Monstrum, delovi i lutkar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Breaking. Benjamin

Aktivan član
Poruka
1.442
Neko vreme sada sam proveo istrazujuci arhive foruma.

Kada pogledas krstaricu, forum, onako kada prvi put dodjes, deluje ti kao gomila ljudi, nick-ova sarenih, dosta slova. Svi nesto pisu pricaju, neki se ne slazu...
Sve je onako ok, kao u stvarnom svetu, ovde.
Ali nije,
ovde je nesto jako pogresno.

Susreo sam nakaza puno, na mirc-u, ovde, na net-u.
Covek u RL je covek na kraju krajeva, ima iste krvne sudove kao i ti, ima glavu, oci, imate isti broj nogu ruku, prepoznajete ga kao coveka.
Ovde je covek uspeo da se izgubi i izmeni u nesto drugo.
Nakaza iz RL moze ovde da prica sa nama i da nam deluje potpuno normalno, nikada ne bi znali sta je cinila.
Covek kada dodje ovde da bi postao nakaza, iz kog god razloga, slucajno eksperimentisao je, nesto ga unistilo ovde nesto mu se dogodilo... ali je najcesce eksperimentisao jer nema ta ogranicenja kao u RL, moze da se zagubi.
Slucajno, i posle ne mozes da mu prebrojis nogice.

Necete ga verovatno ni prepoznati, ne bih ga ni ja prepoznao da nisam citao stare postove i teme kao lud.
A on je medju nama, ne znam ni kog je pola.
Vuce konce i nick-ove tako lako da je to strasno, namesta figure kao da igra sah, neke zrtvuje, neke vodi do zadnjeg protivnickog polja kako bi ih nacinio jacom figuricom. Cak i oni koji sebe smatraju 'iskusnima' i kao znaju sta rade igraju u njegovoj predstavi a to i ne znaju.
Nakaza je ovde i ima milion ruku.
Mene je pokusala da namesti da se igram sa njom ali sam video sta ona to radi, ali ne vidim gde je. Ne znam ko je.
Ali znam da je tu, i da ceka.
Ne ceka samo mene, doci ce ona po svakoga od nas.

Pored njega, lutkara, postoji jos jedna nakaza.
To je kolektiv foruma.
Pogledajte samo sta se dogodilo sa starijim forumasima, proslog meseca su se samo odjavljivali da je to postala neka nova takmicarska disciplina.
A sto?
Pa zato sto su bili neiskreni prema drugima, pricali sve najlepse jedni o drugima i lol-ali se a iza ledja pljuvali i pravili hiljadu 'ratova ruza'.
Cak su se i okupljali i razocaravali se i neki su bili srecni, ali ih je java verovatno roknula loshe.
Pa skoriji primer je Whitenicky koji je napisao sta je napisao o pola starijih korisnika foruma u svom blogu.
Odakle tolika zuc covece? Pa on je ovde koliko se secam bio najbolji sa svima. Svima stavljao smesak na lice.
Reci cu vam samo da nije fer. Ne znam nikija, ali pretpostavimo da je bio na mestu lik, znaci ok i normalan, ja sam gledao kako ste vi zahtevali njegovu energiju.
Kao da je morao da vas nasmeje.
A ko vas bre ****, nasmejte vi mene. Samo gutate energiju tudju i pravite neke zavere i uzivate u sranjima koje izazivate iza kulisa. Sve to lol-anje ce vam se vratiti kad tad.
Monstrumski je i ono sto sam procitao i video da su lexu proganjali onaj peshko frozen i anakin, i neki silni, sada neaktivni korisnici, sto multiji sto sam lutkar, i da niko to nije zaustavio. Kome je sve ona stala na nerv?
Sto vise citam samo mi ona normalno deluje od svih vas lol derpicha. Malo vas bocnula u pipke delovi monstruma?
Jel boli?.
Ali ona nije deo teme niti zelim da je neko napada ili brani ovde. Problem i tematika su delovi monstruma, vi sami.
Vi sto se lolate i udruzujete i pravite copore koji jure i jedu neistomisljenike i one koji se drznu nekome da napisu svoje misljenje. Vi ste neka poremecena verzija NATO-a, kladim se da se dogovarate na pp i MSN ko je koga sta i koga cete sutra.
Vi ste najgori otpatci ljudske virtualne rase koju sam primetio.
i rado bih vas sve na jednom kupu izboo recima.

