DJURAN-DJURAN

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Pamti li neko ove momke?Nekada su bili bas popularni.Imali su simpaticne pesmice.Skupljale smo njihove delove postera u prirodnoj velicini i otimale se za Bravo.Davno bese.....a tek sada u Beogradu.
 
Pamtim, naravno. Svi smo bili šminkeri...sem mog muža, koji je i tad bio roker.
Sećate li se onih frizura, gde šiške idu s jednog kraja glave na drugi, padajući preko jednog oka.Jbt, bili deca...
Nisam otišla na koncert, malo mi bezveze posle ovoliko vremena...
Ja lično najviše volela Sajmona a posle Džon Tejlora.
 
А ми презирали шминкере (највише због облачења) , али смо слушали Дјуран Дјуран ту и тамо... Ја их волела, а нарочито Џона Тејлора.
Не бих желела да видим како сад изгледају!
 
Hellen:
А ми презирали шминкере (највише због облачења) , али смо слушали Дјуран Дјуран ту и тамо... Ја их волела, а нарочито Џона Тејлора.
Не бих желела да видим како сад изгледају!

K'o bela lisica što visi u ormaru moje svekrve. Malo olinjalo, staro i demode!!! :lol:
 
e, super je bio koncert.
da nisam otišla, ne bi mi bilo strašno,
ali kad sam se sinoć vrnula u one godine...
inače frizura je bila "italijanka"
a ja sam sinoć izvukla pink pramenove-za koncert:lol:
 
aham;)
i sve sam pevala
sad me boli grlo.
i kratka jakna, smrzla sam i zamalo da se upiškim.
i išla sam pešaka do ade, jer sam poslušala drugaricu da ne idem kolima..
a mužu sam rekla, da me mora da dolazi po mene, kao ja sam dobra, pažljiva...
smrzla sam se, još mi zima...
 
Bila na koncertu i bilo mi je super, vratila sam se u ranu mlados' kad smo nosili bedzeve DD i uvek je bilo nategnuto ko je bolji frajer - John ili Simon? Seca li se neko onog hita nedelje 202-ke u Domu omladine i nadglasavanja shminkera i metalaca i vriske zenskih glasica kad se spomene DD? Kao da je bilo u proslom veku :lol:
 
Jaoooo,jeste.....bilo u proslom veku!!!!
Don T..je kao mumija,nekako....Sajmon L.se jos i nekako drzi....uh,nekada sam ih nocu sanjala,,mastala,obozavala,ma u vatru za njih a sada ....samo nostalgicni matorci....
 

Back
Top