Kojoj politickoj grupaciji pripadate?

_Milanche_:
Da li ste desnicar,levicar,konzervativac,liberal,komunista nesto sesto ili neka kombinacija?
Zbog cega bas takav izbor?

joj, ja sam po nekom pitanju liberal, po nekom konzervativac...
nekad cak i levicar i komunista, pa nedge i fasista al' se onda setim da to ne prilici coveku moje inteligencije...
mislim da mu dodjem negde socijal-demokrata...

nego...
mislim da to nije izbor...to najvise zavisi od porodice i okruzenja...jednostavno ti nesto utuve u glavu kao detetu...ili u skoli upadnes u "cool" grupu koja ima i politicke stavove...
sad, tu postoje odstupanja...mislim da to zavisi od zrelosti i inteligencije...ali ono sto prezivis kao klinac ne moze da se izbrise...
 
Nexus 6:
joj, ja sam po nekom pitanju liberal, po nekom konzervativac...
nekad cak i levicar i komunista, pa nedge i fasista al' se onda setim da to ne prilici coveku moje inteligencije...
mislim da mu dodjem negde socijal-demokrata...

nego...
mislim da to nije izbor...to najvise zavisi od porodice i okruzenja...jednostavno ti nesto utuve u glavu kao detetu...ili u skoli upadnes u "cool" grupu koja ima i politicke stavove...
sad, tu postoje odstupanja...mislim da to zavisi od zrelosti i inteligencije...ali ono sto prezivis kao klinac ne moze da se izbrise...


:lol:
Pa onda mene pitaju kako glasam? :D

Ti kao ona fora...
Visok,a nizak...
kako to?
Pa kontraverzna licnost. :D
 
al bundy:
pa to sto si ti ispao iz Srpske pi*ke nisi ti nista zazluzan mogao si ispasti i iz Kineske i Brazilske tu se ti nista nisi pitao moras o necemu i tsam odluciti.

Mene jesovanske gluposti ne zanimaju ... NS je ono sto nama treba ... rad, red i disciplina ==== REZULTATI, krimosi u peci ... lencuge na ulicu da prose, a ako se zale i kukaju , stapom po glavi ...
 
Calogero:
:lol:
Pa onda mene pitaju kako glasam? :D

Ti kao ona fora...
Visok,a nizak...
kako to?
Pa kontraverzna licnost. :D

pa znas kako...imam tu (ne)prijatnu osobinu da SVE preispitujem...i da u sve sumnjam...tako da se mi se u glavi preplicu hiljade ideja...znas ono: "Ma, najbolje je za drzavu da bude jedan covek na vlasti", al' posle toga dodje: "Dal' si, bre, ti normalan?"
u tome je stvar...
znas, ja podrzavam homosima pravo na izbor, napusavam one koje ih maltretiraju, al' ne podrzavam parade...
takodje nemam pozitivno misljenje o abortusu...
internacionalista sam, ali mislim da je nacionalizam nesto potpuno legitimno i normalno...
pa sad ti mene svrstaj negde...
zato glasam za Tadica, jer mislim da je on u slicnom fazonu...nesto izmedju...
 
Nexus 6:
pa znas kako...imam tu (ne)prijatnu osobinu da SVE preispitujem...i da u sve sumnjam...tako da se mi se u glavi preplicu hiljade ideja...znas ono: "Ma, najbolje je za drzavu da bude jedan covek na vlasti", al' posle toga dodje: "Dal' si, bre, ti normalan?"
u tome je stvar...
znas, ja podrzavam homosima pravo na izbor, napusavam one koje ih maltretiraju, al' ne podrzavam parade...
takodje nemam pozitivno misljenje o abortusu...
internacionalista sam, ali mislim da je nacionalizam nesto potpuno legitimno i normalno...
pa sad ti mene svrstaj negde...
zato glasam za Tadica, jer mislim da je on u slicnom fazonu...nesto izmedju...

Slicno,vrlo slicno razmisljamo...
...najbolje je kada od svega uzmes pomalo. :D:D
 
Mae:
Kako ti glasaš, prijatelju?! :lol:

Milanče,a je l' demokrata spada tu negde u neke od ponuđenih ili je to pod šesto? :)
pa Mae valjda je demokrata ne spada u tu podelu nego u onu demokrate i autokrate...ako ne gresim...ali ime tu preklapanja....recimo da je levicarima,konzervativcima i socijaldemokratama bliza demokratija kao oblik uredjenaj a komunistima i desnicarima autokratija...
 
eremita[SIZE=5:
]Православни демократа.[/B[/SIZE]]


gar3aq4.gif
 

Back
Top