Navijačke teme

Najjaci navijaci u exYU

  • Grobari (Partizan Beograd)

  • Delije (C.Zvezda Beograd)

  • Firma (Vojvodina N.S.)

  • Lesinari (Borac Banja Luka)

  • Horde Zla (Sarajevo)

  • Ultrasi (Zrinjski Mostar)

  • BBB (Dinamo Zagreb)

  • Torcida (Hajduk Split)

  • Armada (Rijeka)

  • Neko iz Slovenije

  • Neko iz Makedonije

  • Neko iz C.G.

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jao koliko sam samo puta čuo tu priču "ja hoću na utakmice, a ne daju mi huligani", dok naravno kvalitet fudbala i lige nema nikakve veze sa tim :roll:. Jadni vi tako "dobronamerni", šteta što na stadionima postoji samo ta jedna tribina, pa baš moraš među huligane... Uzgred, ja sam taj koji ima pravo da priča o tome jer sam sve to iskusio na svojoj koži, a i u zatvoru sam bio. Hoćeš još neki kriterijum da bih bio kompetentniji od tebe za takve teme, možda nuklearnu fiziku da apsolviram? I vidiš zašto sam ti rekao "komunističke fore", bez ikakve aluzije da si ti ideološki takav. Preventivna hapšenja su njihov izum, a ti koji si kao na strani pravde i istine podržavaš ograničavanje slobode nekome ko ništa nije uradio?! A da si stvarno takav, odnosno na strani pravde i istine, skapirao bi da hrvatska država i narod ne zaslužuju da budu tretirani kao normalni, pa tako i njihova obeležja.

Hoćeš možda orden za hrabrost jer si bio na tribini i što si šutirao nekog drugo huligana i razbio prodavnicu?? , ili možda da vi huligani treba da dobijete državnu penziju za beneficirani radni staž za sav onaj lom,uvrede,prebijanja,kriminal,...??

Vi ste veliki junaci i mislim da bi i Evropa trebala da prihvati srpske vrednosti i huliganima dati posebna prava da uvek mogu prebijati koga hoće,vređati koga hoće,trgovati drogom bez kazne,.....jer vi ste nacionalno blago na koga treba da se ugledaju naša deca.

Kažeeš da hrvatska država i hrvatski narod ne zaslužuju biti tretirani kao normalni a očekuješ da ta ista "nenormalna" Hrvatska zaštiti Srbe kad ih tvoje hrvatske kolege po zanimanju i junaštvu takođe "pošteni huligani" i hrvatski nacionalisti koji isto misle o Srbima kao ti o Hrvatima??

Ako ne očekuješ da ih Hrvatska zaštiti onda im reci da dosele vamo jer ih nema ko zaštitit pošto su Hrvati i hrvatska država nenormalni , ili ćeš ih prepustiti na milost i ne milost??

O prevetnivnim hapšenjima nisam ni reč rekao to ti podmećeš kao što podmećeš i komunizam.

Država i sudstvo samo treba raditi svoj posao , a to je strpati u zatvor rpvo one što su već osuđeni odavno , a onda redom svakog koga uhvate na delu osuditi specijalnim zakonom gde će kazne biti pooštrene maksimalno.

Vi ste tumor naše države i naroda , i treba vas hiruškim putem ostraniti a onda mesto ozračiti da više nikad ne izrastete i zagadite našu lepu zemlju i narod.
 
:rtfm:

Савршена формулација, браво! :ok:

Pa onda lepo recite Srbima u Hrvatskoj da je napuste jer žive u nenornalnoj državi sa većinski nenormalnim narodom i dosele u Srbiju.
A ako nećete da Srbi napuste Hrvatsku onda Hrvatska nije nenormalna i hrvatski narod nije nenormalan već zaslužuje jednako poštovanje kao što ti tražiš da svi poštuju Srbiju i srpski narod.
 
Hoćeš možda orden za hrabrost jer si bio na tribini i što si šutirao nekog drugo huligana i razbio prodavnicu?? , ili možda da vi huligani treba da dobijete državnu penziju za beneficirani radni staž za sav onaj lom,uvrede,prebijanja,kriminal,...??

Vi ste veliki junaci i mislim da bi i Evropa trebala da prihvati srpske vrednosti i huliganima dati posebna prava da uvek mogu prebijati koga hoće,vređati koga hoće,trgovati drogom bez kazne,.....jer vi ste nacionalno blago na koga treba da se ugledaju naša deca.

