Двостуки стандарди

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Сведоци смо сада већ више годишње потаге за терористом број 1.и убицом
Осамом Бин Ладеном,Није потребно понављати које злочине стављају на терет поменутом терористи то зна цела планета.
Мишљења сам да је Америка најодговорнија за његово не привођење правди.
1.Прво су га обучили за терористичка дејства
2.Затим су га искористили за остваривање својих циљева
3.Нису га после свега наведеног извели пред лице правде,него да крију негде

Сваки пут када уђемо у авион помислимо сви на њега и сви се запитају да ли
ћемо преживети овај лет.
САД дугују остатку планете објашњење, ако није код њих где је?
Како најмоћнија и супер сила не зна где је један човек...
Ако се другим народима намеће слично питање,земљама које незнају шта ће сутра са њима бити онда и САД као најмоћнија држава на свету по свим капацитетима
мора да преузме одговорност за своје терористе и ратне злочинце који угрожавају целу планету,САД мора да преда међународној правди Осаму Бин Ладена.
 
Па требало је да се више потруде...ханси
Све једно можда би треало да пошаљу међународне трупе у САД
или инспекцију УН да се увере да га не крију у некој војној бази?
 
САД морају да кажу где је "Миладин" или да се суоче са прикривањем терористе Но.1 одбеглог агента ЦИА,који сада угрожава безбедност целе планете.
А сходно томе и да се суоче са осудом међународне заједнице и евентуалне да се уведу санкције према САД због прикривања терористе Но.1,и у најмању руку прекид сарадње међународне заједнице са САД,све до извођења Миладина пред суд!
САД су одговорне за Миладинове терористичке акције и уколико га не приведу пред
закон биће одговорне и за све евентуалне његове будуће поступке и недела!
 
MAXIMUS !:
Nismo smo mi najugroženi, su svi narodi ugroženi politikom SAD,ali mi samo imamo najviže prava da im direktno skrenemo pažnju na dvostruke aršine koje primenjuju!
Naši nacionalni interesi u tom delu sveta su da Bin Laden bude izručen!

Osim dobre volje, moras dodatno da se angazujes da neko u medjunarodnoj zajednici, UN, ili Americi,ozbiljno shvati tvoje zahteve.
 
King David:
Osim dobre volje, moras dodatno da se angazujes da neko u medjunarodnoj zajednici, UN, ili Americi,ozbiljno shvati tvoje zahteve.

Прво да средимо своје двориште, нечујем добро али биће и тога!
Прво да се поштени бизниз менови поштено стеченог капитала лише
као на пр.Ђидо и Делтић па онда имамо пара и за лобирање и лобисте док је оваква
ситуација ни фонд за црне дане нам није ок!
Свако нека среди испред своје куће то је поента нека они чисте своје двориште а ми ћемо своје!
 

Back
Top