Yebeno grejanje

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
jel ima josh neko u gradu bez grejanja i zna li se kad ce ga eventualno biti ?
ebote vec dva dana se smrzavam i ne mogu da verujem kakvi su debili smrzli se dabogda !:evil:

brace ribnikar btw
 
U BR moguce da nema grejanja zbog radova u gogoljevoj (zbog toga se ovi u Danila Kisa isto smrzavaju). . .
Mi na Limanu III uzivamo u carima koje nam toplana pruza. . . Danas sam to tek konstatovao. . .
 
Ja nemam problema sa tim grejanjem...prednost kuće...uključiš i isključiš kad ti padne na pamet... e sad ono jeste da konkurišem za zlatni sat, kao veeeliki potrošač i kod JOVA V. u DP "NOVI SAD GAS" i kod ElektroVojvodine ... ali nema veze
 
DOKONI UM:
Ja nemam problema sa tim grejanjem...prednost kuće...uključiš i isključiš kad ti padne na pamet... e sad ono jeste da konkurišem za zlatni sat, kao veeeliki potrošač i kod JOVA V. u DP "NOVI SAD GAS" i kod ElektroVojvodine ... ali nema veze
A zamisli da je na solarnu energiju, onda bi se čak i ti, morao malo pomučiti ... :lol:
 
kuca je zakon :):)

a bice i solarno jednog dana kad i nas sunce ogreje, kada nam vrate pare sto smo SVI u gradu placali samodoprinos za daljinski sistem grejanja da bi se gradska manjina grejala na toplanu .................
 
@raindog

Yebote ja se kuvam....
Ajde dodji kod mene da se malo ogrijes :lol: Ali obuci neki sehu donji vesic ;) cegice i tako to, jer ces se od toplote sigurno skidati.. :)
 

Back
Top