Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i nas! :bye:
Bili smo juče na pregledu (radili sve komplet, krvna slika odlična) i doktorka je rekla da je sve u redu! Ponovo da dođemo za 2 do 3 nedelje da registruje srčanu radnju, a posle toga na 5 nedelja! I da nastavimo da pijemo vitaminčiće!
Angi7, mislila sam baš na Maternu! E sad, ja sam to pila pre 4 godine i verovatno se malo izmenilo (kao što se izmenila folna kiselina i E vitamin :mrgreen:)!
Bonžitice, kako stomačić? Jesu li prestali bolovi? :think:
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro...Kako ste danas?

Vidim da je sinoc bilo zanimljivo caskanje;)
Kockice, nisi usamljena:) He,he...nama isto dr zabranila, ali ona kaze svim zabranjuje sex trudnoci...Ako bas mora onda sa kondomom....Mi tako, ponekad...:lol:Cisto da znate da sperma sadrzi neku komponenetu koja moze da izazove kontrakcije, pa pazite...


Idem posle malo u setnjicu, a mozda padne i neki soping...Necu dugo, stavicu i pojas...
raste mi stomacic, uskoro cu da se slikam, pa da stavim i ja slicicu:)

Hej, pa danas sam usla u 20.tu nedelju...:)
 
Dobro jutro...Kako ste danas?

Vidim da je sinoc bilo zanimljivo caskanje;)
Kockice, nisi usamljena:) He,he...nama isto dr zabranila, ali ona kaze svim zabranjuje sex trudnoci...Ako bas mora onda sa kondomom....Mi tako, ponekad...:lol:Cisto da znate da sperma sadrzi neku komponenetu koja moze da izazove kontrakcije, pa pazite...


Idem posle malo u setnjicu, a mozda padne i neki soping...Necu dugo, stavicu i pojas...
raste mi stomacic, uskoro cu da se slikam, pa da stavim i ja slicicu:)

Hej, pa danas sam usla u 20.tu nedelju...:)

Dobro jutrooo... :cmok:
Evo ja prvo da se pozalim... i dalje me sve boli! :sad2: a ustajala sam mnogo puta tokom noci da idem da piskim + sto me taj svaki put probudi takav grc u jednoj nozi da je to nenormalno koliko boli... :dontunderstand:
Ma ako je sperma u pitanju zbog sexa, onda mi ovo nece predstavljati problem! :mrgreen: eto sinoc nisam, bila premorena! :hahaha:

Heheheh lepo se provedi napolju, danas je baaas lep dan... treba setati! Ja sad idem da doruckujem, pa cu posle ja se nadam ako radi skype pricati sa nasim dragim taticom... bas mi nedostaje! :heart:
I Angi sa nestrpljenjem cekamo tvoju fotkicu tibe! :super: :klap: :heart:

Jaooo pa i ja sam usla u 24tu nedelju danas! :vatromet:

CMOK svima... :cmok:
 
Tanjice,
Drago mi je da je sve u redu :super::super: zelilm ti da sto lakse izguras trudnocu do kraja,sad se opusti i uzivaj u blazenom stanju :cmok:

Kockice,
Juce si preterala,odmaraj malo,neka ti svekrva to pospremi,a znam da hoce,posto je tako divna sa tobom!A taj grc u nozi,to hoce od nedostatka magnezijuma,napomeni to doci!

Ja sam bas lose spavala,mislim da i emmi su smetale kontrakcije :cry::cry: ritala se skoro celu noc,jadnica,pre nego sto se svanulo prestale su kontrakcije,sada sam onako,neispavana,i glava mi puca,moracu da popijem paracetamol :( od jutros moj bebac mi se javio dva puta,i to bas sutirao,u ovoj mojoj knjizi pise,kad pocne da lupka pomazite nezno stomacic,tako bebac oseca da mama zna da je to on lupkao :mrgreen: ,i otac mora da prica puno,tako bebac raspoznaje boju i visinu glasa oca od svih ljudi,pa kad se rodi,ako majka nije tu,smiruje ga ocev glas jer je vec navikao na njega i smiruje ga njegovo prisustvo.Cudno ali je tako!!
 
Margo,
Kako si nam ti danas?:cmok:

Angi,
Prosetaj,zasto da ne,samo cesto poseti neku klupicu cesto ,moras da se pricuvas :)

Danas nam i ennna ide na ultrazvuk :mrgreen: ,cekamo da nam javi kako napredujemo i mozda saznamo dali smo bata ili seka ;) Mislim da za sada vode decaci :think:
 
Dobro jutro...Kako ste danas?

Vidim da je sinoc bilo zanimljivo caskanje;)
Kockice, nisi usamljena:) He,he...nama isto dr zabranila, ali ona kaze svim zabranjuje sex trudnoci...Ako bas mora onda sa kondomom....Mi tako, ponekad...:lol:Cisto da znate da sperma sadrzi neku komponenetu koja moze da izazove kontrakcije, pa pazite...


