Casopisi...

Kao prvo, nijedan od nas trojice nije zensko, valjda. To treba da kaze nesto o vasem postovanju koje je zahtevalo zensku prespektivu, you bastards.

Kao drugo, ovaj bobi je poceo da mi mnogo stavlja smeske i pominje rec 'devojka' 'zena' 'odnos' itd.. skoro kao da je otkrio organizam u suknji sposoban da postoji u simbiozi sa njim :D
a to je jako lepo, ja samo primecujem usretjenost.

Kao trece, jedino sto znam je da neke 'nabudzene umisljene plavuse' listaju 'CKM' (ali nisam cuo za 'Maxim' koji po meni ima bolje tekstove) kako bi se divile ribama koje se tamo oslikavaju, i da komentarisu kako su muskarci svinje i da pokupljaju izglede koje ce emulirati ono kao.
Kajli Minogue sindrom je ovaj: Kada sam jednom prilikom stalno visio u igraonici nekada davno, primetio sam devojku za kompom 48 koja je upijala video zapis Kylie-inog nekog intervjua, osetio sam da joj je kylie uciteljica izgleda i da ona zeli sve sto kylie predstavlja u spotu. Ovo sam primetio jos kod nekih komada devojaka, da izaberu uzor zenstvenosti i dobroribosti i da ga emuliraju, koliko vec individualno vesto.
Tako sam video lolite, andjeline, pamele, smesno sto niko nije uzeo da emulira neku pametnu zenu vec samo neki ribichasti deo svojih uzora emuliraju i fore, na koje se hvataju somovi, od doticnih dama.
Devojko sta mene briga sta je Andjelina Jolie rekla za 'CKM', ovo je Srbija, mi smo neka druga prica bre!
Ali tv, net i mediji su odneli mozak svima i to je sto je....

na 'Men's health' ga batzaju samo homosi i homo-bilderi i latentni homo-bilderi, nisam video zenu koja to kupuje.
Znao sam i jednu mladju devojku koja je listala 'CKM' zbog Jenne Jamison kojoj se divila.

Osim toga svega, ne znam za slucajeve zenskog iscitavanja 'muskih' casopisa.
Pa ni ja ih ne citam, uvek cu radije kupiti neki strip Dylana Dogg-a ili Kapetana Mikija, 'politikin zabavnik' , 'huper' ili neki casopis o igricama.
 
Jel misliš na CKM? Ja baš gotivim CKM :(
A što je to strašnooo.... Oni ženski nemaju nikakve zanimljive sadržaje unutra i čak se i ne trude da budu duhoviti. A i ništa se ne menja, od 12. godine u njima nalazim iste priče, savete i papazjanije.
A i stalno forsiraju fotke nekih loše obučenih cica.
 
O reklamama da i ne govorim, svaka desna strana je predviđena za njih...
A i ne daju nikakve alternative - sve što forsiraju, mnogo košta pa ih i ne gledam...
Dovoljno?

Sećam se teksta koji sam poslednji put čitala - Zašto su originali bolji od kopija i zašto treba kupovati firmirane stvari pa i ako su totalno iste kao i ove skuplje sa zaključkom - budi ribaaa

A i stlano ocenjuju oblačenje poznatih ličnosti - i sami pišu ,,pisma redakciji'' i ,,istinite ljubavne priče''
 
Još samo jedan post i neću više :lol:
Imaju odličan kvalitet papira, štampa im je ok, boje su ok - samo dobri tekstovi fale i ništa više :lol:
Imaju i fazon da prevode rubrike istih časopisa iz drugih zemalja koji ne mogu da se uklope u naš svet
 
e ja ne chitam chasopise.. ok chitam al retko... i to je onda zabavnik kad ga nadjem (svake trecje godine) ili national geographic.... a one zhemske prelistam... gledam cipele... ne chitam ih jer nema shta tu da se prochita.. zhivot u slici... a i to listam samo kad chekam kod lekara il u vozu il tako neshto....

jedino shto ja zaista uzmem u ruke to je times... i dnevne vesti na netu....

ne znam samo da li u mushke chasopise spadaju i oni o qcji... tipa mali qcjni radovi... popravke, i sl....
e i struchne... al to je vecj druga pricha....

ja ni ne znam shta je u mushkim chasopisima... nikad mi nije ni palo na pamet da chitam te shto se dele z/m.... sem onih gore pomenutih kataloga.....
 
E ako odatle ne nauce, ne znam odakle ce :roll: ...
Ne zna se da li ti saveti vise ponizavaju muskarce koje predstavljaju kao ukalupljene kretene, ili zene koje smatraju guskama kojima treba casopis da im objasni koji je tip muskarca njen partner :roll:
 
Jako retko citam casopise, ali ako se to desi radije citam muske nego zenske. Ovi zenski su svi identicni, puni tekstova tipa: kako da ga osvojite u 10 poteza, kako da nadjete muza, kako da dozivite orgazam i slicna sr.anja, i jos je svaka druga strana reklamna... A muski su.. pa muski.. kad preskocim delove o kolima i fudbalu ostane ipak dosta duhovitih i simpaticnih tekstova. Nisu toliko pretenciozni i nadobudni kao ovi zenski. Nema svaka od nas para za Max Mara parce odece i koga boli du.pe sto je Manolo Blahnik izbacio novi model cipelica sa stiklom od 186 centi kad nemam gde da ih obucem itd.., i eto zakljucka: mrzim zenske casopise. Blago vama muskima, ne tovare vas tolikom gomilom gluposti i niste pod tolikim modnim pritiskom kao mi. I tako ja skrenuh s teme...................
 
Ja citam apsolutno sve casopise (i muske i zenske) zbog prirode posla, i nerado priznajem da se vise zadrzim na muskim nego na zenskim casopisima. Zasto? Pa ipak je svima nama iskonska zelja da nadjemo onu pravu osobu, pa da ne bude da nismo prvo savladale teoriju. :) Salim se, nemam pojma, ja sam po prirodi radoznala, pa citam sve sto mi stane na put. A jos kad moram, a to volim, pa uopste mi nije tesko.
 

Back
Top