FAUST 6.0 RECNK ZA SVAKOG

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Posto je do sada postavljano milijardu tema na temu gde mogu da nadjem recnik srpsko-*** i obrnuto.Evo jednog recnika koji ce resiti sve vase probleme.Recnik je tezak oko 11mb i sadrzi 15 jezika ukljucujuci i srpski i mozete da prevodite izmedju bilo koja dva jezika od tuh 15 hocete.Jezici su:English,Dutch,French,German,Greek,Italian,Latin,Norwegian,Polish,Pourtugese,Russian,Serbian,Spanish,Swahili,Swedish.
Ako ne verujete uverite se:http://surf.to/stepanyuk
NAPOMENA:Program je ogranicen na 15 startovanja sem ako hocete da platite.

POZZ
 
radi pod XP-om
Ja ga koristim vec par godina
Samo krupna napomena
Nije precizan.
Dobar je da se sitno potkrpite ako nesto treba narocito sa nekog "egzoticnog" jezika kao sto je Latinski ili Svahili :lol: ali za ozbiljniji prevod nije dobar.
 
tab503:
radi pod XP-om
Ja ga koristim vec par godina
Samo krupna napomena
Nije precizan.
Dobar je da se sitno potkrpite ako nesto treba narocito sa nekog "egzoticnog" jezika kao sto je Latinski ili Svahili :lol: ali za ozbiljniji prevod nije dobar.
To što ti ne možeš da pogodiš mišem gde treba ili ne možeš da ubodeš pravo slovo kad treba ne čini ga nepreciznim. :lol: :lol: :lol:
 
tab503:
radi pod XP-om
Ja ga koristim vec par godina
Samo krupna napomena
Nije precizan.
Dobar je da se sitno potkrpite ako nesto treba narocito sa nekog "egzoticnog" jezika kao sto je Latinski ili Svahili :lol: ali za ozbiljniji prevod nije dobar.
Prevodjenje na 15 razlicitih jezika nije lak posao.Koliko je reci trebao da unese taj covek sto ga je pravio i to na 15 jezika.Pa samim tim sto recnik toliko bogat zasluzuje postovanje.Ako negde nadjes bolji javi!!
 
marko47:
Prevodjenje na 15 razlicitih jezika nije lak posao.Koliko je reci trebao da unese taj covek sto ga je pravio i to na 15 jezika.Pa samim tim sto recnik toliko bogat zasluzuje postovanje.Ako negde nadjes bolji javi!!
ne kapiram zasto takav ton???
Ja sam samo rekao da nije precizan. Ja nisam omalovazavao program, cak sam rekao da ga i sam koristim vec par godina (jos pre nego sto se srpski pojavio u njemu) ali sam napomenuo da nije precizan.
Sad sam vec zaboravio (trenutno ga nemam instaliranog) ali poneki recnici (mislim na neke jezike) imaju fond od svega par hiljada reci sto je uzasno malo (minimum za iole ozbiljniji recnik je 15 hiljada reci)
Dakle ponavljam.
Recnik je dobar, moze dosta da pomogne ali nije za ozbiljnu upotrebu.
 
tab503:
ne kapiram zasto takav ton???
Ja sam samo rekao da nije precizan. Ja nisam omalovazavao program, cak sam rekao da ga i sam koristim vec par godina (jos pre nego sto se srpski pojavio u njemu) ali sam napomenuo da nije precizan.
Sad sam vec zaboravio (trenutno ga nemam instaliranog) ali poneki recnici (mislim na neke jezike) imaju fond od svega par hiljada reci sto je uzasno malo (minimum za iole ozbiljniji recnik je 15 hiljada reci)
Dakle ponavljam.
Recnik je dobar, moze dosta da pomogne ali nije za ozbiljnu upotrebu.
No problem drugar.Ja sam postavio temu da pomognem onima koji lutaju internetom trazeci recnik.I mislim da bolji recnik nepostoji jer sam i ja sam trazio francusko-srpski recnik i evo tek sam sad naso.
No offense
Pozz
 

Back
Top