Kljucevi za quadro 8055 (satelit astra)

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
Postavio sam novu temu na ovom forumu jer mislim da je najbolji. Dosta su mi pomogli ljudi odavde kod proslog pitanja.

Da lice izaci kljucevi za neke kanale na astri. Koliko znam za sada samo izlaze za hotbird. Recimo da li postoje za premiere ili neki ***** kanal na astri.

Imam digitalni risiver quadro 8055. Na sat help-u ima kljucava, ali izgleda samo za hotbird.

Toliko i pozdrav za sve ljude ovog foruma. Cao
 
softver je dr8055fta_060605.bin

Skinuo sam kljuceve sa sat help-a, otvorio mi je samo canal+ na spanskom, znaci onaj drugi.

Ostalo nista nije otvorio. Znaci nije otvorio easytv, orf, cine+ , cinema+ itd... c+ deporte isto nije otvorio.

Skinuo sam poslednje kljuceve postavljene na sat help-u.
 
Proverio sam malo pre na risiveru, ja uopste nemam te frenkvencije koje si mi ti dao za tekilu.


Moguce da mi treba noviji softver, ne znam, gde da skinem...

a sto se tice canal+, malo pre sam ukljucio i nece da radi. danas je radio. Mislim da je canal+, danas koji je radio bio na francuskom koliko se secam. ako je to uopste bitno...
 
Skinuo sam fajl sa sajta za koji si mi rekao, pisalo je da je za risiver quadro 8050, moj je 8055, nema veze, ja sam ipak skinuo i ubacio taj softver u risiver. Kada je zavrsio resetovao je risiver sto je i normalno. Posle toga nije hteo da radi daljinski od risivera, ne znam zbog cega.
Onda sam vratio onaj stari moj softver dr8055fta_060605.bin i sada trenutno skenira kanale. Opet nisam video 10788V22000 i 11097V22000, ne znam zasto ih nema.


Znaci nista nisam uradio. Gde ima jos da skine softver, ako je potrebno da bude za quadro 8055fta.
Sta da radim.
Pozdrav…
 
Video sam da ima na sat help-u, ali to je softver koji ja vec imam (dr8055fta_060605.bin),

Meni sa tim softverom i sa najnovijim kljucevima ne radi d+, kljucevi su skinuti isto sa sat help-a a fajl je
TPS_do_27.10_D-plus_Dado_VTC.kbn
Novi D+ kluc + sve ostalo dolje navedeno... Dado VTC

to sam skinuo i instalirao i opet nece,
video sam da postoji i Dr8055fta_060904_tps.zip, ali mislim da je to stariji softver. da li gresim...


Pozdrav
 
E ovako,

Prvo , hvala mnogo. Uspeo sam, uradio sam kao sto si rekao i evo koji su rezultati…


Vecinu kanala mi je otkljucao, npr. Mtv skoro sve. Kod nekih kanala se ceka i do minut da otvori, recimo kod orf-a. EasyTV mi sve otkljucao, samo nije easytv erot. Tamo gde su ***** filmovi, to najbolje… salim se.
Premiere nece da otvori, ali izgleda da pokusava ali ne moze, jer se izgubi ono kodiran program, i samo ostane crna slika. Nije mi otkljucao ni canal+ kao ni cine+, c+deporte itd…

Tekile i dalje nemam, uopste nemam tu frenkvenciju, da li nije to zbog nivoa i kvaliteta signala, jer mi nije na 100%, nego na 60-70%. Mislim da to nema veze. Sve u svemu, nema veze. Mnogi kanali su otkljucani.

Da l ice stvarno raditi ovi kljucevi do 27. kao sto pise ili ne. da l ice posle izaci novi. Stvarno bi bila steta da ne izadje nesto. To ce verovatno biti na sat help-u.

E hvala mnogo. Idem sad da buljim u tv.. e da, jel ima bre neki ***** kanal na astri da je otkljucan kao recimo tekila koji daje 24h. pretpostavljam da ima easytv, ali to nece da mi otvori. Mozda od kasnije hoce… da li je sada otkljucan XXL posle ZIK-a id a l ice raditi sa ovim kljucevima…

Ja sam vas bas udavio… hvala

P.S. omogucio sam emulaciju i zapamtio tako...
 
Postavio sam novu temu na ovom forumu jer mislim da je najbolji. Dosta su mi pomogli ljudi odavde kod proslog pitanja.

Da lice izaci kljucevi za neke kanale na astri. Koliko znam za sada samo izlaze za hotbird. Recimo da li postoje za premiere ili neki ***** kanal na astri.

Imam digitalni risiver quadro 8055. Na sat help-u ima kljucava, ali izgleda samo za hotbird.

Toliko i pozdrav za sve ljude ovog foruma. Cao

neznam za kljuceve.na kojoj stranici se moze skinuti softver za uputama za skidanje softvera
 

Back
Top