Kažeeš da hrvatska država i hrvatski narod ne zaslužuju biti tretirani kao normalni a očekuješ da ta ista "nenormalna" Hrvatska zaštiti Srbe kad ih tvoje hrvatske kolege po zanimanju i junaštvu takođe "pošteni huligani" i hrvatski nacionalisti koji isto misle o Srbima kao ti o Hrvatima??

Ako ne očekuješ da ih Hrvatska zaštiti onda im reci da dosele vamo jer ih nema ko zaštitit pošto su Hrvati i hrvatska država nenormalni , ili ćeš ih prepustiti na milost i ne milost??

O prevetnivnim hapšenjima nisam ni reč rekao to ti podmećeš kao što podmećeš i komunizam.

Država i sudstvo samo treba raditi svoj posao , a to je strpati u zatvor rpvo one što su već osuđeni odavno , a onda redom svakog koga uhvate na delu osuditi specijalnim zakonom gde će kazne biti pooštrene maksimalno.

Vi ste tumor naše države i naroda , i treba vas hiruškim putem ostraniti a onda mesto ozračiti da više nikad ne izrastete i zagadite našu lepu zemlju i narod.

Ne rođače, upravo suprotno ti pričam. Ne želim ništa od bilo koga i za sve se borim sam. Ako nekog prebijem i budem uhapšen zbog toga, sam ću i odgovarati, ali samo za to, a ne za stvari koje nisam uradio (da ne komentarišem ove gluposti oko razbijanja prodavnica i slično, baš me zabole da šutiram izlog, kao da on može da mi uzvrati). Specijalni zakon, da li si ti normalan? Nemamo specijalne zakone za ubistva, silovanja, vožnje u pijanom stanju i slično (odnosno, ništa različiti nisu od drugih zemalja), državu nam po tim specijalnim principima pljačkaju oni koji bi trebalo da je vode, a ti bi da se obračunavaš sa huliganima?! I ne očekujem od Hrvata ništa, odnosno očekujem uvek najgore jer dobro znam da šta god mi uradili, oni će uvek biti protiv nas. Što se tiče zaštite one šake jada Srba koji žive tamo, bolje neka se sele jer od hrvatske države mogu da očekuju samo diskriminaciju, u najboljem slučaju, o gorim stvarima i da se ne priča. Za razliku od Hrvata u Srbiji koji žive najnormalnije...
 
Ne rođače, upravo suprotno ti pričam. Ne želim ništa od bilo koga i za sve se borim sam. Ako nekog prebijem i budem uhapšen zbog toga, sam ću i odgovarati, ali samo za to, a ne za stvari koje nisam uradio (da ne komentarišem ove gluposti oko razbijanja prodavnica i slično, baš me zabole da šutiram izlog, kao da on može da mi uzvrati). Specijalni zakon, da li si ti normalan? Nemamo specijalne zakone za ubistva, silovanja, vožnje u pijanom stanju i slično (odnosno, ništa različiti nisu od drugih zemalja), državu nam po tim specijalnim principima pljačkaju oni koji bi trebalo da je vode, a ti bi da se obračunavaš sa huliganima?! I ne očekujem od Hrvata ništa, odnosno očekujem uvek najgore jer dobro znam da šta god mi uradili, oni će uvek biti protiv nas. Što se tiče zaštite one šake jada Srba koji žive tamo, bolje neka se sele jer od hrvatske države mogu da očekuju samo diskriminaciju, u najboljem slučaju, o gorim stvarima i da se ne priča. Za razliku od Hrvata u Srbiji koji žive najnormalnije...

Vidim ja da ti misliš za sebe da si zaslužni građanin Srbije samo zato što si huligan , i očekuješ za to i dužno poštovanje.

Ovaj tvoj upis je kao onaj klip sa Romima gde se žale na državu da iz diskriminiše pa jedan od njih kaže "Ne daju nam struju,ne daju nam NI DA KRADEMO" i hebem ti takvu državu.

Ti 'ladno rutinski skidaš sa sebe odgovornost jer eto ne bi tukao nekog ko nije huligan i što ne lomiš izloge i ne kradeš?? , e pa te bajke možeš samo svojim kolegama huliganima da prodaješ , meni i ostalim građanima koji nisu siledžije ne možeš.

