Prsten...

hm...to bi mozda bilo ok da situacija medj polovima nije kakva je danas. hocu reci...koristi se prilika da se startuje sve sto se moze tako... da me izgovor da ne moze da nosi burmu jer mu smeta zbog posla (a to je danas postala veoma cesta stvar) dovodi do jednog znacajnog pitanja: koji bi to posao mogao biti? hm...sa druge strane svakako je moze skinuti (mislim na burmu) neposredno pre akcije...ne moze covek da bude pametan :???:
svakako, tu neshto smrducki....
 
Ja sam nosila verenicki prsten,cuvam je normalno ne nosim je.
Pa sigurno da bih ga pitala zasto je skinuo prsten,ali se ne bih mnogo svadjala sa njim oko toga-samo bih uradila isto.......
 
ivet_5:
hm...to bi mozda bilo ok da situacija medj polovima nije kakva je danas. hocu reci...koristi se prilika da se startuje sve sto se moze tako... da me izgovor da ne moze da nosi burmu jer mu smeta zbog posla (a to je danas postala veoma cesta stvar) dovodi do jednog znacajnog pitanja: koji bi to posao mogao biti? hm...sa druge strane svakako je moze skinuti (mislim na burmu) neposredno pre akcije...ne moze covek da bude pametan :???:
svakako, tu neshto smrducki....

Ne znam da li si upucena da je u skoro svim fabrikama strogo zabranjeno nosenje bilo kakvog nakita na rukama, jer moze doci do povreda. Doduse, moj muz ne radi u fabrici, ali su njegove ruke nas hleb tako da jedan prsten nije toga vredan. Volimo se i sa njim i bez njega ;)
 
Pa ako se razmirice nisu slozile za vreme -zabavljanja,..:roll:...
kako cje da bude normalno,..dakle veza ozb. ,da to prodje i o svim stvarima se popricha bez skrivanaj na otvoreno,vamo ako se niste iziveli a mladi ste...cvm...samo napred,inache...puca brak sve...
MIslim da je to za ceo,ali to sto ne znaju,pa i nije lako ja recimo vvolimali je zebato bato...steze prst!
 
Mrzim da nosim prstenje i bilo kakav nakit na sebi.To mi je tako feminizirajuce, a brate i smeta mi. Nakit mi je nekako za muskarce koji nemaju dovoljno samopouzdanja u sebe, koji nemaju drugi nacin da impresioniraju okolinu.
Dakle ja sam protiv toga!
 
nosim burmu, a nosi i muž. Ne bi mi smetalo da je skine. ja moju ne skidam jer sam je baš lepo uklopila sa ostalim prstenjem. On pre braka nije nosio nikakv nakit na rukama, sada nosi samo burmu i to je shvatio ozbiljno. Mislim da bi njemu više smetalo da ja skinem burmu, nego meni da je on skine.
 
Meni su burme skroz ok.Kad se budem udavala,a nadam se da cu se jednom udati, potrudicu se da odgovaraju i meni i njemu.Nesto jednostavno i svedeno ali lepo.Skroz su mu fuj one drecavo zute sto bodu oci ili one kao fol skupe a izgledaju skroz jeftino.Burme bi trebalo da na diskretan nacin simbolizuju ljubav i zajednicu.Opet,moji roditelji ih ne nose.
Ma,ko voli nek' izvoli.
 
[COLOR=Purple]Stvarno ne razumem kako to burma moze da smeta pri radu. Ako ja u hemijskoj laboratoriji mogu da radim sa burmom (iako ima agresivnih agenasa zlato je zlato)i akomoj muz pre svake opreacije moze da skida i posle da stavi istu, stvarno mislim da je to tz. opterecivanje burmom samo izgovor.[/COLOR]
 
Silent Bob:
Interesuje me da li bi ste bile ljute na svog novopecenog muza ako bi odmah po vencanju skinuo prsten?

Sta bi ste uradile po tom pitanju?


Povredilo bi me, i ne bi se suzdrzavala da to i pokazem.
Naravno ponekad postoje opravdani razlozi za skidanje prstenja...
 
Ja se secam da sam se ranije, kao klinac, tripovao da nema sile da cu nositi nesto na prstu ikada. Odavno sam imao stalno neke ogrlice oko vrata, koje su od pre 9 godina zamenjene malim lanchicem koji nikad ne skidam i mislio sam da ce to biti to.
Pre 4 godine mi nesto doslo da nadjem neki prsten, fazonski, onako da mi bude deo imidza. Odem nadjem, stavim na ruku i od tada ga ne skidam :lol: Tj. u kuci ga skidam (kao i sat i brojanicu), ali gdegod da mrdnem, ne, on mora da bude na ruci. Par puta mi se desilo da sam ga u nekoj zurbi i tripu zaboravio i onda kad provalim (a provalim uvek kad se drzim za volan malo duze :lol: ), osecam se ko bez gaca :mrgreen:

LM... mislio sam da nabacim jos jedan, al' su mi ljudi govorili da ne preterujem, da je ovo sasvim dovoljno i taman. Tako da sam od toga odustao, al' jedno mesto je naravno rezervisano za Taj sudbonosni prsten. Posto nema sile da ga nosim samo obicaja radi, on ce morati da bude neki poseban, deo Naseg imidza... vrlo verovatno ruchni rad po narudzbini.
Takvog ga sasvim sigurno necu nikad skidati, kao ni ovaj sto sada imam (osim u nekoliko situacija kad i ovaj ide inache off).
E da i nema sile da ce da bude od zlata... nema sanse. Srebro, platina, titanijum... sve samo ne zlato!
 
