The Gamer

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
sjecate li se ovog casopisa...?ranko trifunovic, uros pavlovic, uros jojic, pa onda se posle redakcija promjenila na urosa jojica i branku todorovic.ranko trifunovic pise u drugom casopisu....eh, bas voljela kako pise....svet kompjutera se ne moze porediti sa the gamerom, naravno da je bolji ali je the gamer vise pricao o video igrama...screenfun....on nije los, ali je za ljude koje vole need for speed, fast and furious i ne vole laru kroft po igri ni po zagonetkama nego po izgledu, ne mora da znaci da je tako, ali su malo ''neozbiljni'' i samo objavljuju visoko budzetne igre.....oni su se poboljsali od prvog broja, ali mi je the gamer od sve de konkurencije bio najbolji.
njegov poslednji broj je bio u decembru 2004, a igra mjeseca je bila vampire:masquarade bloodlines.
jeste li ga vi citali?
 
Poslednji broj Gamera je izasao decembra '04, a na naslovnici je bila ona plavusa vampirica. Stvarno su bili najbolji, a komentare ispod screenshotova da ne pominjem......
 
Screenfun pisu totalni amateri u igrama, a dizajn casopisa je toliko detinjast da jaja zabolu. Takodje, postavljaju nepotrebne komentare uz screenshotove i vrlo malo teksta (njih kao da je pisalo dete od 10 godina) a slika kol'ko 'oces. Evo npr neki komentar za screenshot iz Tomb Raidera: "Lara moze da se uhvati za liticu ako skocite prema njoj". Skroz retardirano.
 
PC Games je bio zakon dok je izlazio za nashe trzishte, i strava je izgledao i bio najozbiljniji.
Onda je doshla 99 i sve usrala.

A gamer je uvek bio za decu. Debilni komentari. Jadne recenzije.
Secam se one "max payne je jednostavno prekratak" kritike.. toliko gluposti nisam prochitao na jednom mestu po pitanju igrica od kad chitam reviews.
 
markoca:
Screenfun pisu totalni amateri u igrama, a dizajn casopisa je toliko detinjast da jaja zabolu. Takodje, postavljaju nepotrebne komentare uz screenshotove i vrlo malo teksta (njih kao da je pisalo dete od 10 godina) a slika kol'ko 'oces. Evo npr neki komentar za screenshot iz Tomb Raidera: "Lara moze da se uhvati za liticu ako skocite prema njoj". Skroz retardirano.
markoca, slazem se sa tobom, ali ipak svi kupujemo screenfun :)
 
i agree!
koga ste vi voljeli(mada mislim da su ''duhoviti komentari'' ispod screenshotova bili fuj i bljak i jak i...)?
mislim, u stilu pisanja ja sam urosa pavlovica i ranka trifunovica.
 
Фантом

Но комент

Неки из старог Гејмера су наставили да пишу у Гејмплеју... ако је вама оно добро писање :roll: Нико, НИКО, се не може поредити с Градимиром Јоксимовићем, Слоноданом Мацедоновићем, Јаном Чмеликом, Драганом Косовцем, Владимиром Писидоровим, Кузмом, Ненадом Васевићом... нико...
 

Back
Top