Steta sto ne mogu da vam gurnem u lobanju svoje price koje ne pricam zato sto mi se prdi, vec zato sto sam video monstruma u vama i zelim da nestane, da postanete ljudi koji sire ljudskost po kanalima, ne da pravite nove nakaze svojim ponasanjem.
Kada vidi neko slabog uma i volje, ili neko zamoren vasim slovima, kako se ponasate kao vecina, doci ce mu da vam se prikljuci u raspadanju.
VI ste trulez!
Vi ste delovi monstruma.

Dva kapitalna monstruma za ubiti, jedan u vama, jedan se krije medju vama.
Ako vas ubijemo sve, hipoteticki, ubicemo i lutkara...

A najveca fora je to sto vas je ubedio u recenicu 'ma mi se samo zajebavamo' , monstrum vas ima.
 
Hahahahhahahhahhahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahhaahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pa ponovo:
Ahahahahahahahahhhhhhhhhhhahhahahahahhhhhhhhhhhhhhhhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaaaaaaaaaaaaaaa........
Ufffff...dobro je.
Smajliji ne mogu da nadomeste qolichinu humora qoju osetjam spram ovog texta..a porchitao sam ga ceo,majqe mi.
Znam zashto je Alex Cool otvorio ovaqvu temu..da budem iskren ochekivao sam neshto ali ne tripovanje i paranoju ovih razmera.Dechqo,imash previshe mashte....otqud ti mozesh da znash zashto su se ljudi odjavili i qaqve to ima veza sa qonqretnom temom koju si spomenuo?Precenjujesh svoje i moje mogutjnosti....
Problem je veoma jednostavan:kako se ponashash tako tje ti odreagovati,ako hocesh guzvu nema posle"niski,/visoki udarci"-sve je dozvoljeno.Ako si bezobrazan i pljujesh po svima ne mzoesh da ochekujesh da tje neqo da to trpi ili uzvrati samo do mere koju smatrash prihvatljivom.Shto reche Charls Barkli:"Zashto uletjesh u guzvu,kad si slabiji?"

LUTKAR
 
wow, dobar ali tezak post, da i ja sam to primetio, ima toga, treba biti obazriv...
ali mislim da je kljucno to sto se monstrum hrani energijom koju ulazemo u net.... hrani se tako sto vesto koristi tu nasu energiju da umnozava i usloznjava lavirint oko nas....
sve je ovo kao u filmu kocka...
medjutim, ako uspemo da preusmerimo nekako svoju energiju sa neta na van-net aktivnosti stvari ce poceti da se smiruju, senke sa zidova ce nestati.... ludilo, kao protest zdravog dela nas koji smo potisnuli, ce se povuci.... bitno je shvatiti da se iz zacaranog lavirinta ne moze izaci, moze se samo prekinuti igra....
 
ja bih sad rekla nesto dubokoumno...ali mi pada na pamet samo "aj ne s.eri"...
jeste da je nekulturno, ali sta reci nekom ko postavi temu na kojoj ljudima na forumu saopsti da su monstrumi, trulez i nakaze i pri tom pozove na "sirenje ljudskosti"...

evo ja nickija ne volim i ne mislim da je ok lik...samo sto ja za razliku od tebe ne koristim priliku da opljunem coveka koga istinski ne poznajem...a frozen i anakin su mi sasvim ok i ne mislim da su ikoga proganjali...
poenta je da se sve moze posmatrati iz razlicitih uglova i kroz razlicite prizme...od cega zavisi i slika koju vidimo...

a ti mi se, iako mestimicno duhovit, sarmantan, pa i inteligentan, sve vise i vise cinis kao neko ko je pun negativnih emocija prema svetu koji te okruzuje, da ne upotrebim drugu rec...mada sam uverena da bi pritajena agresija bila jedna od adekvatnih...
 
"Steta sto ne mogu da vam gurnem u lobanju svoje price koje ne pricam zato sto mi se prdi, vec zato sto sam video monstruma u vama i zelim da nestane, da postanete ljudi koji sire ljudskost po kanalima, ne da pravite nove nakaze svojim ponasanjem.
Kada vidi neko slabog uma i volje, ili neko zamoren vasim slovima, kako se ponasate kao vecina, doci ce mu da vam se prikljuci u raspadanju.
VI ste trulez!
Vi ste delovi monstruma.

Dva kapitalna monstruma za ubiti, jedan u vama, jedan se krije medju vama.
Ako vas ubijemo sve, hipoteticki, ubicemo i lutkara...

A najveca fora je to sto vas je ubedio u recenicu 'ma mi se samo zajebavamo' , monstrum vas ima"

Ti ovako privlacis paznju?
Nisi ni prvi ni poslednji...samo ste sve jadniji....
Necu da te pljujem - jadan si.
 
Pa treba ozbiljno razmisliti zašto je neko tako reagovao....

Naravno da je tu i druga strana koja brani svoju viziju .....

