prijateljska ljubav ili ....

Okreni, obrni, na kraju tako sjebesh prijateljstvo ! (da prostish)
Bolje je da cuvaju to shto imaju, neguju ,gaje, itd.. jerbo treba biti realan, svakoj ljubavnoj prichi ce najverovatnije doci kraj, a onda je to 'the end' i prijateljstva.. Pa sad, sve zavisi kakve covek ima prioritete i kakvo je to prijateljstvo uopshte..
 
Momci i devojke dolaze i odlaze , prijateljstvo traje vecno.

Drugarstvo

Drugarstvo je najlepsi dar
nije to neka obicna stvar,
drugarstvo se pazi i cuva
ne dajte da ga vetar oduva.

Sa drugom se deli sve
i one tajne skrivene
i bol i srecu podeliti treba
i onu zvezdu sto pada s neba.

U nevolji priskoci ti drug
on te voli kao slavuj lug,
putevi drugarstva su cisti,
tajne i zelje - potoci bistri.
 
imao sam veoma neprijatno iskustvo zbog te ljubavi...posto ortakova devojka je nimfomanka spopadala me je svaki dan da odradimo cas 69 cas misionarska cas kuceca itd...Nisam u zivotu sa svim devojkama imao seks kao sa njom.Za 5 dana postao sam RAMBO 8) 8) 8) s obzirom kako sam vezbao!!!

Naravno cim je ortak dosao sa mora jebi*ga nekako je saznao(to je i dalje misterija :!: :!: ) i naravno nase prijateljstvo je puklo kao i sa njegovom devojkom.Na kraju je ispalo da sam i ja jos kriv sto sam se je*bao sa nimfomankom....

P.S.
Bar je seks bio dobar !!!!!!
 
ramzes022:
imao sam veoma neprijatno iskustvo zbog te ljubavi...posto ortakova devojka je nimfomanka spopadala me je svaki dan da odradimo cas 69 cas misionarska cas kuceca itd...Nisam u zivotu sa svim devojkama imao seks kao sa njom.Za 5 dana postao sam RAMBO 8) 8) 8) s obzirom kako sam vezbao!!!

Naravno cim je ortak dosao sa mora **ga nekako je saznao(to je i dalje misterija :!: :!: ) i naravno nase prijateljstvo je puklo kao i sa njegovom devojkom.Na kraju je ispalo da sam i ja jos kriv sto sam se je*bao sa nimfomankom....

P.S.
Bar je seks bio dobar !!!!!!
Tema se odnosila na ljubavne veze izmedju prijatelja, a ne na to da li je neko spavao sa ortakovom devojkom. :roll:
 

Back
Top