da li žene znaju bit opake jedna spram druge?

  • Začetnik teme zagrepčanka
  • Datum pokretanja
anakin:
zagrepčanka:
mislim da bi ženska dopustila muškarcu da gazi po njoj kolko ga je volja al bi zarila nož vrlo lako svojoj prijateljici u leđa radi nekog pa i nevažnog muškarca i mislim da je to ćista nepatvorena istina jer je bilo tisuću takvih slučajeva a i filmovi to pokazuju.

mislis da su se zene takve?
o jadna anakin shvaćaš me pogrešnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Slusaj devojko,nema protiv tebe niko nista ali stvarno potrudi se da ,ako vec hoces da postavis temu,formulises tako da covek nesto pametno moze reci o tome.
Prvo si vredjala muskarce,sad zene...puna si predrasuda,samo generalizujes stvari...i onda se pitas sto svi odreagujemo ovako burno,budis ono najgore u nama.
Licno strasno mrzim ljudsku glupost a ti si nepresusni izvor iste.
Mogla si da pocnes recimo ovako-drage pripadnice lepseg pola sta vi mislite o zenskom prijateljstvu,da li smo stvarno iskrene,da li se mozete osloniti na svoje prijateljice,jeli vam neka zabila noz u ledja...a ne ,ti si odmah raspalila paljbu...
Daj molim te napisi nesto pametno!
 
dragi de da svijet je nepravedan nažalost.tako je to i vidjet ćeš to za koju godinu.nemoj se ljutit pusti ih rade svoj posao kak već najbolje znaju i umiju a ti otvori drugu temu pa ću ti odgovoriti.teško je i njima.nemoj se ljutit na njih jer ćeš proć kao i ja i osjetit ćeš teret izolacije i diskriminacije koja peće ko rana. :)
 
Savetnica:
kriger:
da veoma zato se kaze da je muskarac ljubomoran kad voli ,a zena i ako ne voli
to se mozda tako kaze ali je u stvari u praksi drugacije. Muskarci su i te kako ljubomorni cak iako ne vole. Iz vise izvora to znam zasigurno, a ja recimo nisam ljubomorna kad ne volim...
ti i ja nismo takvi mi smo manjina ,mnogo sm se takvih stvari video ali opet sve to trazi mnoga pitanja da li se to odnosi ako su bili zajedno,blablabla zato je psihologija j.b.na stvar
 
zagrepčanka:
anakin:
ma jedno je ljubomora a drugo da li svaka zena postane jadna, pokvarena, spletkaros kad je u pitanju neki muskarac.

ja mislim da ima zena kojima je prijateljstvo ipak na prvom mestu i ne stavljaju tipove u centar svog univerzuma.
ok, vidjala sam i takve ali mislim da nije pravilo.
a tebi su najvažnije tvoje prijateljice?
ako su iskrene, zar ne bi tako trebalo i biti. Prijateljstvo je velika dragocenost! Meni su i moj dragi i moja najbolja prijateljica na veoma vaznom mestu, ali ne mogu te dve stvari porediti. Isto kao sto volim mnogo decka i mnogo volim oca i oboje ih volim najvise na svetu, ali se te ljubavi ne mogu porediti
 
zagrepčanka:
anakin:
ma jedno je ljubomora a drugo da li svaka zena postane jadna, pokvarena, spletkaros kad je u pitanju neki muskarac.

ja mislim da ima zena kojima je prijateljstvo ipak na prvom mestu i ne stavljaju tipove u centar svog univerzuma.
ok, vidjala sam i takve ali mislim da nije pravilo.
a tebi su najvažnije tvoje prijateljice?

meni su najvazniji ljudi koje volim, bili prijatelji, tipovi, porodica. ali ni jedno ne bi trebalo da ide na ustrb drugog, jer to onda nije ljubav.
 

Back
Top