--------------------------------------------------------
Sve je logično . I želja da se promene, i želja da se ne promene....

I ima hendikepiranih bukvalno , ali i onih koji su gori od hendikepiranih.
-------------------------------------------------------
Ko je glasniji ?
Pa na netu onaj kome je to potrebnije, znači onaj ko je pritisnut na javi....

I komadanje, komadanje, kao zveri......gladno moći.......a sve je krenulo od želje da se bude ponosan.......

Da se smatram odgovornim za takvo stanje , bilo bi me sramota....
Sramota zbog kulture "6 redova" tj sve što je duže od 6 redova se ne čita.....
Sramota zbog sa izvinjenjem "ne s...." reči.... i uopšte takvih ućutkujućih postova....
Sramota zbog likovanja tek naučenih da pišu nad starijim i možda uzdrmani neravnopravnim tretmanom društva prema poštenom i nepoštenom gradjaninu (nepošten je lakši za razumevanje i poželjan jer uvek može biti najuren i usraćen za tretman).
Sramota zbog uživanja u grubostima i tepanju grubim rečima (moja , samo moja budala, kučka, guza , sisulja, ćurka, kreten, debil, idiot, kretenčina)
Sramota zbog jednoumlja koje sve više vlada i trenda kojem nije malo što ima sve medijume, već i ovde mora da bude dominantan....
A pioniri jednoumlja su oni koji se najviše izjašnjavaju kao da im to strano deluje......

U odnosu na pre godinu dana ovo jeste lošije i nezrelije i kapacitetno slabije forumaško društvo....jer nema kulture komunikacije i govora....
SVE PRIMATE LIČNO.

(sve se vrti oko mene)
 
Lepo je sve primetio Bendzi :-), samo sto je sve zapakovao u metaforu, skoro kao u stilu Apokalipse, pa izgleda strasnije nego sto jeste. :lol: Mastoviti ljudi izlazu predimenzionirano, a meni se to svidja. Uvek se dobije predimenzionirana i burna reakcija.:razz:
 
Kad nalete ovakvi triperi kao Ben - nije mi toliko krivo zbog njih, bilo ih je i bice, ali ta neka tzv. "stalna" postavka na forumu poput vas dvoje @tuzni & @divlja i vase odobravanje njegovih neurasticnih krikova za paznjom,pljuvanjem po svima ... to mi je malo odurno...
Nema veze,u stvari, foruma je bilo i pre vaseg i pre mog ucesca u njemu a siguran da ce ga biti i posle...tako da - `ebi ga,pljuvanje je svima dozvoljeno... Jedino je koska sto je to meni malo ljigavo.
 
Odobravanje? Ko sam ja da odobravam ili ne odobravam? :lol: Stalna postavka? Cega? Jel' Krstarica sekta, politicka partija, fanaticna verska zajednica pa treba da ucutkam nekog ko je "podriva" iznutra? :-) Mogu samo da se slozim ili ne slozim na osnovu licnog iskustva koje nije povrsno.
A to, da li BB vapi za paznjom ili ne, uopste nije bitno, kad sam ja prepoznala slicno iskustvo. Kapiras? :-) Bole me usi za vas koji ga ne gotivite, pa se automatski ne slazete.
Monstruma ima, ima nas raznih, ima i vitezova, na kraju krajeva, tako da svet jos propasti nece. :lol:

ps. E, da, BB nije "naleteo" , tresnuo sa Marsa, to samo tako izgleda, mada jeste neobican i bice je najblize vanzemaljcu, sto jes' jes'. :razz:
 
Pa gde ste bre monstrumi :D
Choporativno, onako a?
Aj ja cu jednog po jednog.

Frozi, ti si *****, ja sam znao da si *****, ali nisam sanjao kolika si *****. Ti si najodvratnija najpodmuklija najiskvarenija ***** na forumu. Nikada nisi smeo nesto da radis u svoje ime vec si navlacio podrsku i pravio se tosa i toboz fin i zrtva.
Lukav si ko lija ali smrdis kao post sacinjen samo od smeshka.
I ne tripuj da si ti lutkar, ti si samo mali ubatz.
Okrenem glavu i ti ces nestati, smrdo. Tvoje fore jesu manipulacija i dezinformacija, kada budes provaljen od strane svojih monstrumskih drugara, promenices samo nick i doci ponovo.
Kao sto si vec jednom, dva puta, tri puta?
....
ne zasluzujes post duzi od dve reci, ovo je zadnji put da sam te nagradio recenicom, sve sto ti se napise ti ces zloupotrebiti, kao i do sada, sa tobom ne treba pricati, poklanjati ti paznju, ali te ne treba ni izbegavati, tebe treba shuriti i shamarati, a to cu ti rado ciniti u danima koji dolaze.
Dok se ne zaljubis u moje limarske rucherde.