Druškane moj , ti si odgovran za sve ono što tvoje kolege huligani rade , ako ne direktno sudski onda sigurno moralno , jer onaj koji se druži sa lopovima i koji im drži sveću i ćuti dok oni kradu je isto odgovran kao i lopovska ološ.
Zamisli sad neka četvorica majmuna pretuče nekog tvog bliskog(brata,sina,..) , i onda na njih dvojica kažu: "Nismo ga mi šutirali , mi se samo družimo sa ovom drugom dvojicom i gledamo dok oni šutiraju i ne prekidamo ih dok premlaćuju ljude" , jel bi oni po tebi bili dobri momci i ne zaslužuju nikakvu kaznu ni čak moralnu odgovornost??

Znači ti si običan licemer jer imaš dvostruke standrade , jer bi u ovom slučaju sigurno smatrao odgovornim i tu dvojicu koji su gledali i ćutali dok im drugari premlaćuju tvoga sina ili brata.

Ali ti si huuliagan i i očito ne možeš to da shvatiš , sve dok se ne dogodi tebi neka nesreća , e onda bi kukao i vrištao da se istera pravda i gledao da se svaki krimos uhapsi , pa i "pošteni huligani" kakav si sam sebe nazvao.

p.s
KKoliko vas "poštenih huligana ima tamo u procentima?? , ovo tep itam čisto ako ste već pošteni onda je red da sprečite nepoštene huligane u svojim redovima da budu nepošteni , jer ako to ne uradite onda niste "pošteni huligani" već obična ološ kao i oni.
 
Vidim ja da ti misliš za sebe da si zaslužni građanin Srbije samo zato što si huligan , i očekuješ za to i dužno poštovanje.

Ovaj tvoj upis je kao onaj klip sa Romima gde se žale na državu da iz diskriminiše pa jedan od njih kaže "Ne daju nam struju,ne daju nam NI DA KRADEMO" i hebem ti takvu državu.

Ti 'ladno rutinski skidaš sa sebe odgovornost jer eto ne bi tukao nekog ko nije huligan i što ne lomiš izloge i ne kradeš?? , e pa te bajke možeš samo svojim kolegama huliganima da prodaješ , meni i ostalim građanima koji nisu siledžije ne možeš.

Druškane moj , ti si odgovran za sve ono što tvoje kolege huligani rade , ako ne direktno sudski onda sigurno moralno , jer onaj koji se druži sa lopovima i koji im drži sveću i ćuti dok oni kradu je isto odgovran kao i lopovska ološ.
Zamisli sad neka četvorica majmuna pretuče nekog tvog bliskog(brata,sina,..) , i onda na njih dvojica kažu: "Nismo ga mi šutirali , mi se samo družimo sa ovom drugom dvojicom i gledamo dok oni šutiraju i ne prekidamo ih dok premlaćuju ljude" , jel bi oni po tebi bili dobri momci i ne zaslužuju nikakvu kaznu ni čak moralnu odgovornost??

Znači ti si običan licemer jer imaš dvostruke standrade , jer bi u ovom slučaju sigurno smatrao odgovornim i tu dvojicu koji su gledali i ćutali dok im drugari premlaćuju tvoga sina ili brata.

Ali ti si huuliagan i i očito ne možeš to da shvatiš , sve dok se ne dogodi tebi neka nesreća , e onda bi kukao i vrištao da se istera pravda i gledao da se svaki krimos uhapsi , pa i "pošteni huligani" kakav si sam sebe nazvao.

p.s
KKoliko vas "poštenih huligana ima tamo u procentima?? , ovo tep itam čisto ako ste već pošteni onda je red da sprečite nepoštene huligane u svojim redovima da budu nepošteni , jer ako to ne uradite onda niste "pošteni huligani" već obična ološ kao i oni.

Ne, ne mislim, samo mislim da srpska policija već radi svoj posao oko huligana i da joj uopšte ne trebaju nikakvi saveti ili pritisci sa strane po tom pitanju. I nikakav licemer nisam jer ništa nisam ni osudio da bih bio licemer. A ovo što pričaš o sprečavanju "nepoštenih huligana", ne znam je li ti jasno da to nisu ni navijači ni huligani, već kriminalci instalirani od strane države na pojedine tribine radi kontrole iste, tako da boriti se sa njima znači boriti se sa državom, a neretko i sa policijom koja ih podržava jer su na istom zadatku. Mada, za mene je iluzorno o tome da pričam budući da sam pripadnik male grupe gde nema takvih likova, iz jednostavnog razloga što zbog brojnosti nismo zanimljivi za instaliranje takvog uticaja. Uzgred, događale su se meni lično nesreće, a i izgubio sam dobrog drugara u jednom od tih sukoba. I, šta po tebi ja treba da radim? Nije ga ubio niko iz moje grupe, već druge, da ne treba možda da se selim sa tribine na tribinu i likvidiram svakog za koga procenim da je loš?

