CCC ne valja to kad si i lep i pametan u isto vreme

Lavica BG

Početnik
Poruka
2
I zato sam pocela da glumim glupacu bez mozga, jer takve bolje prodju, majke mi. To mi dodje kao kamuflaza i svi, a posebno muskarci misle - kako cemo, lako cemo. Ali CVRC
Tako sam dosla do toga da nikad u isto vreme nisam i lepa i pametna, nego ta dva razlozim i balansiram, ako razumete sta hocu da kazem.
Sta vi mislite o tome? Sem da je tema malo glupa, kao i ja uostalom
 
Lavica BG:
I zato sam pocela da glumim glupacu bez mozga, jer takve bolje prodju, majke mi. To mi dodje kao kamuflaza i svi, a posebno muskarci misle - kako cemo, lako cemo. Ali CVRC
Tako sam dosla do toga da nikad u isto vreme nisam i lepa i pametna, nego ta dva razlozim i balansiram, ako razumete sta hocu da kazem.
Sta vi mislite o tome? Sem da je tema malo glupa, kao i ja uostalom

Nije ti to loshe al' moze da shkodi...Ne upraznjavaj chesto ! :wink:
 
kao prvo budi šta jesi to ti je najbolji savjet. ako ćeš mu lagati ne možeš vjećno a na kraju kad ti dozlogrdi laganje i pokažeš mu kakva jesi uistinu bit će razočaran i prekinut čete.shvatiti će da si pametna a ne glupa.šta će ti dečko uopće koji želi glupače?i kom moraš glumit?
 
Gazdarica:
Bice da je tvoja posljednja recenica presudna...
buahahhhahahhha...da me i ti nasmejesh ...pa stvarno izlupetala se devojka ko nikad...pazi koji je to bedak da morash da budesh sa tipom koji tripuje da si glupa(shto donekle i jesi chak iako glumish)da bi ga ti na kraju "zeznula"i rekla sebi al sam pametnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...morala sam da se pravim glupa da glupoga napravim budalom...bedak...al ajd nema veze...logika?
 
Margott:
Gazdarica:
Bice da je tvoja posljednja recenica presudna...
buahahhhahahhha...da me i ti nasmejesh ...pa stvarno izlupetala se devojka ko nikad...pazi koji je to bedak da morash da budesh sa tipom koji tripuje da si glupa(shto donekle i jesi chak iako glumish)da bi ga ti na kraju "zeznula"i rekla sebi al sam pametnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...morala sam da se pravim glupa da glupoga napravim budalom...bedak...al ajd nema veze...logika?

Ja sam glupaca, ja ne moram da se pretvaram.... 8)
 
Lavica BG:
zato sam pocela da glumim glupacu bez mozga, jer takve bolje prodju, majke mi. To mi dodje kao kamuflaza i svi, a posebno muskarci misle - kako cemo, lako cemo. Ali CVRC
Tako sam dosla do toga da nikad u isto vreme nisam i lepa i pametna, nego ta dva razlozim i balansiram, ako razumete sta hocu da kazem.
Sta vi mislite o tome? Sem da je tema malo glupa, kao i ja uostalom

Prvo pa mrtvo... dzabe si se registrovala... Stara Lija Suze Lije.
 
fakpuppet:
Lavica BG:
zato sam pocela da glumim glupacu bez mozga, jer takve bolje prodju, majke mi. To mi dodje kao kamuflaza i svi, a posebno muskarci misle - kako cemo, lako cemo. Ali CVRC
Tako sam dosla do toga da nikad u isto vreme nisam i lepa i pametna, nego ta dva razlozim i balansiram, ako razumete sta hocu da kazem.
Sta vi mislite o tome? Sem da je tema malo glupa, kao i ja uostalom

Prvo pa mrtvo... dzabe si se registrovala... Stara Lija Suze Lije.

E u pravu si, a jel moze sve ponovo ispocetka, da smislim neku normalnu temu? :roll:
 

Back
Top