I tako se gorusica umanji.
 
Da,ako nemas gorusicu od limunade ces je dobiti,ali ako je imas limunada ce je umanjiti...zavrnut neki princip,ali funkcionise,probaj sledeci put kad budes imala gorusicu.Meni je smanjivala gorusicu,ali mi je obarala i pritisak...limunada mi uvek obori pritisak,ne znam zasto.
 
dobro smo.....vredno smo radili......malecki se ludo zezao ceo dan.......malo smo umorni ali nije strasno.....
kako ste vas dve......

Ako moras da budes vredna, onda ok, samo se molim te nemoj forsirati... :heart:

Evo i nas,Enzo je nesto miran,tek uvece kad majka treba da spava on se razigra,pa tako celu noc i ujutru a preko dana spava :mrgreen:
Kako ste nam vi?Pomazi stomacic za nas :heart::heart:

Eh kod mene je danas Maki kao kod Margo preko dana isto ludovala, ali i preko noci je osetim cesto, nekako nikako da uskladi ritam spavanja i nespavanja... mi smo dobro, evo sad vecerale, pa cu u krevet da probam da zaspim najzad posle par dana manjka spavanja... Ljubim vas sve, budite mi dobre! :cmok: :heart:
 
Ako moras da budes vredna, onda ok, samo se molim te nemoj forsirati... :heart:
Eh kod mene je danas Maki kao kod Margo preko dana isto ludovala, ali i preko noci je osetim cesto, nekako nikako da uskladi ritam spavanja i nespavanja... mi smo dobro, evo sad vecerale, pa cu u krevet da probam da zaspim najzad posle par dana manjka spavanja... Ljubim vas sve, budite mi dobre! :cmok: :heart:

moram da radim...poludecu u kuci.....crnacki posao :hahaha:......
par dana je maleci mirovao...pajkio....ali danas bas luduje......
ajde probaj da se odmoris malo...mazi martu od nas..:heart:......
 
Dobro, jutro...
A kako nam je bonzita i mali Enzo?! :heart:

Evo i nas,Enzo je nesto miran,tek uvece kad majka treba da spava on se razigra,pa tako celu noc i ujutru a preko dana spava :mrgreen: Nego mene nesto mnogo pece zeludac,nista danas nisam jela osim sto sam doruckovala :( sta to moze da bude jer to gorusica?Umrecu koliko pece ama bas nista nemogu da stavim u usta.Strasno!
Kako ste nam vi?Pomazi stomacic za nas :heart::heart:[/QUOTE]
Meni je za gorusicu pomagala jabuka. Mene je svako vece mucil kiselina, pojedem jednu jabuku i prodje me, a u protivnom ne gine mi povracanje celu noc... Probaj...
Cekajte devojke,ovako :think: znaci ovo sto ja osecam sto me pece i osecam da je bas tvrd,nemogu da disem bas mi smeta kao da me nesto pritiska.To je znaci gorusica?
Da, meni je tako... Zeludac mi bude tvrd ko kamen i nadut i onda muka neka iz zeluca bas... Jel' i tebi metabolizam malo sporiji kao i meni? Ja se i inace naduvam kao zaba kada puno jedem ili kada ne idem u wc par dana...To ne mozes verovati, bude mi kao lopta u stomaku i bude tvrdo...
 
Odosmo mi do prodavnice sa taticom,nestalo nam je sve,frigo je prazan!A mali Enzo mora da raste :mrgreen:
Nadam se da je sa Jecom i bebom sve u redu,bas mislim na nju :heart::heart:
Angi,
Kako si nam ti?:cmok:
Margo,
Zelim ti lep dan,al ipak odmori malkice :zag:
Kockice,
Nadam se da si bolje ,da si se bar napajkila :cmok:
Pozdrav za sve devojke i bebce :cao: :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top