Ka, ti pederu, i ne vidis da te je ona gore ***** navukla na moj bodez na temi 'vrste forumasa' a posle se pravio fin i pricao o meni svasta. Nije to uradio prvi put. Ako pogledas njegove i moje postove i uporedis videces da je jedno cetiri puta vec to uradio, pravio mi neprijatelje sluzeci se mnom. Ali mene nije briga, jer mogu sve da vas ubogaljim, virtualno. Koliko vas vec ima.
Ko se sa pizdama druzi ne moze da bude nista do polni organ.
Za mene si ti poskok, ajde idi ujedi neku patiku pa se na njoj foliraj.
Hvala ti na postu i misljenju, doduse. Treba znati sa kakvim ljudima pricas.

Gothmog, kada procitam 'gothmog' ja pomislim 'moljac', idi se pridruzi ka i glodjite neke stare trenerice.
Ili se glodjite medjusobno, a neka vam ona pizdica, govori sta treba i kako, i ko vas je uvredio, i kako se najbolje glodje patika, da bi znali.
Necu ni ja tebe da pljujem ali cu reci da ti je mama jadna.

harmony sto ti je bitno koliko postova imam.
Ti i ne shvatas koliko je glupo ovo sto si napisalo.
Ne kapiram, da li se divis spamerima koji imaju 40000 postova?
Jesu li oni tvoji bogovi?
Da li moram imati preko milion postova da bih imao tvoje postovanje? Sta je ovo, djoganijeva diskoteka?
Ajd idi skaci negde, zaigraj u ritmu tom.
Da covek ima jedan post i da me impresionira ili kaze nesto pametno, ja ga postujem. Ti i tebi slicni, tvoji drugari, i svi vi smrdljivci kombinovano da imate kvazilion postova ja cu jos uvek misliti da ste 'lollypo(o)p' i onaj tip sa jednim postom ce mi biti zanimljiviji.

Skvo, nisam ni pljuvao nikija, ja postujem nikijev nick.
Mislim da ste trebali da shvatite da je napisao sta je napisao, iz nekog razloga. Uzeo sam kao primer kako bih napisao vama , delovima, kod kog automehanicara ja to idem.
I da znam koliko kosta auspuh.
Ja mrzim svet i to sam napisao na stotinu mesta i rekao svakome koga je to zanimalo, dakle to nije neko otkrice.
Zanimljivo se igras, malo fino malo po guzu a? Malo krushke malo po prsti. Ali dobro, pretpostavljam da sam te uvredio mojim misljenjem, koje nisam smeo da imam, nikako.
Svako ko je odgovorio ovde, na ovu temu, se prepoznao, negde.
Znate se svi vi dobro, samo se pravite ludi, i svoje pipke skrivate u 'south pole' jakne. Za mene delujete kao da nosite majce na bratele, pa se vidite kao hobotnice, ne znam vam sve marke tih majicica, ali znam u kom kazanu se kuva pasulj.
Ili pretpostavljam da znam.
Nisam rekao celom forumu da je trulez, rekao sam delovima monstruma da su trulez.
E sad, ako su svi sa foruma delovi monstruma, i ako ste svi toliko arogantni da pomislite da forum ne koristi vas isto onako kako vi koristite njega....
Ja sam mogao da ne napisem ovo sto napisah i ko vas krushka!
Meni je ipak stalo da koriscene foruma bude privilegija i fina stvar, ne da svaki najgori dodje na forum i uclani se i spamuje, ili postane deo neke ekipice foruma koja zlostavlja svakoga iole slabijeg i nevoljnijeg da se svadja, pa popusti ili se preda.
To sve hrani monstruma i on dobija nove delove i sisa forum a i vas.
Jo! Niggeri, ajde da ucinimo forum bolji! Dajte neki doprinos, nasmejte nekoga, podelite istinu, napisite nesto lepo.
Ne samo da nekoga smuvate i da jurite kako bi nesto natakarili na vase usamljene kite. Neki trud me zanima, nesto protiv monstruma, on voli lenjost i nemanje truda, to ga veseli.
I to sto se dobar deo ljudi sa kojima nikada nisam pricao prijavio da odgovori na temu i pljune me je dobar pokazatelj da vam se ne svidja ljuljanje broda, nakaze.
Ne znam gde da te svrstam skvo...
Evo ovaj tvoj post upucen mom postu i mom stavu je manipulativan, prvo me uvredis pa mi nabijas krivicu i pravis me tosom, pa me pravis glupim i ludim, pa me malo milujes i dajes sir pa onda kao shkljotz!
pa nisam ti ja mis misha i meni nije neophodan tvoj sir, a zamke preskachem kao shinobi kada mu je dan.
Ako treba da shirim ljudskost tako sto cu da budem fin sa svima i da se trljam sa delovima monstruma i tetosim ga...
koj je tebi lutkar?
Frozen je smrda covece, ako ne vidis to, zato sto si previse zauzeta uzivanjem i posmatranjem bala koje cure sa tvog dupeta, i svacijeg dupeta koje je mogao da izmanipulise i olize.. pa...
pa onda si ili jako slepa, ili si deo monstruma.
Ne znam koje je.
I nije me mnogo briga.
Anakin sam citao nesto malo, i to skoro, i video sam da nije cista u glavu bila. E sad, mozda gresim, ali nikada necu znati.
Ali cim je pekla kestenje sa frozija, to mi govori podosta.
Verovatno su balavili chmarove jedno drugoga, ili ju je pizdomir iskoristio onako kako koristi podlozne.
Svako ko se udruzuje u hajke i lovove na vestice iz predrasuda, dosade i ljuljanja broda, ili zato sto je bila ***** i nije mogla da uzvrati nekome sama , a u gomili su svi jaki, ili pogleda sebe u lice na neku istinu, a krenu da love samo jednu osobu - vesticu, osobu koja ne moze da se brani sama protiv svih, koju su izvikali kao vesticu i voleli bi da je vestica jer im tako savest ne vristi preterano, ako je i nisu izgubili na nekom podforumu, zasluzuje virtualnu smrt.

