dark i just mracno ...

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
danas su svi neki darkeri ....svi nesto vole vampire , djavola , satanu , i tak
evo na jednom turniru nazivi kosarkaskih ekipa ....crna sedmorka :shock: ,blek panters ,crni osvetnici , crna mamba , crni i samo crni ....
kazu naucnici da je to sada nekakav trend ....
sta mislite o tome i ovome ....:D ....
 
Kad_LupimLupim:
ANTI RASISTICKA!!!
e....taman ja da kazem......2pac-ova mama je bila chlan crnih pantera......i by the way smatrani su teroristichkom organizacijom....a shto se tiche darkera,ja sam u neku ruku jedan od njih,ali ne chisto iz fazona...chitao sam i bibliju i toru i kuran.....i josh sam skoro prochitao demiana od hermana hese-a.....u kome demian kazhe,po prichi iz``goglgote``se vidi da je bog uvek bio protiv jakih i karakternih osoba.....a ja sam jedna od njih
 
moji lydaci iz odeljenja sy malo zaladjeni shto se tiche satane i tih glyposti...
proshle nedelje sy yzeli crni marker i na ryci mi ispisali 666 :lol:
i sad im je fora da po odeljenjy prichajy : *ebo te satana :? :lol:
;P
ja volem crny bojy ...samo sad je retko nosim...a protiv darkera i sl neam nishta protiv mada mislim da sy zeshce is3povani likovi... ;)
 
to su neka nova vremena....moja drugarica opterecena vampirima,ali nikad ne bi stavila crni lak na nokte...ja samo to...ne znam....onako bzvz,svidja mi se kako stoji,ali nisam u dark fazonu...
a to pomalo cini depresivnim ljude,to sve crno,drugarica je bila u tom fazonu i kaze vise ne...sad se oblaci normalno i kao bolje joj ..:lol: sta ja znam ..
 
danas su svi neki darkeri ....svi nesto vole vampire , djavola , satanu , i tak
evo na jednom turniru nazivi kosarkaskih ekipa ....crna sedmorka ,blek panters ,crni osvetnici , crna mamba , crni i samo crni ....
kazu naucnici da je to sada nekakav trend ....
sta mislite o tome i ovome .... ....

to ti nesto kao ''dark power''
isto i ono ''PINK power'' :lol:
i ono ''flower power'' :D
ma sve je to glavologija kad vam kazem :lol: :razz:

mislim da je to ono...razlike izmedju nas koje su vazne koliko su i nevazne
vazne u smislu da smo, tako receno, jedinstveni, i nevazne po pitanju grupisanja u klase koje nemaju veze s vezom i koje se isuvise pomno posmatraju u ovo vreme
 
i meni stoji lepo crna boja i mislim da to nema veze s tim kako se osecas....blago onome na koga uticu boje odece :roll:
ma volim crnu da nosim jos od ko zna kad, a nosim i sareno i sta hocu :)
i obozavam vampire kao i gotik fazon, ali su mi jos drazi elfovi :)
 

Back
Top