Prsten...

Nije skinuo - nisam ni ja.

Volimo da nosimo burme :D

Bila bih tuzna, ali ne bih nicim pokazala negodovanje - ima covek prava i da nosi i da ne nosi, bas kao i ja. ;)

I ja bih skinula svoju, naravno :mrgreen:
 
Treba da nosis samo ako zelis inace je besmisleno i ne znam cemu sluzi (osim da eventualno rasteruje potencijalnu konkurenciju :mrgreen: )

Ne dozvoli da budes ucenjen ljutnjiom...

Neki ne vole da nose zato sto to nije uobicajeno medju njihovim prijateljima, neki jednostavno ne podnose... svi smo razliciti ;)
 
Ni jedno od nas dvoje ne nosi.
Njemu smeta zbog posla, a meni je pre par meseci na prstu izbio neki ekcem i tada sam je skinula...kao sto rece muvalo, toliko o prstenju...
 
Ja sam verenički izgubila posle 5 dana, ne volim da nosim prstenje, gubim to breeee, samo sklizne s prsta i to je to...
I mi se već dogovorili da ćemo burme da držimo u fijoci.............

Ali OVA burma koju sam izabrala, roleksov rad - fenomenalna, atipična burma, krojena po mom prstu koji je naravno ,, broj između''........................................ ehhhhhhhhhhhhh ja bi odmah da je stavim al mi ne daju :wink:
 
Jos malo Majceki i bice na prstu...Pa ces je ko ja skidati sto puta dnevno ...Ja moju gubim 4 do 5 puta na dan , i stalno sam pod stresom zbog nje. Suprug ne skida i ljuti se sto ja skidam .Njemu to znaci meni ne..
 
Harmony:
btw. ne rasteruje nego privlaci - zna se da nikog ne juris braka radi vec eventualno radi zabave... 8)

Баш хтедох рећи! :)

Мени се баш допада како мушкарцима стоје бурме, додуше, неке лепе, дискретне, не оне с прста дебеле!
Ја сам волела да носим своју, лепо ми је стајала, жао ми је што је безвезе да је сад носим.
 
Ja cju ochevu......a zena pa zavisi kakvog bolida budem imao uz sebe..
neverujem da cje mi int,..dobro docji,SAMO sa dobrim sikama i da mesha!>!?
hgfgggggrrrrrrrrrrrrrrrrh....:twisted:..>>>>>a znate da je nemogucje....(((((AXXAxxaxXax))))))

:I..Ohala.....:roll:....<<<pazi lik se ne uvatish za pogreshno",,..>>>
 
Silent Bob:
Nemoj da se brines... samo bolid bi i mogao da se uda za tebe :-D :-D 8)

I da se druzi s' tobom... :shock:


ovo drygo...ma sta da kazem....ti!??...
aa za zenu,moracju da budem ozbiljniji nego ikad i spretniji!...F.niche-citat sto su nzzisti uzeli..."slabi i nesposbni..znash..the rest..."
 
Ne vidim zašto kupovati burme ako ih neko neće nositi?
Ja bih se naljutila da moj ''tamo neki suprug'' skine burmu ... ona je simbol zajedništva .... i skroz mi je cool kad vidim dvoje ljudi koji nose burme - uvek mi se čini da je to njihova mala tajna pripadnosti jedno drugom.
 
Mi nase drzimo u fioci s carapama. Skinuli smo ih odmah sledeci dan nakon vencanja. One jesu neki simbol zajednistva, ali nosenje ne garantuje srecan brak. Mislim da je to stvar dogovora
 
moj muz skinuo odmah drugi dan posle vencanja...smeta mu zbog posla...onda kao par puta stavljao kad negde krenemo u izlazak..pa sad zaboravi i to...al ne zameram mu...ne smeta mi to...ja nosim na srednjem prstu jer smo uzeli velike burme...i to me nervira sto ne nosim na prstu na kom bi trebalo...
 

Back
Top