Replika na tvoj post je najduza zato sto je tvoj post bio najpodmuklije upakovan. One pizdice je bio ocekivan, sta on uradi, prvo isprovocira, onda se ukloni, onda saceka da se izmases rucicama, onda se pojavi i pravi se lud, onda sleduje malo 'haha' pisanja, onda malo omalovazavanja, malo negiranja i pricanja sa sobom, onda malo pricanja sa nekim forumasem koji je sav srecan sto prica sa malim frozijem i sto je napravio eto, jos nekoga, sa kime je dobar i oseca se sada bolje vezano za sebe, onda ***** uvredi zrtvu preko tog drugog forumasa, pa kada ovaj napravi repliku on se pravi kao lud i apeluje na zdrav razum i od sebe pravi zrtvu...
ma mala podmulkitza :D
I to radi tako ocigledno, da i ne gledate valjda.
Eto sta je napravio sa mnom recimo, decku se ne svidja to sto pricam sa vama i vi mozda mene nadjete zanimljivim i poklonite mi kog emotikona. U njegovom ostecenom umu sam ja agresor njegove teritorije, i skidam mu emotikone sa vasih porukica. Dobro, i to sto mu redovno govorim da je gej.
U njegovom umu ja sam neprijatelj od prvog dana, samo sto sam sada malo aktuelan ono, pa paznja mi ide ono kao.
Samo sto ja paznju ocu da iskoristim da vas poboljsam, dobro niko me nije pitao, ali kada covek provodi odredjeno vreme na nekom mestu on zeli to da poboljsa, da stavi cvet, kaktusic, crtez svog deteta, da mesto postane bolje.
Vas izgleda da samo zanima da se pokenjate kada vam se ***** i da preskocite ***** onog drugog za kojim nije pustio vodu.
Pa nije vam ovo javni WC, kako god vas lutkar ubedio.
Ja ne zelim paznju koja mi se poklanja od delova monstruma.
Zelim ljudsku paznju, paznju pojedinca, ne treba mi ljubav haski chopora, ne mogu da sa svima vama budem dobar, jer vecina vas je otrovana i ne treba mi vas otrov, imam dovoljno i svog.

Uh al se raspisah, al morate da vidite sa kakvim se govnima druzite, inace se ne pise dobro za forum.

Ti frozen, pizdice, svako mesto svaki dan, neces me dobiti ni sa coporom ni sam, ako skupis muda, pardon, usne, razbicu te o tome ce pevati gusle.
E u slucaju da se pravis ponovo da nisi procitao ceo tekst jer ti bode klidzu od face, pravi se i da ti nisam rekao nesto ruzno za kevu.

