pomoc - fakultet

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ako znate nekog ko bi mogao da pomogne, potreban mi je dipl. inzenjer elektrotehnike za racunarski smer, da je diplomirao pre najvise 10 godina. naravno uz novcanu nadoknadu, po dogovoru. recimo do 40 evra po casu
naime zaglavila sam, znam da to izaziva komentare ako ne mozes sama ni ne treba da studiras, bas sam u fazi ostaviti ga ili ne, pa eto, da pokusam i ovako.
 
?:
ako znate nekog ko bi mogao da pomogne, potreban mi je dipl. inzenjer elektrotehnike za racunarski smer, da je diplomirao pre najvise 10 godina. naravno uz novcanu nadoknadu, po dogovoru. recimo do 40 evra po casu
naime zaglavila sam, znam da to izaziva komentare ako ne mozes sama ni ne treba da studiras, bas sam u fazi ostaviti ga ili ne, pa eto, da pokusam i ovako.
ahahaha, smeshno, svi bre uzimaju privatne chasove, samo kriju, veruj mi, mogu da ti dam fon od jednog tipa koji je zavrshio fiziku a koji je bio asistent na etf, pa moguce da on zna nekog
 
?:
ako znate nekog ko bi mogao da pomogne, potreban mi je dipl. inzenjer elektrotehnike za racunarski smer, da je diplomirao pre najvise 10 godina. naravno uz novcanu nadoknadu, po dogovoru. recimo do 40 evra po casu
naime zaglavila sam, znam da to izaziva komentare ako ne mozes sama ni ne treba da studiras, bas sam u fazi ostaviti ga ili ne, pa eto, da pokusam i ovako.
Mozda je najbolje da odes da odslusas neki ispit iz zavrsne godine i tamo nadjes nekoga ko ti deluje kompetentno ili se raspitas.

To su jos uvek studenti, imaju vise vremena, a u top formi su jer im je sve sveze i veca je sansa da prodjes jeftinije nego kod svrsenog inzenjera. Cula sam da je to cesta praksa da studenti medicine tako uzimaju casove od studenata pri kraju studija.

PS Sta god da preduzmes osecaces se bolje nego da stojis u mestu. SRECNO:D!
Pozdrav! :D
 
Super ti je ideja, da nadjes nekog, da ti pomogne...trebala si i pre..al ajd..u tome nema nista lose...samo gde bre 40 eura po casu...omg.. :shock: :roll: ma i da si u Usa brate to je mnogo..onda ti je bolje, da krenes do profesora, asistenta..malo uci sama pa u jednu svesku zapisi sve sto ti nije jasno pa pravac kod njega...jbt..40e po casu... :roll:

Informisi se dobro, nadji nekog ko zaista zna i nije skup...da ne naletis na nekog ko pojma nema a das tolike pare...eee
 
?:
ako znate nekog ko bi mogao da pomogne, potreban mi je dipl. inzenjer elektrotehnike za racunarski smer, da je diplomirao pre najvise 10 godina. naravno uz novcanu nadoknadu, po dogovoru. recimo do 40 evra po casu
naime zaglavila sam, znam da to izaziva komentare ako ne mozes sama ni ne treba da studiras, bas sam u fazi ostaviti ga ili ne, pa eto, da pokusam i ovako.

Nemoj tako, da razmisljas. Ako ti skripi ne znaci, da ti to nemozes. Samo misli pozitivno, sedi i zagrizi u knjigu!!! I naravno nadji nekog, da ti pomogne. ;-)
 
Mozda je najbolje da odes bas na taj ispit koji spremas i pitas nekoga ko je polozio u tom roku sa visokom ocenom da ti drzi casove. Tako bi te spremao neko ko je u najboljoj mogucoj formi. Takva osoba ima i literaturu.To bi ti bilo najkorisnije.
 
Uhvati ga na sledećim konsultacijama al gledaj da nema nekog u okruženju.
Moj najbolji ortak je na tom faksu, daje sve u roku - najbolji je... ako ti je bedak da pitaš asistenta ili čak profesora iz sto x razloga, nije frka da pitam njega da'l zna nekog ko je dipl na tvom smeru...
 
Lexa:
Pa el nemaš sve one oglase? I ne mislim ovde, nego svi panoi prepuni privatnih časova, ako se uopšte o tome radi... Bar njih nije teško primetiti.

bas nisu prepuni, bar ne kod mene. nasla sam jedan oglas iskljucivo, pa st aznam, trazim jos za svaki slucaj..
 
sevilja:
O cemu se radi?Koji predmet?

jedno 5 predmeta sa projektima, samo kao kako se to radi sta treba koji alati (programi) i sl... sad sam nesto lepo raspolozena pa mi se cini da i nije tako strasno
u stvari predavanja su tek pocela ali tamo ne objasne nista konkretno za domaci cini mi se, nego nesto pricaju onako, daju ti domaci pa se ti snadji, svi urade, a ja glupa ;)
 

Back
Top