Navijačke teme

Najjaci navijaci u exYU

  • Grobari (Partizan Beograd)

  • Delije (C.Zvezda Beograd)

  • Firma (Vojvodina N.S.)

  • Lesinari (Borac Banja Luka)

  • Horde Zla (Sarajevo)

  • Ultrasi (Zrinjski Mostar)

  • BBB (Dinamo Zagreb)

  • Torcida (Hajduk Split)

  • Armada (Rijeka)

  • Neko iz Slovenije

  • Neko iz Makedonije

  • Neko iz C.G.

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
Da li je moguce da se ovde na ovom forumu niko do sada nije setio da otvori neku temu u kojoj ce da se dopisuju,obavestavaju,itd. navijaci svih klubova,kako vecih tako i manjih.
Ono u fazonu sve navijacke teme tipa pitanja,utisci sa nekih gostovanja,navijacke pesme,pirotehnika,itd...
Ne znam...Mozda na ovom forumu nema takvih ljudi...
Ako ima dobro dosli ste 8-) 8-) 8-)

UDAHNITE ZIVOT SRPSKOM NAVIJANJU!


PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK
 
VARVARI ------ navijaci Buducnosti proslavili su 19 godina postojanja na utakmici 1/8 finala Kupa Crne Gore protiv Zete 18.oktobra....bilo je zestoko...i jos kao slag na torti pobjeda od 2:0....inace rezultat iz prvog poluvremena tako da smo uzivali :-P :-P :-P
 
daj neke fotose,ja cu uskoro staviti neke sa utakmice Obilic-N.Pazar bila je proslava 10 godina grupe Vitezovi.Bila bakljada,500 ljudi,rasirena je velika cirada(velicine bilborda)sa arkanovim likom 8-)
videcete.
Varvari dajte neke slike,a i drugi ako imate nesto pisite i stavljajte slike.

p0z
 
Inace , u Kuli Grobari nisu prisustvovali utakmici zbog cijena karata (800 din :twisted: ).Okacene su parole upucene drzavi zbog represije nad navijacima, zadnji primjer hapsenje radovaca...

hajduk-pfc_0-1_by_4ever-2gether_0005.JPG


parola 1

parola 2
 
Mislim da će ovu temu Nevidljivi zaključati. Ima tema Meridijan liga na kojoj sve to može da se piše a postoji i ona za "male" klubove. No, videćemo. Zavisi sve šta će se od ove teme izroditi. Ako počnu "svadje" eto katanca. :wink:
 
v.v.ilic:
Mislim da će ovu temu Nevidljivi zaključati. Ima tema Meridijan liga na kojoj sve to može da se piše a postoji i ona za "male" klubove. No, videćemo. Zavisi sve šta će se od ove teme izroditi. Ako počnu "svadje" eto katanca. :wink:
ma o cemu ti pricas bre ;-)
navijacke teme da budu zakljucane...ma jesi li ti lud :lol:
Niposto!!!!! :cry:
Brzo ce slike da dodju Kimi:-P
 
Ma ja bih vas sve pozaključavao. :lol: :lol: :lol: Ne samo teme. :wink: Dolazite ovde da se bijete i remetite red i mir. :lol: :lol: Posle vam je policija kriva? A? :lol: :lol: :lol: Kakve teme za "navijače" ? Šta su navijači? Pogledajte zvaničan stav policije pa ćete da vidite. :o :o :o :o
 
koga briga sta misli policija,svi delimo jedno misljenje o njima :evil:
ova tema nema veze sa meridijan ili nekom nizom ligom,ova tema dotice sve navijace.ovde se mogu informisati sta se desava na drugim tribinama.
grizli daj fotose sto pre jedva cekam da ih vidim,rekli su mi neki drugari da je bilo vrh.

p0z

POLICIJA NO PASARAN ACAB
 
Nikako lock,nego postavljanje teme kao ''lepljive''. U ''meridian liga'' nek se prica o igri ,rezultatima, a ovdje o navijackim desavanjima,utiscima sa tekmi itd...
A Vlado , sto se tice misljenja gopode iz Mup-a ,mogu samo da ga pushe skupa ;) :D
 
goocha:
Nikako lock,nego postavljanje teme kao ''lepljive''. U ''meridian liga'' nek se prica o igri ,rezultatima, a ovdje o navijackim desavanjima,utiscima sa tekmi itd...
A Vlado , sto se tice misljenja gopode iz Mup-a ,mogu samo da ga pushe skupa ;) :D
Pa vidiš da oni smaljici koje sam postavio na kraju posta prikazuju pandure posle pušenja. :o :o :o :o
 
GRIZZLY:
VARVARI ------ navijaci Buducnosti proslavili su 19 godina postojanja na utakmici 1/8 finala Kupa Crne Gore protiv Zete 18.oktobra....bilo je zestoko...i jos kao slag na torti pobjeda od 2:0....inace rezultat iz prvog poluvremena tako da smo uzivali :-P :-P :-P

i posle ta ista zeta napravi to da vam ta pobjeda ne vrijedi nista. i plus je bila bolja u prvom mecu koji je buducnost nezasluzeno dobila... ipak je sve doslo na svoje mjesto
 

Back
Top