Banshee, poenta je da ja ne znam ko je lutkar, i ko je sve od vas deo monstruma, deo konca. Takodje ne znam ko je ovde ko, i sa kime pricam pola vremena.
Dobro, svi ponekada ucestvujemo u monstrumu, svi napravimo sranje, ali aktivno i namerno ucestvovati u pishanju na forum nije u redu. Sta sada, ja necu da mocham sa vama sa mosta u reku i ja ne valjam?
Nisam sebe odvojio od foruma, odvojio sam sebe od delova monstruma, i lutkara.
Da sam sebe odvojio od foruma ja bih otisao a ne bih napisao ni rec, neka se kotrljate u sranju, sta pa mene briga, sta ce mi to u zivotu. Nisam ni vas veliki spasitelj 'Sv. Benjamin' , ja ne nameravam da ovde vodim rat sa lutkarom i monstrumom vec da cuvam svoje dupe, ali kada vec vidim sta se dogadja mislio sam da pustim sirenu za uzbunu, mozda neko stigne da otrci daleko odavde ili u skloniste ili organizuje komsiijsku patrolu.
Cuvajte se foruma, forumasa, monstruma i lutkara, ako jeste deo svega onoga sto sam opisao i prepoznali to, nemojte na mene iskaljivati taj gnev istinom, ili odbijanjem nje izazvan, vec ga usmerite na korene monstruma u vama, odbijte da se ponasate kao dronovi, a to radite, vec, zaboga, ****** kevu ovom sranju!
Ili idite na mirc, tamo je zona sumraka svaki dan...
A i ko sam ja da vas teram.
Ko me pa **** na kraju krajeva.

Preporucio bih svakom malo vise jave, monstrum ne voli sunceve zrake. Preporucio bih to i sebi.
Njemu je stvarnost kao sunce vampiru, njegova privlacnost nepobitna, lutkar ne mora da bude stvaran, ali svakako moze biti.
'ako si paranoican to ne znaci da te niko ne juri'
 
E posto sam zavrsio sa velikom nuzdom na prethodnom postu (navlachi gatjke) sada da se objasnim sa ljudima koji su mislili dobro.

Betty, u pravu si, life mi svakako treba, i bice life-a, valjda uskoro, pa necu izlivati toliko reci iz sebe. Hvala na tome sto si htela da me unapredis.

Procitajte randomov post, on misli dobro takodje, samo sto meni taj lavirint dodje kao izazov i neki test.
Jer sam triper, kako valjda rece onaj poskok.
Kada je Hari mogao mogu i ja, metnem mu ga u hogvarts.

A nisam moga da ukapiram zasto se ka onako poremetio u rkanju, dal mu se proredio shlajm ili nesto.. kad ono, prepao se moderatora i starog korisnika. Divlje i patka.
Dal samo bichevi chujete?
A nisu morali nista drugo ni da napisu do svog misljenja da ti pauziraju rk, i ublaze ga.
Stare kajle a?
Smesno.
Verovatno i ne bi imali muda, vecina od vas, da napise nesto protiv patkovog posta ili divljinog.
Da je neko od to dvoje postavio temu i napisao isto ovo sto i ja malopre, samo bi neki emotikon i buljoliz radio.
Ne bi se ni pojavili.
Patak zato sto bi se usrali od posta koji bi vam sastavio,
divlje zato sto je mod, a to vam uteruje strah u zutarice.
A mene, i mojih, haha, 1000 postova, bi hteli da ono...
kreteni.
Cekaj, nemojte ovo pogresno da shvatite, ovo nije chikanje iz bezbednosti.
Njihova misljenja su njihova, a moja su moja.
Kada to ukapirate, pokusajte da razmisljate u sebi, u svojoj sobi, zasto vi ne izbacujete u reci ono sto vi mislite, vec vam je potreban chopor i lista ljudi koje volite ili koje chopor voli, i koje ne volite, ili chopor ne voli, da bi znali sta da pomislite.
Ovo nije jebeni rat ili video igrica, ovo je forum gde ljudi kao individualci iznose svoje stavove i misljenja.
I ima nekih morala, etike i zakona kojima se mozemo regulisati i ponasati priblizno ljudskoj virtualnoj vrsti, kakvom je zelim i zamisljam nocu gledajuci avioncice, zvezdice i astronaute iznad krevetica, nakon sto sam se napio mlekceta.

Ja vas chikam iz svog stava, ja vas chikam direktno.
(dzar dzar)
Aj, chik mi bek. Fora je sto to i nije chik, ali vi to vidite tako jer su vam umovi pomraceni. 'Ko je on da mi spusta kajlu i naziva mi frendove trolcima, sa cu ga... ' , ja smatram da ni sam nisam mnogo bolji od vas, ali zato sto se ne svidjam sebi ne znaci da cu da budem vas drug hugo. Ne znaci da vam necu pisati pisma u kojima vas bodem.
Jbg, kada bih mogao nesto stvarno da promenim ja bih bio srecan, jer ne mogu u stvarnom svetu gde nemam toliku moc.
Ja sam samo jedan covek, a ovo je moj vid ekspresije koji mi ide onako...
Zelim da promenim svet, al sada sam trenutno zadovoljan menjanjem onoga sto mogu.

