SVETISLAV TABOROSI?????????????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Te-Nej

Početnik
Poruka
6
Ljudovi,pozdrav!
Svako ko je polagao kod njega ili je cuo nekakvu informaciju o tome kakav je,neka napise.Znam da trazi mnogo,da se povezuje i tako to,ali nema mi druge.Ima li neko reci hvale,je l' neko polozio kod njega?Je l' ne pita jos nesto osim tranzicije?Je l' te pusti da pricas koliko znas ili te odmah prekine potpitanjima.......Bilo sta bitno u vezi sa njim????
 
Pa ovako prvo pitanje je najbitnije i moras odlicno da ga znas kod prvog uglavnom i postavlja neka dodatna pitana i hoce ponekad da pita nesto na primeru ali ne moras to da znas ako si rekao sta je trebalo iz knjige . Kod drugog vec manje cima a trece skoro i ne slusa ako si prva dva znao samo treba da pocnes . Tako je bilo kad sam ja polagala , meni je on bio skroz ok mada ljudi imaju losa iskustva mozda je taj dan bio raspolozen bas je dosta pomagao . BTW nemoj da te zbuni to sto je malo neprijatan na ispitu to ne znaci da neces poloziti , cini mi se da ceni ako se neko trudi pa cak i kad ne zna dovoljno . Srecno !
 
Oket,hvala na ovim informacijama.Jbg,mislim da covek u sustini nije los,mada ima losu reputaciju,ali ako naucis kako treba ne bi trebalo da te obori?
Koja si pitanja imala,secas li se?Da li otprilike znas odakle dolazi prvo,drugo i trece pitanje?Je l' sigurno ne treba tranzicija i ima li jos nesto sto ne treba,sta voli da pita...?
 
Ne secam se bas mnogo davno sam polagala , znam da mi je monizam bilo trece ali druga dva se ne secam . Mislim da je prvo pitanje iz prvih 70-80 str to ti je najvaznije . Kad sam ja polagala nije pitao tranziciju i regionalni razvoj , kako je sad ne znam.
 
Taborosi je jedno veliko *****.**** ga onaj koji ga drzi na faksu.Sva pitanja sam znao od reci do reci da mu kazem iz knjige,ali naravno to njegov uveli matori mozak ne interesuje nego postavlja potpitanja kao da sam ja ekspert za ekonomiju.Kao da ja probijam cetvrtu dimenziju znanjem.Sta potenciraju toliko sa tim ispitima van struke?Zar nisu dovoljni osnovi ekonomije(politicka) nego i ovo *****.Ne kazem da ne moze da se prodje,ali stvarnooooo trazi mnoooogoooo.Prava je smradina. :mad:
 
Taborosi je najbolji profesor na fakultetu. Idite na predavanja i pola posla ste zavrsili. Sve lepo objasni. Mozda bubalice losije prolaze ali oni koji uce sa razumevanjem prolaze odlicno. Bitno je povezivanje i razmisljanje a ne prosta reprodukcija ( mislim da je tako lakse*). Ne pada se ako propustis jednu rec ili recenicu kao kod vecine vec samo ako nista ne razumes.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top