Gusenje slobode govora u Srbiji

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Liberalno demokratskoj partiji veceras nije dozvoljeno da odrzi tribinu u prostorijama opstine Stari Grad tako da su tribinu morali da odeze ispred zdrade opstine.
Opstinom stari grad upravlja koalicija DS DSS.
Ovo je drugi slucaj gusenja slobode godova u Srbiji u zadnje 2 nedelje u kojima ucestvuju predstavnici DS i DSS a prvi je bio zabrana promocija knjiga dr Vojislava Seselja u prostorijama opstine Vracar.
Sramota!
 
_Milanche_:
Liberalno demokratskoj partiji veceras nije dozvoljeno da odrzi tribinu u prostorijama opstine Stari Grad tako da su tribinu morali da odeze ispred zdrade opstine.
Opstinom stari grad upravlja koalicija DS DSS.
Ovo je drugi slucaj gusenja slobode godova u Srbiji u zadnje 2 nedelje u kojima ucestvuju predstavnici DS i DSS a prvi je bio zabrana promocija knjiga dr Vojislava Seselja u prostorijama opstine Vracar.
Sramota!

Е, Српска влада прави исте грешке као Хинденбург 1934, а видим Хитлеру је забрањен улаз у салу... па ту је увек пивница!

Већ видим фанатичне масе како скандирају свом фиреру... ЛДП, ЛДП, ЛДП!

Ехххх... Стари Минхен.. стара пивница... нови Хитлер...
 
Alekasandar2:
Е, Српска влада прави исте грешке као Хинденбург 1934, а видим Хитлеру је забрањен улаз у салу... па ту је увек пивница!

Већ видим фанатичне масе како скандирају свом фиреру... ЛДП, ЛДП, ЛДП!

Ехххх... Стари Минхен.. стара пивница... нови Хитлер...


Vi "patriote" ste izgleda EXTREMNO talentovani za izmisljanje poredjenja van mozga i pameti.
 
Alekasandar2:
Нађите негде мој стари пост у коме поредим ЛДП са НСДАП...
Pazi ako neke metode i LDP-a lice na Hitlerove (a ja mislim da ne lice) to je samo u operativnom smislu.Meni LDP i nacin delovanja u tom operativnom smislu vise lici na SKOJ.
Ideologija veze nema sa Hitlorovom cak sta vise krajnje je suprotna.
LDP kaze isto je dal si Srbin ili si Ciganin ili si Albanac.Idelogija LDP-a kaze srpski anrod nije bolji od drugih naroda.
Hitler je tvrdio bas suprotno.
Mislim da je SRS daleko bliza nacistickoj idelologiji mada mislim da je i takvo poredjenje neumsesno i izvinjavam se glasacima SRS sto sam pominjao.
 
Alekasandar2:
Е, Српска влада прави исте грешке као Хинденбург 1934, а видим Хитлеру је забрањен улаз у салу... па ту је увек пивница!

Већ видим фанатичне масе како скандирају свом фиреру... ЛДП, ЛДП, ЛДП!

Ехххх... Стари Минхен.. стара пивница... нови Хитлер...

Сложио бих се са тобом. У ЛДП видим нови КПЈ од пре Другог светског рата! Не каже се џабе Историја је учитељица живота. Зато памет у главу!
 
Korner zastavica:
Da u DSSu ioma glupih ljudi to sam znao,ali nisma znao da u DSu ima isto toliko glupih ljudi.
Takve zabrane su kretenske. To nije bilo ni za vreme Milosevica.
Izgleda da je DSu vise stalo da LDP ne predje cenzus,nego da li ce SRS imati 50% na sledecim izborima. Srpska posla.
Sujeta,zavist,mozda i paranoja.
Tako je i DSS nastojao(kao i vecina drugih stranaka) da uguse DS na izborima 2003.
Cak ih izostavise iz koalicije(kao blizi im SPS :shock: ),a sada ce opet u isto kolo.
Eh,kratkovidost.
Kostunica je uradio mnoge stvari koje je tvrdio da nece i nije uradio mnoge,koje je obecao da hoce(koliko je samo glasova dobio zbog "revizije" privatizacije u najavi?!).Cak je priznao i da razume sa kakvim se problemima susretao streljani premijer.FAscinantno.
G17 je pljuvao i po Kostunici i po SPS-u,pa udjose u koaliciju.
Ni SPO-u nije smetala "podrska" SPS-a.A smetala im presuda Markovicu,Legiji...
Rasipanju energije se ne nazire kraj.Zato radikali sa pola gasa uzimaju glasove.
 

Back
Top