Ugledajte se na divlju paceri, pisite ono sto mislite sami.
Ali bas ne mora toliko dugo kao patak :D
 
Breaking:
Banshee, poenta je da ja ne znam ko je lutkar, i ko je sve od vas deo monstruma, deo konca. Takodje ne znam ko je ovde ko, i sa kime pricam pola vremena.
Dobro, svi ponekada ucestvujemo u monstrumu, svi napravimo sranje, ali aktivno i namerno ucestvovati u pishanju na forum nije u redu. Sta sada, ja necu da mocham sa vama sa mosta u reku i ja ne valjam?
Nisam sebe odvojio od foruma, odvojio sam sebe od delova monstruma, i lutkara.
Da sam sebe odvojio od foruma ja bih otisao a ne bih napisao ni rec, neka se kotrljate u sranju, sta pa mene briga, sta ce mi to u zivotu. Nisam ni vas veliki spasitelj 'Sv. Benjamin' , ja ne nameravam da ovde vodim rat sa lutkarom i monstrumom vec da cuvam svoje dupe, ali kada vec vidim sta se dogadja mislio sam da pustim sirenu za uzbunu, mozda neko stigne da otrci daleko odavde ili u skloniste ili organizuje komsiijsku patrolu.
Cuvajte se foruma, forumasa, monstruma i lutkara, ako jeste deo svega onoga sto sam opisao i prepoznali to, nemojte na mene iskaljivati taj gnev istinom, ili odbijanjem nje izazvan, vec ga usmerite na korene monstruma u vama, odbijte da se ponasate kao dronovi, a to radite, vec, zaboga, ****** kevu ovom sranju!
Ili idite na mirc, tamo je zona sumraka svaki dan...
A i ko sam ja da vas teram.
Ko me pa **** na kraju krajeva.
ovako.
upravo to.ne znas ko je ko i sa kime pricas pola vremena.ne znam ni ja.ali moj je izbor,odnosno tvoj da pricas ili ne pricas.to je stanje na forumu,take it or leave it.ovaranje ovakvih tema nece pomoci.
forum je za mene izgubio odavno svrhu i sada vise dolazim da se zezam nego da ozbiljno diskutujem.a to sam pocela kada su brojni forumasi poceli da se kloniraju ili da se prave da su neko drugi.i zasto bih trosila reci da pricam sa nekim podlim stvorom,a ti su najgori koji se kloniraju i nece da priznaju ko su.to su ljudi zeljni paznje i blago nenormalni.
sto se tice anakin i lekse,takodje je bio njihov izbor da li ce da se svadjaju ili ne.niko nije njih napadao,terao ih da se svadjaju ako nece,ili ih cak terao da obitavaju na forumu.tako da prica ne drzi vodu.svi smo ovde slobodnom voljom i snosimo posledice kakve god da su,opet svojom voljom.btw,ja mnogo gotivim i lexu i anakin i zao mi je sto je anakin otisla.znam da je mnogi nisu voleli,ali imala je ona i te kako da kaze pametne stvari.leksa je klasika.misli i govori sta hoce.znam da i nju mnogi ne gotive,ali mi je i ona super.

dalje,primetila bih da se 70% tvog posta vrti oko frozena.ako imate neke licne probleme resite ih na pp ili u rl.ovo je prakticno tema insprisisana i posvecena forzenu.time se i sam kvalifikujes kao jedan od monstruma onda zar ne? pokusavas da nekome nesto porucis koristeci reakcije ostalih forumasa....nisi ni ti naivan banjamine,da se ne lazemo.

i samo bih rekla onome ko se registrovao kao anakin,a to 90% nije ona da je retard sto se registruje i pravi da je neko drugi.i mislim da je taj postovao na ovoj temi...
 
