Lokalni izbori

makarijekralj:
E,ja se nadam da ce ipak pravi Demokratski kandidat pobediti(a to je kandidat DS i ostalih koji ga podrzavaju).....

Међу те остале спада и ПСС (за оне који су заборавили Богољубова странка)
тра-ла-ла-ла
јак демократски блок :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Istakao bih fantastican uspeh kandidata SRS koji je osvojio glasova koliko SRS u Uzicu nikada nije osvojila. Cak za 1000 vise nego na prethodnim lokalnim izborima. Za sve u stranci napravio je nevidjeno iznenadjenje, jer smo mislisli da ce biti tek negde cetvrti, medjutim sve nas je prijatno iznenadio i svaka mu cast. Osvojio 22 odsto glasova i zaista smo odusevljeni trendom rasta popularnosti SRS u sredinama gde nismo najbolje stajali!
 
mrzi me da listam,neko je to verovatno i pitao...a nashi forumske radikalne junoshe su sigurno dale odgovor-kako to da najjachi radikali pucaju na svim lokalnim izborima???..ovde su peti yebote:D
ako je vec odgovoreno,zaboravite da sam pitao:D
 
makarijekralj:
Ko je pobedio danas?

UŽICE,16. jula (Tanjug) - Tihomir Petković, kandidat Demokratske stranke Srbije (DŠ), čiju kandidaturu su podržali Nova Srbija i G 17 plus, izabran je danas za predsednika opštine Užice, saopšteno je u izbornim štabovima predsedničkih kandidata. U drugom krugu vanrednih predsedničkih...

BEOGRAD, 16. jula (Tanjug) - Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Vladeta Janković izjavio je večeras Tanjugu da pobeda kandidata te stranke na lokalnim izborima u Užicu potvrđuje da biračko telo ima poverenje u ozbiljnost i odgovornost stožernih stranaka vladajuće koalicije. Pobeda...
 
Alekasandar2:
UŽICE,16. jula (Tanjug) - Tihomir Petković, kandidat Demokratske stranke Srbije (DŠ), čiju kandidaturu su podržali Nova Srbija i G 17 plus, izabran je danas za predsednika opštine Užice, saopšteno je u izbornim štabovima predsedničkih kandidata


notworthy.gif
 

Back
Top