Kaznena ekspedicija!

Terror Techa

Ističe se
Poruka
2.291
Da, rec je o Lyon-u!!!
Ekipa sa veoma snaznim kolektivom
predvodjenja carobnjakom za izvodjenje slobodnih udaraca!!!
nemaju nesto puno zvezda, a igaju mozda i najlepsi fudbal u Evropi!
puno puta su pokazali da mogu potpuno ravnopravno da se nose
sa najjacim timovima Evrope, a Boga mi, cesto su ih i nadigravali!
A za Juninha odrovorno tvrdim :lol: da je najbolji izvodjac slobodnjaka u istoriji!
ne znam zasto mi je bas sad palo na pamet da otvorim temu o njima
ali je definitivno zasluzuju!
komentari!?
 
valjda će ove godine makar do polufinala lige šampiona...
juninho je car, šteta što nije par godina mlađi, čini mi se da može da odigra još sezonu-dve na ovom nivou...a onda naravno natrag u brazil. fred je ekstra napadač, da je igrao umesto nekog iz debelog tandema na mundijalu brazil bi verovatno dalje dogurao. odbrana im je solidna, napad i sredina vanserijski. u letnjem prelaznom roku im je došao i kalstrom, pa očekujem još veću dominaciju na sredini terena...definitivno igraju najbolji i najlepši fudbal u evropi, uz barselonu...
 
ne da igraju mozhda nalepshi fudbal nego uz Arsenal konstatno igraju najlepshi fudbal, vecj vishe od pet godina. jeste da zbog toga, kao i Arsenal, ne mogu da osvoje ligu shampiona, al dobro. (arsenal je doshao do finala tek kad je zaigrao kao juventus iz najboljih dana).
prosto je genijalno kako su se odbachene zvezde velikih evropskih timova snashle u jednom timu, i uopshte kako tim funkcionishe. svake godine ode jedna zvezda za grdne pare a tim ne gubi nishta, i tako iz godine u godinu. za to vreme stasavaju novi klinci, a bicje dovedeni i drugi igrachi. prosto savrsheno kako funkcionishu.

jedino me brine shta cje biti kad Junihno Pernambucano ode jednog dana u penziju. :(
 
Cris je definitivno medju 3 najbolja odbrambena; Kupe je odlican golman; Abidal, Maluda i Govu su standardni u reprezentaciji; Juninho je genije; Fred je vrhunski napadac.... Uz Barcu, Celsi i Real realno je da oni dodju do polufinala, a onda je sve moguce....
 

Back
Top