BB, ako nastavis ovako, mozda te ipak ponude da budes mod,a :)? Sta mislis o tome, viteze moj?
Hm, zasto li mislim da, ipak ne bi pristao, iako bi dobio konkretnu priliku da napravis bolje mesto od ovog F., koji, zaista zna da bude izopaceno mesto?
Hm, moram da priznam da mnogo volim revolucije i promene, koje sobom nose stvari kao sto je ovakva tema. Svaka borba protiv jednoumlja mi prija, mada nisam vicna borbama u VL- ne znam ta pravila, te se ne bih upustala licno u tako nesto, sem ako nisam primorana da branim nesto do cega mi je jako stalo, al zato cu, svakako da se zadovoljim mestom vatrenog navijaca.
Mislim da sam i ja matora dovoljno da ne osecam da nesto bitno gubim time sto provodim vreme ovde, a, oko dobitaka bih vec i imala sta da kazem, al, nije bas tema...
Da, jos ovo- mislim da sam prenela oblik svog ponasanja iz RL ovde, sto znaci da, prosto ignorisem nickove koji "mirisu na trulez", sto bi rekao BB. Naravno, u pocetku sam se jednom opekla, naivna, kao i svaki novajlija, al, eto, to smatram odlicnom lekcijom, posle koje je moje ponasanje ovde dobilo nesto drugaciji oblik. So, definitvno su pojedina zla, kako u RL tako i ovde, tu da nas naprave jacima, sto, naravno , ne znaci da one koji nisu dovoljno jaki ne treba niko da stiti i da treba prosto da budu prepusteni na milost i nemilost "pipcima" i "lutkaru".
Btw., moram da priznam da je i meni Lexa jako zanimljiv lik ovde, iako nismo nesto komunicirale medjusobno. Nekako je, bas svoja i neobicna.
 
Banshee ti si luda, pa kada sam ja to za sebe tvrdio da sam 'naivan' virtualno. Odi na moju temu na savremenom muskarcu koja se zove 'vrste forumasa' i pogledaj sta sam zaokruzio kao svoju vrstu.
I pogledaj gore da sam napisao da nisam nista bolji od bilo koga ovde. Ali ti me nisi ni citala.
Nesto te je ovde iznerviralo.
Sto se tice ***** frozena, on je samo jako podoban za salu i njegov nick mi tako dodje. Ti o frozenu pojma nemas zato sto se sa njim samo lolash dok sam se ja krljao sa njim i pretpostavljam da znam kakva je spodoba.
Razmisli, jesi li ikada videla njegovu sliku, da li znas nesto o njemu licno? Nista. Dobra igra sakrivanja. To zna svasta o svakome ali je vodilo racuna da se ne otkrije. I ono sto je otkrilo je verovatno izmislilo.
Mozda nisam u pravu ali videvsi sve ono sto je uradio iza kulisa, i njegovu podmuklu manipulatorsku prirodu uzimajuci u obzir, mogu ciste duse reci da je on jedan smrda.
Dole kazes da ocu da uticem forumom na tog pedera, dobro ajde da odgovorim.
Ne. Ne onako kako si zamislila. Ne zelim da okrecem ljude protiv njega kao sto je on radio drugima i pokusao meni, mada meni to sasvim dobro ide i samom, moram priznati :D
Znam da ne vidis, znam, i ja nisam video dok se eto nije dogodilo da sam video..ali to je privatno i o tome necu da pricam.
Ne moras me uzeti za rec.
Ako hocu da uticem na njega preko foruma to je tako sto zelim da svi saznaju sta je to on, i sta to radi, ne da bih mu preoteo drugare ili slavu, vec da pokazem svima sta je jer je bezobrazno podao, i opasan.
Ma ko ga **** bre vise, necu i 90% ovog posta da istrosim na to stvorenje. Osim toga bice dosta pisanja u buducnosti na tu temu.

Banshee, rekla si da dolazis samo da se zezas vise jer niko ne pise ozbiljno. Pa ako niko ne pise ozbiljno i ponasa se podlo, zar moras i ti njihovim stopama.
Znam, tesko je, ali...
ne znam, mene odbija to, ja imam poriv da se pobunim da se protivim da vrisnem.
Ako ne otvorim ovakvu temu i ne kazem sta mislim a video sam sta se dogadja ili, hajde da pretpostavimo da sam halucinirao i imao neki trip. Jel bi radije da cutim i ne kazem nista? Cak i da postoji udaljena sansa da sam u pravu?
Pusti te multinick-ove i klonove i monstrume i delove i lutkara,
gledaj svoj nick. Vodi racuna o sebi i ne potpadaj pod uticaj delova. Sta da ti kazem drugo. Ne moram da dodjem, istina, ali ako vec dolazim uz izbor, mogu li naciniti ovo mesto boljim od onoga stanja u kakvom sam ga zatekao....
zasto da kakam sa svima samo zato sto je to sada u modi....
Ti mi kazes 'idi ako ti se ne svidja' ja ti kazem 'sta te je nateralo da mi to kazes?'
Ako mislite da ce forum biti bolje mesto bez mene, ja cu otici.
Naravno, glasovi monstruma i lutkara se ne racunaju, tako da ce biti problem prebrojati glasove neinficiranih registrovanih korisnika.
Izgleda da smo u pat poziciji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top