Britanski ministar Hun:"Mladić ne mora da bude u Hagu"

_Milanche_:
Tako je ali moras da uradis sve da uveris EU i Olira Rena da je to tako.
Recimo moras da sprovedes istracu i protiv Ace Tomica.
Inace 4 zemlje Austrija,Italija,Slovenija i Madjarska su zatrazile da se pregovori nastave bez obzira na hapsenje Mladica.

Naravno da sve više zemalja EU želi da se završi nazadna politika EU prema Srbiji i da se krene u budućnost.
 
markovozd..:
Pa??
Ja bi ga poslao u Hag zbog Srbije, a ne zbog nekog britanskog ministra..........
Ako je nešto uradio protiv Srbije, onda Srbija treba da mu sudi prijatelju, zar ne?
Sećaš se da Srbija pred početak Prvog svetskog rata nije dala Austriji (koja je po mnogo čemu bila nešto kao SAD danas) da im se meša u istragu. Čuvali su svoj suverenitet. Srbija je trebala da sudi i Miloševiću...
 
_Milanche_:
Tako je ali moras da uradis sve da uveris EU i Olira Rena da je to tako.
Recimo moras da sprovedes istracu i protiv Ace Tomica.
Inace 4 zemlje Austrija,Italija,Slovenija i Madjarska su zatrazile da se pregovori nastave bez obzira na hapsenje Mladica.
Moje je mišljenje da su narodi ove četiri zemlje politički najsvesniji u EU. To dovoljno govori o podršci koju Srbija ima u njima, i, hajde da se tako izrazim, rejting koji tamo uživa...
 
DeteSunca:
Ako je nešto uradio protiv Srbije, onda Srbija treba da mu sudi prijatelju, zar ne?
Sećaš se da Srbija pred početak Prvog svetskog rata nije dala Austriji (koja je po mnogo čemu bila nešto kao SAD danas) da im se meša u istragu. Čuvali su svoj suverenitet. Srbija je trebala da sudi i Miloševiću...

Secas se prijatelju, kako je svaki treci mladic u Srbiji ostavio kosti u tom istom cuvanju suvereniteta??
Znas li , prijatelju, da bi Srba sada bilo preko 30 miliona, da nisu uvek isli glavom pod sekiru???
Znas li da ce Srbi u Srbiji za samo 25 godina, biti manjina ???

I dalje da se cuva na taj nacin suverenitet??
Da se cuva Ratko Mladic??

Yebote, od vas PatriJota i Velikih Srba, i vaseg praznog junacenja, Srbije nece za pola veka biti na geografskoj karti sveta..........

Pa , prijatelju, Srbuj ti i dalje :evil:
 
_Milanche_:
Tako je ali moras da uradis sve da uveris EU i Olira Rena da je to tako.
Recimo moras da sprovedes istracu i protiv Ace Tomica.
Inace 4 zemlje Austrija,Italija,Slovenija i Madjarska su zatrazile da se pregovori nastave bez obzira na hapsenje Mladica.

I ko je kriv zbog toga? OPET VI DEMOKRATE!

Jer vi ste ovde vlast unazad 6 godina . Mi sto smo simpatizeri i glasaci radikala mozemo da se bunimo, ali mi smo OPOZICIJA sto znaci da vlast donosi sve odluke. E pa to sto posao nije uradjen ne mozes kriviti opoziciju nego samo vlast a vlast je u ovoj zemlji od 2000te do danas - DS i DSS sa svojim satelitima.
 
Jerry Ropero:
I ko je kriv zbog toga? OPET VI DEMOKRATE!

Jer vi ste ovde vlast unazad 6 godina . Mi sto smo simpatizeri i glasaci radikala mozemo da se bunimo, ali mi smo OPOZICIJA sto znaci da vlast donosi sve odluke. E pa to sto posao nije uradjen ne mozes kriviti opoziciju nego samo vlast a vlast je u ovoj zemlji od 2000te do danas - DS i DSS sa svojim satelitima.
Pa ne krivim opoziciju gde si nasao da krivim?
u pravu si ti za to sto kazes posebno za DSS.
 
markovozd..:
Secas se prijatelju, kako je svaki treci mladic u Srbiji ostavio kosti u tom istom cuvanju suvereniteta??
Znas li , prijatelju, da bi Srba sada bilo preko 30 miliona, da nisu uvek isli glavom pod sekiru???
Znas li da ce Srbi u Srbiji za samo 25 godina, biti manjina ???

I dalje da se cuva na taj nacin suverenitet??
Da se cuva Ratko Mladic??

Yebote, od vas PatriJota i Velikih Srba, i vaseg praznog junacenja, Srbije nece za pola veka biti na geografskoj karti sveta..........

Pa , prijatelju, Srbuj ti i dalje :evil:


Aha ti hoces da kazes da je bolje da skinemo gace i da nas guzi ko stigne?

E pa druze, da su nasi preci tako razmisljali ti bi se danas zvao Mustafa ili Selim . No oni nisu skidali gace pred jacima vec su se borili protiv svih okupatora za SLOBODNU I NEZAVISNU SRBIJU
 
Alekasandar2:
Pa Austro-Ugarska (Austrija, Slovenija, Madjarska) i Italija su stare Evropske države... ;)

aushun19.gif
 
Jerry Ropero:
Aha ti hoces da kazes da je bolje da skinemo gace i da nas guzi ko stigne?

E pa druze, da su nasi preci tako razmisljali ti bi se danas zvao Mustafa ili Selim . No oni nisu skidali gace pred jacima vec su se borili protiv svih okupatora za SLOBODNU I NEZAVISNU SRBIJU
pa i ja se zalazem za Slobodnu i Nezavisnu Srbiju u EU a ne za JADNU Srbiju koja ce biti CRNA RUPA na mapi.
 
_Milanche_:
nasi preci su usli u rat 1914 zarad interesa Franucska i Engleske sticeti njihove kolonije...

Vecu glupost nisam procitao od tebe davno.

Nasi preci nisu usli u rat 1914. godine da bi branili bilo koga do same sebe. Austrougarska nam je objavila rat zbog toga sto nismo prihvatili njen ultimatum i nas jedini cilj u tom ratu je bio da se odbranimo od njihove agresije. Kakve crne francuske i engleske kolonije - o cem ti pricas??? :confused:
 
Jerry Ropero:
Vecu glupost nisam procitao od tebe davno.

Nasi preci nisu usli u rat 1914. godine da bi branili bilo koga do same sebe. Austrougarska nam je objavila rat zbog toga sto nismo prihvatili njen ultimatum i nas jedini cilj u tom ratu je bio da se odbranimo od njihove agresije. Kakve crne francuske i engleske kolonije - o cem ti pricas??? :confused:
Jerry a sto je poceo prvi svetski rat?
Zbog toga sto je Autrougarska napala Srbiju pa je onda Franucska i Engleska branile jer im je bila prijateljska drzava?
Ajde objasni.
 

Back
Top