Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam ultrazvuk onaj ekspertski 13nov,A kontrola kod ginekologa tek 20nov!Ti imas 5nov dopler?Nasla sam danas nesto na netu,to se gleda protok krvi iz pupcane vrpce do fetusa,kojom brzinom i koliko krvi prodje...meni to jos nisu radili,recices nam kako je bilo!A ja 6nov imam ultrazv 3d i 4d!:cmok:

brzo ce 6.11....
da ja 5.11....javljam sve sta i kako.....ovi u frontu nista ne objasne....
nama su odnosi bili zabranjeni do pocetka petog.....ali ja nemam nesto zelju i potrebu.....
 
Ja sam veceras popila Paracetamol na 37.5, jer me je strah da se u toku noci ne povisi.
Otkud ja da znam da li imam T zbog trudnoce, bola u uvu, ili neceg treceg? Trudnicama je zbog hormona cesto pretoplo i cak se preznojavaju ponekad, sto je sa mnom i sad slucaj, sta li ce tek biti u kasnijoj trudnoci? :???:
Da li su nekoj od vas kad je imala T radili nalaze, ili su vas samo poslali kuci, i rekli da uzmete paracetamol ako je T iznad 38? :dontunderstand:
 
Angi,
Pa nadam se da ce nam reci pol,ako bebac neokrene guzu ;):hahaha:
Pa neznam, oduvek sam zelela decaka,cak i kad sam ostala trudna pa sve do tri ipo mes se potajno nadala da je ipak decko,ali sad mi je sve jedno,cak bi vise volela da je devojcica(i mislim da cu je zvati emma)u svakom slucaju bice to mamin sin ili mamina cera ;)(nadam se).Inace moj muz ocekuje da je sin,ako bude devojcica mislim da ce poludeti!
To sto govoris o talasima vrucine,meni se to desava,kad naidje toliko mi je vruce i tesko mi je,moram da otvorim prozor ili cu umreti,i oznojim se puno!
Kako si nam ti,jer lupka bebac?
 
Stavljaj kafu... :D

Ja bre ne znam devojke dal je dobro ovoliko masturbirati (svaki dan uvece jednom :rumenko:) u trudnoci... moracu da pitam svog lekara... ali trazi mi se svaki dan nenormalno... i ne znam dal je to zato sto je on daleko ili bi mi se trazilo i ovako da je tu! :think:
 
Stavljaj kafu... :D

Ja bre ne znam devojke dal je dobro ovoliko masturbirati (svaki dan uvece jednom :rumenko:) u trudnoci... moracu da pitam svog lekara... ali trazi mi se svaki dan nenormalno... i ne znam dal je to zato sto je on daleko ili bi mi se trazilo i ovako da je tu! :think:

ne znam koliko je dobro ili ne......ali da ti je muz tu ko zna kakva bi bila situacija.....
ja sam sve kao nesto zelela i pretila muzu dok nam je bilo zabranjeno a sad kod moze.....nista........
 
Stavljaj kafu... :D

Ja bre ne znam devojke dal je dobro ovoliko masturbirati (svaki dan uvece jednom :rumenko:) u trudnoci... moracu da pitam svog lekara... ali trazi mi se svaki dan nenormalno... i ne znam dal je to zato sto je on daleko ili bi mi se trazilo i ovako da je tu! :think:

Ma normalno je,nesmeta to nista bebici,nekom u trudnoci polude hormoni(kao tebi)ili uopste nema nikakvu zelju(kao ja):cmok:
 
ne znam koliko je dobro ili ne......ali da ti je muz tu ko zna kakva bi bila situacija.....
ja sam sve kao nesto zelela i pretila muzu dok nam je bilo zabranjeno a sad kod moze.....nista........

To sam i ja radila,bas sam ga nervirala :p
Jer imate sad odnose?Ja sad razmisljam kad neznas da si trudan sve je normalno,cak i posle,ali vec ako imas problema pa posle kao moze,ja se plasim da mozda zbog tog jednog zadovoljstva povredim ili nedaj boze izgubim bebu :sad2::think: u svakom slucaju nama je zabranjeno a i nemam zelju,videcemo za kasnije..
 
ne znam koliko je dobro ili ne......ali da ti je muz tu ko zna kakva bi bila situacija.....
ja sam sve kao nesto zelela i pretila muzu dok nam je bilo zabranjeno a sad kod moze.....nista........

Ma normalno je,nesmeta to nista bebici,nekom u trudnoci polude hormoni(kao tebi)ili uopste nema nikakvu zelju(kao ja):cmok:

Eh moguce... ma mi smo to radili i kad su mi kao kineski lekari zabranili! :mrgreen: prosto ne mogu bez toga, a izgleda pogotovo u trudnoci i to je to... :D

Ajd devojke laku noc! :cmok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top