I još nešto, pošto vidim da si zamislio kako huligani na neki način žele da budu pušteni da rade šta god hoće. Da, voleo bih ja da mogu da radim šta hoću, kao i svi, ali nisam lud da očekujem da će mi država to dopustiti, niti je ijedan huligan lud pa da misli kako to što radi nije krivično delo. Ali eto, teram dok mogu, ako me uhavti policija, robijaću i to je to. Možda nije dosta, hoćeš smrtnu kaznu ili 40 godina robije da se uvede specijalno za huligane?
 
Дабогда им се руке љотићевске осушиле.
15697572_1161963367235053_199650944236763129_n.jpg
 
Ljudi moji , bojkotujmo utakmice i to odmah , sve dok se ne osude svi huligani koji imaju presude i oni koji su na "standby" , i to tako da se maksimalno rebnu , uz to da se smene svi iz odbora klubova koji direktno ili indiretkno podržavaju huligane ili se javno ne odreknu njih.

Država to sama nikad neće uraditi , nikad neće ni uprave kulobova , neće ni sudstvo , mi kao ljubitelji sporta i koji nismo ološ moramo jasno bojkotovati sve utakmice dok se ne izvrši ono štoo je pravda i istina , jer bojkotom ćemo pokazati da oni koji dođu na uktamice su huligani ili podržavacoi huligana.
 
Ljudi moji , bojkotujmo utakmice i to odmah , sve dok se ne osude svi huligani koji imaju presude i oni koji su na "standby" , i to tako da se maksimalno rebnu , uz to da se smene svi iz odbora klubova koji direktno ili indiretkno podržavaju huligane ili se javno ne odreknu njih.

Država to sama nikad neće uraditi , nikad neće ni uprave kulobova , neće ni sudstvo , mi kao ljubitelji sporta i koji nismo ološ moramo jasno bojkotovati sve utakmice dok se ne izvrši ono štoo je pravda i istina , jer bojkotom ćemo pokazati da oni koji dođu na uktamice su huligani ili podržavacoi huligana.

Da li stvarno misliš da će te neko poslušati? :hahaha::bye:
 
Дабогда им се руке љотићевске осушиле.
Pogledajte prilog 419090

Koja stoka bi mogla ovako nesto da u radi ?

Nek idu u Hrvatsku pa nek se tamo slizu sa istomisljenicima fasistima, ionako ih tamo ima na pretek.

Stvarno bruka i sramota a dodatna sramota je i to sto su upropastili jedno takvo umetnicko delo kakav je bio ovaj grafit, grafit je bio prava pravcata umetnost.
 
Ljudi moji , bojkotujmo utakmice i to odmah , sve dok se ne osude svi huligani koji imaju presude i oni koji su na "standby" , i to tako da se maksimalno rebnu , uz to da se smene svi iz odbora klubova koji direktno ili indiretkno podržavaju huligane ili se javno ne odreknu njih.

Država to sama nikad neće uraditi , nikad neće ni uprave kulobova , neće ni sudstvo , mi kao ljubitelji sporta i koji nismo ološ moramo jasno bojkotovati sve utakmice dok se ne izvrši ono štoo je pravda i istina , jer bojkotom ćemo pokazati da oni koji dođu na uktamice su huligani ili podržavacoi huligana.

Pa zar ima nekog na Marakani ili JNA, kad nije derbi, a da nije pripadnik jedne od te 2 skupine agenata?

- - - - - - - - - -

Koja stoka bi mogla ovako nesto da u radi ?

Nek idu u Hrvatsku pa nek se tamo slizu sa istomisljenicima fasistima, ionako ih tamo ima na pretek.

Ja mislim da su to i prešarali Hrvati.
 
Pa zar ima nekog na Marakani ili JNA, kad nije derbi, a da nije pripadnik jedne od te 2 skupine agenata?

