Bluetooth na laptopu

Zverko1986

Početnik
Poruka
14
Pozdrav ljudi!!
Imam mali problem sa bluetoot-om na laptopu ACER ASPIRE 5600! Posle instalacije sistema i svih drajvera sistem ne prepoznaje bluetooth uredjaj na njemu! Cak i drajveri i softvare kojji idu uz njega prijavljaju tokom instalacije da ne postoji bluetooth. Sada imam isti sistem i service pack . . .

Unapred hvala!!!!!
 
Postoje dve mogućnosti :
1. crkao je bluetoot (čisto sumnjam) kupiti drugi je rešenje
2. napravio si klasičnu početničku grešku i pre instalacije softvera gurnuo bluetoot u usb i posle instalirao softver i sada ga komp uopšte ne vidi , rešenje je sledeće , deinstaliraj softver što si instalirao i drajvere za bluetoot ( s tim što bih ja na tvome mestu i obrisao folder koji je napravljen pri instalaciji softvera u program files-u) , izvadi bluetoot i restartuj kompjuter pa zatim instaliraš prvo ceo softver sa pratećeg diska pa opet restartuj kompjuter i kada se sve podigne windows na računaru tada samo gurni bluetoot u usb , mislim da će tada prepoznati sve na njemu i windows će sam postaviti odgovarajuće drajvere za njega
i to bi bilo ti :)
 
snejks:
Postoje dve mogućnosti :
1. crkao je bluetoot (čisto sumnjam) kupiti drugi je rešenje
2. napravio si klasičnu početničku grešku i pre instalacije softvera gurnuo bluetoot u usb i posle instalirao softver i sada ga komp uopšte ne vidi , rešenje je sledeće , deinstaliraj softver što si instalirao i drajvere za bluetoot ( s tim što bih ja na tvome mestu i obrisao folder koji je napravljen pri instalaciji softvera u program files-u) , izvadi bluetoot i restartuj kompjuter pa zatim instaliraš prvo ceo softver sa pratećeg diska pa opet restartuj kompjuter i kada se sve podigne windows na računaru tada samo gurni bluetoot u usb , mislim da će tada prepoznati sve na njemu i windows će sam postaviti odgovarajuće drajvere za njega
i to bi bilo ti :)

Bluetoot je integrisan na laptopu (koji je kupljen pre dve nedelje). Postoji i klizac kojim se bluetoot ukljucuje i iskljucuje . . . .
 
Zverko1986:
Pozdrav ljudi!!
Imam mali problem sa bluetoot-om na laptopu ACER ASPIRE 5600! Posle instalacije sistema i svih drajvera sistem ne prepoznaje bluetooth uredjaj na njemu! Cak i drajveri i softvare kojji idu uz njega prijavljaju tokom instalacije da ne postoji bluetooth. Sada imam isti sistem i service pack . . .

Unapred hvala!!!!!
Zverko1986:
Bluetoot je integrisan na laptopu (koji je kupljen pre dve nedelje). Postoji i klizac kojim se bluetoot ukljucuje i iskljucuje

Ja imam više pitanja kakav je to model koje su specifikacije tog modela koji si kupio, akko si ga kupio pre dve nedelje zašto bez operacionog sistema ,a ako je imao isti operacioni sistem zašto si ga reinstalirao posle manje od dve nedelje.? Nije mi jasno šta si mu radio za dve nedelje da si morao da menjaš OS?
Savet nosi to tamo odakle si ga kupio , ili probaj opet da reinstaliraš OS ali ovaj put isključi bluetoot pre reinstalacije , ako ti ni to ne upali možda je stvarno crkao bluetoot. :(
 

Back
Top