Idem posle malo u setnjicu, a mozda padne i neki soping...Necu dugo, stavicu i pojas...
raste mi stomacic, uskoro cu da se slikam, pa da stavim i ja slicicu:)

Hej, pa danas sam usla u 20.tu nedelju...:)

Cao Angi, i svi ostali. :) Angi, ludu neku doktorku imas, zdravim trudnicama, koje nemaju nikakve komplikacije, je seks dozvoljen, i to sve do pred kraj trudnoce, ako imaju zelju, i naravno, znaju kako da se snadju sa stomakom. :hahaha: Kondom se preporucuje, mada se kontrakcije mogu u svakom slucaju javiti pri orgazmu.
Tako da ti , Kockice, ne brines, zaista kod nekih zena hormoni reaguju drugacije, i one imaju izrazenu potrebu, za razliku od vecine, koja ni ne pomislja na njega. :whistling:
Ako, eventualno, osetis jace kontrakcije, onda bi mogla malo da usporis. :mrgreen:
Nego, Agi, o kakvom to pojasu pricas? :think: Ja sam cula i za nekakve carape koje se nose kad trudnicama pocnu da oticu noge, navodno pomazu, kupuju se u apotekama ili radnjama za trudnice. Zna li neko o cemu se radi?
E, ja sam od danas 21. nedelja. ;)
 
Evo, ja i danas imam malo povisenu T, 37,3. Ne osecam se lose, tako da nisam kontaktirala doktora, ali se ipak jedem... I sve sto vise citam na ovom netu, te ovi simptomi za ovo, te ovi za ono, sve me vise panika hvata. :(
 
Margo,
Kako si nam ti danas?:cmok:

Angi,
Prosetaj,zasto da ne,samo cesto poseti neku klupicu cesto ,moras da se pricuvas :)

Danas nam i ennna ide na ultrazvuk :mrgreen: ,cekamo da nam javi kako napredujemo i mozda saznamo dali smo bata ili seka ;) Mislim da za sada vode decaci :think:

kako sve pamtis kad koja ide kod lekara......priznaj da pises:hahaha:.....vodis evidenciju......
dobro sam .....spremam se da odem do salonceta......i sredjujem neke slike od ranog jutra.........
kako ti je sad stomak.....
 
Evo, ja i danas imam malo povisenu T, 37,3. Ne osecam se lose, tako da nisam kontaktirala doktora, ali se ipak jedem... I sve sto vise citam na ovom netu, te ovi simptomi za ovo, te ovi za ono, sve me vise panika hvata. :(

Kakav ti je termometar?To nije velika temperatura,mozda je to ona normalna u trudnoci!Sad zavisi kod svakog je drugacije!I sta osecas,jer te boli nesto,grlo,glava...?
 

Hvalaaaa... :mrgreen: :heart:

Kockice,
Juce si preterala,odmaraj malo,neka ti svekrva to pospremi,a znam da hoce,posto je tako divna sa tobom!A taj grc u nozi,to hoce od nedostatka magnezijuma,napomeni to doci!

Ja sam bas lose spavala,mislim da i emmi su smetale kontrakcije :cry::cry: ritala se skoro celu noc,jadnica,pre nego sto se svanulo prestale su kontrakcije,sada sam onako,neispavana,i glava mi puca,moracu da popijem paracetamol :( od jutros moj bebac mi se javio dva puta,i to bas sutirao,u ovoj mojoj knjizi pise,kad pocne da lupka pomazite nezno stomacic,tako bebac oseca da mama zna da je to on lupkao :mrgreen: ,i otac mora da prica puno,tako bebac raspoznaje boju i visinu glasa oca od svih ljudi,pa kad se rodi,ako majka nije tu,smiruje ga ocev glas jer je vec navikao na njega i smiruje ga njegovo prisustvo.Cudno ali je tako!!

A svekrva ne moze danas... druga snajka izlazi iz bolnice, pa je danas oko nje... ja cu sama lepo da odmaram... aha znaci magnezijum, zapisacu da ne zaboravim da ga pitam... :think:

Ja evo devojke cmizdrim... sinoc sam nasla dok sam raspremala sobu fotke mog muza sa svim bivsim devojkama itd., ljubavna pisma od njih,... i to me stvarno boli... tako da sam vec ceo dan nadrndana i u bolovima... znam ja da je to proslost, ali me ipak boli... :sad2:
 
Hvalaaaa... :mrgreen: :heart:



A svekrva ne moze danas... druga snajka izlazi iz bolnice, pa je danas oko nje... ja cu sama lepo da odmaram... aha znaci magnezijum, zapisacu da ne zaboravim da ga pitam... :think:

Ja evo devojke cmizdrim... sinoc sam nasla dok sam raspremala sobu fotke mog muza sa svim bivsim devojkama itd., ljubavna pisma od njih,... i to me stvarno boli... tako da sam vec ceo dan nadrndana i u bolovima... znam ja da je to proslost, ali me ipak boli... :sad2:

nadji neko musko da ti pomogne oko cimanja.......
nemoj da places zbog gluposti....one su bivse.........
zamisli da sa 30 i koliko godina nema bivse......nesto ne bi bilo ok sa njim......
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top