NEKLUB foruma krstarice...

da li podele trebaju da postoje?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao mi clan....
a084.gif
 
krvolok... ma ko je tebe sta pitao? i sto boldiras ta slova i neke reci pises krupnije? da bi svi razumeli poentu? to nikada necu shvatiti... a i neka smeni... otvoricu ja drugu... i jos bolju organizaciju... koja ce se baviti proizvodnjom slatkog paradajza... na primer... jel znate, sad bez zezanja, koliko ljudi zaradjuju na tome? sve sto vam treba je plastenik veliki, da se obucite kako se ta vrsta paradajza proizvodi i dosta strpljenja i rada... i mislim da je 1kg jedno 6-7 puta skuplji od obicnog paradajza... kad se prodaje na veliko, naravno...
 
Batak Mijo,
ne reče mi, imam li pravo da posle svrstavanja narušim svrstavanje
i svrstam se u nesvrstane, mis'im. videm da ste jači, bolji, pametniji,
veća inicijativa, jača pokretačka snaga, veći kapital..
lako ću ja sa oni moji...ima tamo i pametnijih, mladjih..
nisam ti ja za vodje...
više volem da budem deo stada! a i šta se sve ovde nudi!!!
 
povratna mesecna karta do ostruznice... ako nadjes jos tri clana... mada, trenutno su ti previranja neka, zato sto neki zlotvori 'oce na vlas'... ali, ne znaju oni da su samim pristupom u ovaj klub potpisali da se rukovodstvo kluba ne moze menjati... tako da ih samo posmatram sa strane, smeskam se i polako im oduzimam beneficije... tako da ce drugi chlan uskoro postati prvi chlan dok ce prvi chlan uskoro biti zanemaren... ukoliko nastavi sa rusilachkim aktivnostima, naravno...
 
pa naravno... prvih 10 koji se jave i dovedu po tri clana dobijaju po jednu besplatnu mesecnu kartu... a ko dodje sam racuna mu se kao da je sam sebe doveo... znaci, jos dvoje njih posle mora da dovede... sve zbog toga da bi ovaj klub postao najjaci na svim forumima... itd...
 
čekaj, ako u svojoj zaludnosti nadjem za shodno da doprinesem izgradnji kluba idejama,
ili realnim prebrojavanjem članova,
deljenjem članskih znački-
mogu li time postati sekretar,
i obezbedimk sebi kartu u vozu!

trudiću se da budem od koris'
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top