Kad_LupimLupim:
Ja se secam da sam se ranije, kao klinac, tripovao da nema sile da cu nositi nesto na prstu ikada. Odavno sam imao stalno neke ogrlice oko vrata, koje su od pre 9 godina zamenjene malim lanchicem koji nikad ne skidam i mislio sam da ce to biti to.
Pre 4 godine mi nesto doslo da nadjem neki prsten, fazonski, onako da mi bude deo imidza. Odem nadjem, stavim na ruku i od tada ga ne skidam :lol: Tj. u kuci ga skidam (kao i sat i brojanicu), ali gdegod da mrdnem, ne, on mora da bude na ruci. Par puta mi se desilo da sam ga u nekoj zurbi i tripu zaboravio i onda kad provalim (a provalim uvek kad se drzim za volan malo duze :lol: ), osecam se ko bez gaca :mrgreen:

LM... mislio sam da nabacim jos jedan, al' su mi ljudi govorili da ne preterujem, da je ovo sasvim dovoljno i taman. Tako da sam od toga odustao, al' jedno mesto je naravno rezervisano za Taj sudbonosni prsten. Posto nema sile da ga nosim samo obicaja radi, on ce morati da bude neki poseban, deo Naseg imidza... vrlo verovatno ruchni rad po narudzbini.
Takvog ga sasvim sigurno necu nikad skidati, kao ni ovaj sto sada imam (osim u nekoliko situacija kad i ovaj ide inache off).
E da i nema sile da ce da bude od zlata... nema sanse. Srebro, platina, titanijum... sve samo ne zlato!

I ja na isti nacin razmishljam o tom nekom dalekom danu kada se budem udavala. Samo sto sam razmishljala da bude od belog zlata....A dao si mi sad ideju za fazoniranje prstena. Super je ideja...
 
blpd_girl:
Ne znam... ne volim ga. Onako zuto mi izgleda ko upishano :lol:
Ne, zezam se. Ogadilo mi se gladajuci matorce sa onim zlatnim prstenjem od pola kile, dede, chamuge i gancije sa zlatnim njupavcima, shabane sa pola tona kajli i krstacha oko vrata i narukvicama debljim od zaltnih im satova... itd.
Jedini kojima dobro stoji zlato i umeju da ga nose su Arapi.

Ja sam ipak za Rebel Silver 8)
 
Znam policajca koji je ostao bez domalog prsta ybog burme, i to se peo samo da zakači yastavu, okliznuo se, počeo da pada ali burma mu ostala zakačena za držač zastave i otfikarila prst.
 
donamileva:
[COLOR=Purple]Stvarno ne razumem kako to burma moze da smeta pri radu. Ako ja u hemijskoj laboratoriji mogu da radim sa burmom (iako ima agresivnih agenasa zlato je zlato)i akomoj muz pre svake opreacije moze da skida i posle da stavi istu, stvarno mislim da je to tz. opterecivanje burmom samo izgovor.[/COLOR]

zabranjeno je u fabrikama, jer se desi da masina otkine prst zbog burme - takve su masine. to je pravilo na radu a ne licni izbor, kome se ne svidja - ostaje mu da trazi drugi posao. svako danas skida odgovornost sa sebe a ako ti ode prst onda mozes da tuzis firmu itd...
ja nosim samo burmu i jedan prstencic, i bas sam navikla na nju. mislim da je moj muz skine da bih je zadrzala - i tako izgleda kao obican prsten od belog zlata.
 
nj@nj@:
Znam policajca koji je ostao bez domalog prsta ybog burme, i to se peo samo da zakači yastavu, okliznuo se, počeo da pada ali burma mu ostala zakačena za držač zastave i otfikarila prst.
Slichno je proshao i ovaj nesrecnik kad se popeo na zashtitnu ogradu pored terena da proslavi sa navijachima gol
 
NatasaNatasa:
Ne vidim zašto kupovati burme ako ih neko neće nositi?
Ja bih se naljutila da moj ''tamo neki suprug'' skine burmu ... ona je simbol zajedništva .... i skroz mi je cool kad vidim dvoje ljudi koji nose burme - uvek mi se čini da je to njihova mala tajna pripadnosti jedno drugom.
Pa burme moras da kupis jer je to ritual vencanja, kako ces se vencati bez njih. A i kako je to njihova mala tajna kad ih svi vide, veca je tajna ako stoje negde u kuci sakrivene, e to je tajna :-D
Mi smo nase skinuli istog dana kad smo se vencali, meni se ne slaze sa ostalim prstenjem, nosim srebro, a njemu smeta dok radi i eto, ali to ne znaci da se ne volimo ili da nesto nije u redu. Cvetamo i bas smo srecni
 

Back
Top