Zvoni im telefon?!

. . .

Poznat
Poruka
8.586
Jeste li skontali ljude sto idu po gradu pa puste kako neku muziku na mobilni pa da sve za njima cuje?
Onomad sam video nekog tako i mislio sam da je to izlovan slucaj i da taj neko nije cuo da mu telefon zapravo zvoni ali od srede sam poceo da malo obracam paznju na svet oko mene pa skoro stalno nekom tako "zvoni" telefon. . .
Posle ima samo da se pitaju zasto sve vise kradu telefone. . .
 
. . .:
Jeste li skontali ljude sto idu po gradu pa puste kako neku muziku na mobilni pa da sve za njima cuje?
Onomad sam video nekog tako i mislio sam da je to izlovan slucaj i da taj neko nije cuo da mu telefon zapravo zvoni ali od srede sam poceo da malo obracam paznju na svet oko mene pa skoro stalno nekom tako "zvoni" telefon. . .
Posle ima samo da se pitaju zasto sve vise kradu telefone. . .
Kako ne razumeš ?!? :shock: Dogod zvoni, tu je !!! :lol:
 
Postoje dve vrste seljaka :
1. Oni kojima kada ih zoveš umesto zvuka zvonjenja čuješ neku mnjuzu sa onog DŽU BOKSA ...
2. Oni kojima telefon zvoni u vidu instrumentala Željka, Viki, Flamingosa i ostalih debila...
 
DOKONI UM:
Postoje dve vrste seljaka :
1. Oni kojima kada ih zoveš umesto zvuka zvonjenja čuješ neku mnjuzu sa onog DŽU BOKSA ...
2. Oni kojima telefon zvoni u vidu instrumentala Željka, Viki, Flamingosa i ostalih debila...
da.... najbolji 'dzing' za sms koji sam ja cula je bilo...
you got message....you got message...you got message....you got message.... (od saputanja do ludacke vike)..
Meni inace telefon ne zvoni... posto by default divertujem sve svoje pozive...
 
Не разумем тему. Шта као, пусте да им звони моб, па слушају музику? :?

То раде клинци по бусевима, слушају неку репчину или тако нешто. Мени је то логично, добило дете мобилни који подржава МР3, па да се мало похвали. :)

Грозим се на народњачка звона, купиш бесан телефон, а слушаш на њему народњаке. :roll:
 
GoldenLady:
da.... najbolji 'dzing' za sms koji sam ja cula je bilo...
you got message....you got message...you got message....you got message.... (od saputanja do ludacke vike)..
Meni inace telefon ne zvoni... posto by default divertujem sve svoje pozive...

pa tebi i ne treba ! tel

meni i na najacem pa nekad necujem ( znas ono cuveno : "u frci sam" :roll: :lol: )
 

Back
Top