ZASTO SU MUSKARCI NAJVECI KRETENI NA SVETU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aneleja

Obećava
Poruka
96
evo, malo pre sam dosla iz grada sva besna. razlog inervirao me najbolji drug. zasto? jer je pijani kreten! i nema pojma za salu. danas mu je bio rodjus i ja sam mu kupila cokoladu i narezala mu na cd pesmu od lepe brene Djordje(gejjak se zove tako), pesma je saljivog karaktera i ja prvi put sam se smejala kada sam je cula. i sve je bila sala. on glumi nekog rockera koji navodno prezire narodnjake. i on mi veceras prilazi onako pijan i kaze mi: Kakvu glupost si mi ono narezala? ja mu lepo kazem da je sala a on me bukvalno odjebe, jos se ja smejem i krenem da ga poljubim u obraz i on me iskulira. kakav gejak. posle me nesto gledao ali ja sam u sebi kljucala od besa, i kada sam prosla ponovo pored njega, on me drmnu po glavi na sred kafica, nekako drugarski valjda je video da sam besna, a ja mu uzvratim svom snagom udarac po glavi, okrenem se i odem. i ajd sta sad da radim? imam zelju da ga prebijem. a sutra uvece ne znam kako cu se kontrolisati.
tako da pitanje je sta da radim sa kretenom? da li da ga iskuliram ili nesto drugo?
 
aneleja:
a ja mislila da cu dobitit neke normalnije odgovore... mislim ozbiljnije savete, daj ljudi pomagaj te
pa generalno i nema shta tu da se konkretno radi....stvar koja se desila je potpuna debilnost,a takve situacije same od sebe se vremenom ugase....tako da ce verovatno vec sutra sve doci na svoje mesto,poprichacesh sa tim likom,onda cete se zajedno nasmejati i to je to......
 
Dovla:
E ovu recenicu definitivno treba zabraniti zakonom... ako ista na svetu mrzim to je onda kad neko kaze da je bio pijan pa da nije bio svestan sta radi... daa daa kako da ne :evil::evil::evil:
slazem se u potpunosti sa tobom..................to sto je neko pijan ne mora znaciti da mu moras pravdati postupke.......mrzim to izvlacenje "bio sam pijan"............uostalom "sta trijezan misli pijan govori"!!!!!!!!!!!!!
 
pa bash to......alkohol je kriv,zar nije to zakljuchak iz te navedene poslovice``shta trezan misli pijan govori``.....moj ortak razbija staklice o glavu kad je pijan,shto inache nikad trezan ne bi uradio...i shta opet zakljuchujemo-alkohol je kriv......pa se vracamo na temu koju je postavila devojka(koja je inache krtenizam al ajd)....dechko je pio,a onda rekao neshto shto nikad pre nije....a ako pratimo vremenski tok,bio je pijan kad je to rekao....pa ko je ondak kriv....chekaj chekaj znam odgovor....ALKOHOL...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top