Omiljeni HardCore bendovi...

PuNkKiSs:
Eto,mogli bi smo malo da ćaskamo o HC-u... 8-)

Šta mislite o ovoj mjuzi?
Koje pravce HC-a volite?
Koje bendove?
Koje zemlje po vama prave kvalitetan HC?
etc.


Inače,ako već postoji ovakva tema neka se izbriše ova ili ubaci... ;)
Super je. HC pank, Queercore, Crossover(to je valjda meshavina HC i Trash metala), MathCore...
Po meni Norveshka pravi najbrzhi a najkvalitetniji...pa ne bih znao.
DK, NoMeansNo, BB, Bistie Boys, Guerrila Biscuits. Sve super HC bendovi.
 
@sarabubasara: RATM su ALTERNATIVNI ROCK!!!! Nemaju oni nista sa HC-om, mada ih smatraju ocevime nu-metala ;)
@bufla: arch enemy su black/death metal, koliko ja znam
@ocean_state: zar nisu Bistie Boys osnivaci rap-a?

Ja licno uopste ne volim HC - mnogo je monotono, kao da slusas jednu te istu pesmu :roll: Jedno vreme sam slusao the exploited (**** the system album) ali samo zato sto sam bio tako raspolozen pa mi je prijalo
 
Lepa Brena i Slatki Greh

4055.jpg


Machak U Chizmama

DSCF0232%20copy.jpg


Medeni Mesec

medeni%20mesec.jpg


ima jos, amadeus band, deano band, mojtuki band, iskoriscenasusvaimena band, najgore ljadze band...
itd, i svi su omg lol
 
ne znam.. od svih metal pravaca, taj mi je najgori.. svaka budula koja malo prinauchi gitaru moze da ga svira.

naravno, ima i dobrih bendova.. stoji.

medjutim svaka pesma i ideja se svodi na to ko ce da napravi pesmu koja je veca lozana od one druge.

malo ideja.

i sve je isto... a ponovo nije dovoljno agresivno da me digno, jer u neku ruku ipak pozitivno.

gief ******* grindcore.
 
blastmaster:
@sarabubasara: RATM su ALTERNATIVNI ROCK!!!! Nemaju oni nista sa HC-om, mada ih smatraju ocevime nu-metala ;)
@bufla: arch enemy su black/death metal, koliko ja znam
@ocean_state: zar nisu Bistie Boys osnivaci rap-a?

Ja licno uopste ne volim HC - mnogo je monotono, kao da slusas jednu te istu pesmu :roll: Jedno vreme sam slusao the exploited (**** the system album) ali samo zato sto sam bio tako raspolozen pa mi je prijalo
Exploited nije HC. Bistie jesu HC bili u pocetku pa su preshli na Rap. Preslushaj prve albume. Pa osnivaci repa su...neki crnci Bisti sigurno nisu. Definitivno su HC pa cak i sad imaju neke pesme koje vuku na HC.
 

Back
Top