istovremeno...

jel bi se cula?


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
ako svi puste jednu muziku istu... svi na svetu...
sta mislite, jel bi se cula ta pesma negde na sred okeana usred oluje besne kada talasi zapljuskuju maleni brodic bacajuci ga levo desno dok se strelica na kompasu besomucno vrti a momak na jarbolu jedva odrzava ravnotezu? na primer...
 
Zana:
Koliko su ljudi slozni, uvek bi se neko pitao "A zasto bas ta pesma" "A ja bi neku drugu" "E, pa mi nemamo tu pesmu" itd... itd...
Tako da mislim da od tog posla nema nista.....



Hahahaha Zana, ti si baš pristupila ovoj temi
a014.gif
 
batka_mija:
ako svi puste jednu muziku istu... svi na svetu...
sta mislite, jel bi se cula ta pesma negde na sred okeana usred oluje besne kada talasi zapljuskuju maleni brodic bacajuci ga levo desno dok se strelica na kompasu besomucno vrti a momak na jarbolu jedva odrzava ravnotezu? na primer...
Ovo se moglo i očekivati od Batka Mije
Jel'ti neko rekao da si super genije ,isto kao pera kojot.... :-D :-D :-D )))))
 
batka_mija:
ako svi puste jednu muziku istu... svi na svetu...
sta mislite, jel bi se cula ta pesma negde na sred okeana usred oluje besne kada talasi zapljuskuju maleni brodic bacajuci ga levo desno dok se strelica na kompasu besomucno vrti a momak na jarbolu jedva odrzava ravnotezu? na primer...


on na sred okeana, muzika trešti sa svih strana, svako pusta svoju pesmu
a kompas upao u more.
Di sad čovek da tera?

Taj će usred oluje razmušljati koju muziku sluša, pa tamo da krene.

A zvuci Balkana teško da će se ovde čuti! Srećom.
 
ja mislim da bi svi mogli da se dogovore... samo bi bio problem da se to organizuje zato sto, na primer, ako se kaze da se pusti u 2, onda bi se u engleskoj, na primer, ta pesma pustila sad ranije.... znaci, trebalo bi bas da se dobro pokrije medijski... i da se svi upozore na eventualne propuste...
ozbiljno sad: kako se kaze "mikseta" na engleskom?
 
pa taj momak nije jedini na brodicu... tu ima jos ljudi... to je veliki brod koga ganjaju zli gusari... i kapetan markos, zeljan blaga iz samo njemu znanih razloga, koje nikada nece biti potroseno... jer, istina je da on voli princezu za koju se to blago i prenosi... i bez koga nece moci da se uda... ni ona ne zeli da se uda jer voli kapetana markosa... njen zli otac, los kralj, je naterao na to... jer on, u stvari, samo hoce jos teritorija...
i u tom teskom trenutku, oni ce samo dobiti volju slusajuci tu muziku... znace da na ovom svetu postoji puno lepih stvari za koje se vredi boriti... muzika, koja ce kapetana markosa podsetiti na njegovu lepu princezu leonelu...
ali, ovde se uopste ne radi o brodicu ili tom momku... bojim se da ste skroz pogresno shvatili...
 

Back
Top