Kapiram da je to teško za shvatiti nekome ko i nakon prekida bojkota ne može na tribini ni hiljadu ljudi da skupi, ali i gani i groblje imaju ogromne tribine, ogromnu bazu navijača, pa je malo bezveze sve to podvoditi pod agenturu. Uostalom, niste se još ni sa svojom izborili...
 
Дабогда им се руке љотићевске осушиле.
Pogledajte prilog 419090

Koja stoka bi mogla ovako nesto da u radi ?

Nek idu u Hrvatsku pa nek se tamo slizu sa istomisljenicima fasistima, ionako ih tamo ima na pretek.

Stvarno bruka i sramota a dodatna sramota je i to sto su upropastili jedno takvo umetnicko delo kakav je bio ovaj grafit, grafit je bio prava pravcata umetnost.

Можда им је засметала латиница.
 
Kapiram da je to teško za shvatiti nekome ko i nakon prekida bojkota ne može na tribini ni hiljadu ljudi da skupi, ali i gani i groblje imaju ogromne tribine, ogromnu bazu navijača, pa je malo bezveze sve to podvoditi pod agenturu. Uostalom, niste se još ni sa svojom izborili...

Nasao si objasnjavati Mamicevcu, hahahaha.....presmesni zli plavi "decki" koji nikad nece dostignuti ni garagane ni Grobare, iako se mnogo trude (neki zatrudneli vec do sad).
 
Брате па ђе овога пацова нађе. Нема образа а реално коме он смије било шта да пребацује.

шешељ дб.jpg


Шеш.jpg

А трибина је свакако на дну, као и све у друштву, маргина је дотакнута када је почело са копирањем комшија и њиховог "крими" фазона . . . оно као , воле те лопови и сл.
41540608323c.jpg
 
Пацов се сам наметнуо.z:)
Мада и ови којима је доказани убица клуб основао а окорели криминалац навијачку групу, а при томе им је један Човић легенда, еј легенда, нису ништа бољи.
 
Шта је од овога што си написао стварно, али стварно истина?
Будимо реални.
То су тврдње типа Туђман био предсједник ФК Партизан,а није него у другом клубу ЈСД Партизан.
 
Шта је од овога што си написао стварно, али стварно истина?
Будимо реални.
То су тврдње типа Туђман био предсједник ФК Партизан,а није него у другом клубу ЈСД Партизан.
Све је то стварно али стварно истина.
Оснивач Црвене Звезде је нико други до Слободан Пенезић Крцун између осталих, тада на челу ОЗНЕ, касније УДБЕ, провео цео живот у Звезди и најзаслужнији што је Звезда добила овакав стадион.А треба ли говорити о "доброчинствима" ознаша у то доба.
Навијачку групу "Делије" је основао Аркан такође општа познаница тако што је ујединио више постојећих навијачких група црвено белих.
Треба ли говорити о њему и његовим "не"делима, што у грађанском рату што касније у Србији.Свуда препознат као криминалац што и јесте био.
Човића ваљда не треба да објашњавам он сам је као појава довољан.

То никако не може у ранг тврдњи да је Туђман био председник ФК Партизан или да је основао Партизан или овој новијој да је Партизан основан у Загребу јер су то бесмислице и нису тачне.Туђман јесте био у Партизану али у председништву спортског друштва 1960-61 када је председник ФК Партизан био један други генерал Мартин Дасовић.
Уосталом не изигравају навијачи Партизана неке велике Србе већ ови други, као што видимо без покрића, најбоље би било да се покрију по глави ћебетом и да ћуте нарочито у данашње време.
 
Свашта,(за Крцуна није истина, он није оснивач, али је био навијач, и за Аркана као оснивача а и за сматрање Човића легендом) па гледајте себи у двориште. Као озна је антисрпска а ЈНА и Паертизани су ок. Па прва постава са репрезентативцима хрватске и Бугарске, па Југославија у имену и срцима навијача па ово па оно . . . па радикалске заставе на дербијима, па величање простака Вујошевића на ранг "господина", чак му се пришивало и то да је аутентична Србенда из ЦГ а он опет као такав прихватио да буде први изборник независне му домовине, па Дивац против јадранске а извињава се хрватима кад год и ђе год може, па аплауз Рађи на Ђорђевићевом опроштају . . . да би се ми данас свађали о Српству које још неким чудом постоји док "нашим" клубом управља олош са трибине а "стручно" га воде Црногорци а код вас се и даље питају хрвати и наравно као и свуда Црногорци.
 

Back
Top