svastara... sta mislite o tome?

kakva je svastara?


  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
ovde pisite sta mislite da ne valja na svastari... sta biste promenili... ja cu prvi odma'...
uz to, mozda bismo mogli da u svakom postu do neba uzdizemo sve moderatore i tako im skrenemo paznju od treniranja strogoce ovde... i tako im pokazemo da ova svastara nije tu zbog njih nego zbog ljudi koji dolaze da postuju... i da bez tih istih ljudi ova svastara ne bi ni postojala... ili da ih zamolimo da oni postave "prikladne" teme za svastaru (kazem "svastaru", vrlo bitno) na kojima cemo mi diskutovati...
 
ja mislim da je ova treca opcija u anketi najbolja... i mislim da je ovo svastara gde se trebaju postavljati bilo kakve teme koje ne vredjaju nikoga... ni po kojoj osnovi... i mislim da bi forumashi trebali da ucestvuju u stvaranju pravila koje se teme trebaju zakljucavati... i kad se neko treba banovati... i mislim jos mnogo toga... ali, kasnije...
 
c011.gif


Ja neću pljuvati na moderatore, bez obzira što su mi zatvorili temu koja je opstala više od godinu dana i imala preko 9000 postova ..... to sam uradila lično, na PP .... rekla šta sam imala ....

Slažem se da Svaštara treba da bude Svaštara, u pravom smislu te reči, i da su tu ljudi da bi se zezali, a ne da bi filozofirali po Pravilima Foruma i izigravali neko ludilo.
 
ma ne bih ja nikako bio u kozi moderatora...kako god da urade, nekom ne valja...jbg i njima pukne film pa zatvore sto ne treba...al uzmite u obzir kakvih se gluposti nacitaju...ne branim ih...ne slihtam se, kao sto ce sad vecina reci...samo uzimam u obzir sve aspekte..
 
svidela mi se priča koju su neki ovde započeli,
baš se zahuktala tema...
ne znam zašto to nekome nije odgovaralo...Neklub

razlog skidanja teme- jedino ovlašćeno mesto za chat je kafana svaštara..
nisam videla chat i nije bilo ničeg bezobraznog..
a chatovanja sam videla u mnogim drugim temama..

treća opcija! moderatori, malko promislite..pažljivo čitajte...dajte ljudima ovde oduška da lupetaju svašta, naravno, ništa uvredljivo, berzobrazno, više šaljivo...zezanje!
Ovo mesto treba da bude ''disko''!
 
Smarate sa tim prozivanjem modova...shta ne valja-modovi su krivi...vecina vas se ne seca kada svastara nije imala nijednog moderatora da su svi kukali redom...da se uvede moderator...sad ni ovo ne valja...
Nista mi ne smeta kako mi kolega radi (cale),a o raji sam mishljenje odavno izneo...
 
batka_mija:
ovde pisite sta mislite da ne valja na svastari... sta biste promenili... ja cu prvi odma'...
uz to, mozda bismo mogli da u svakom postu do neba uzdizemo sve moderatore i tako im skrenemo paznju od treniranja strogoce ovde... i tako im pokazemo da ova svastara nije tu zbog njih nego zbog ljudi koji dolaze da postuju... i da bez tih istih ljudi ova svastara ne bi ni postojala... ili da ih zamolimo da oni postave "prikladne" teme za svastaru (kazem "svastaru", vrlo bitno) na kojima cemo mi diskutovati...

...........ili da oni dovedu ljude koji će postovati po ps-u i po svim pravilima bez imalo odavanja svoje ličnosti......Pink Floyd je davno snimio stvar "još jedna cigla u zidu"......meni lično je ovo asocijacija..................:roll:
 

Back
Top