A posao ?

meni utice, utice sto ne mogu da zavrsim fakultet i ne znam kako da mi neko pomogne, kao sto mi niko ne odgovara na poruke koje napisem tako en mogu da nadjem nekog pomagaca. ode poruka u vetar, dzabe sam trosila energiju.
 
Osecam se srecno kad zavrsim neki posao... Kad uspem i postignem nesto sto nisam znao da li cu uspeti... Kad pogledam iza sebe i pomislim... pu hebote ovo sve sam ja napravio ne mogu da verujem... :-)
Tako da da verovatno da dize samopouzdanje... mada sve je to prilicno nebitno i ne uobrazavam se...
 
he ja suprotno.... fun mi je da imam neq obavezu, iliti da se necim zanimam.... a kad zavrshim uglavnom se smorim jer mi uopshte ne deluje kao neshto znachajno uradjeno u zhivotu....
sad ja govorim uopshteno.... jer nisam zaposlena....
mislim da shta god da uradim i koliko god da postignem nikada necju biti zadovoljna....
 
jastuk:
Koliko vam uspeshnost u poslu utice na samoposhtovanje ? Da li se osecate "beskorisno"/"bezvredno" kad malo radite , ili uspevate da se opravdate (i cime )?

vjerovatno da utiche na vas zemljane....imam najbolji posao na svijetu al najsretniji sam kad NISTA ne radim i u stanju sam to da "radim" cijeli zivot! mrzim obaveze a mnogo volim slobodu...kao sto mi i ime govori:)
 
Vala sam se naradila i redovnih i dodatnih poslova da me uopste ne grize savest kad nemam sta da radim, naprotiv bas uzivam kad imam periode da nista ne radim i da mi ne stoji hiljadu obaveza nad glavom
 
jastuk:
Da li se osecate "beskorisno"/"bezvredno" kad malo radite , ili uspevate da se opravdate (i cime )?

Да, осећам се бескорисно, зато што вишак луфта на послу не користим за усавршавање, већ трунем на овом форуму. :roll: :roll: Не, нема оправдања за то. :sad:
 
uspesnost u poslu, kao i u ljubavi, mi prilicno jaca samopouzdanje. Problem je kad na ta dva polja zatajim.... onda postaje kao u bitci kraj reke little big horn....
Pogledam levo - nema kapetana bentina sa njegovim ljudima.
Pogledam desno - nema ni majora renoa sa svojim.
Pogledam pravo - indijanaci nadiru...
Krejzi hors & siting bul, dolaze po mene....
 
posao je nachin da dodjem do novca...rekao bih da moje samopouzdanje nema sa tim nikakve veze...jednostavno mi nije stalo...da se ja pitam i da mogu ne bih nishta u zhivotu radio...misletji na redovan posao redno vreme itd...lenchario bi ceo zhivot samo kad bih mogao...tako da zapravo kad sedim i nishta ne radim na poslu raste mi samopouzdanje...
 
Sto se tice samopostovanja, posao na mene ne utice nimalo. Samo kada neki posao odradim maksimalno i kada dostignem tim radom maksimum osecam se fantasticno, kao da sam osvojio neki planinski vrh. Dobro svrsenim poslom steknem mir i veliko zadovoljstvo. Nasuprot, ako posao lose ide ili ako ga ne zavrsim onda... Bolje da mi se svi sklanjaju sa puta.
 
Pa kad radim nešto kreativno, da... Ono, pogledam i ako mi se dopadne to izaziva neko egopouzdanje, nema mnogo veze sa tim da ću sad da skočim da uradim to još 100 puta...

Ali uglavnom obaveze zanemarujem i nekada me je grizla savest, više ne. Zato sam i propala. Ali ne bih menjala.

Beš život kada te jedino ispunjenje obaveza čini zadovoljnom...
 
random_cloud_form:
uspesnost u poslu, kao i u ljubavi, mi prilicno jaca samopouzdanje. Problem je kad na ta dva polja zatajim.... onda postaje kao u bitci kraj reke little big horn....
Pogledam levo - nema kapetana bentina sa njegovim ljudima.
Pogledam desno - nema ni majora renoa sa svojim.
Pogledam pravo - indijanaci nadiru...
Krejzi hors & siting bul, dolaze po mene....

ali kad ti posao ide loshe ,onda pocnesh da se bojish za svoju ljubav - da l si je vredan ? ( zavisi i kakva je ona )
 
idem u sredu na zlatibor na seminar...hahaha sve sam vas zayebo...5 dana za dz...za dz klopa za dz smeshtaj za dz put...hahhaha jednokrevetna soba...primam dnevnice ludilo.....neke knjige i dosta marihuane i gledati zhene bez muzheva oooo daaaa.a....5 dana 3h dnevno slushanja o hepatitisima je mala cena za sveeee...haaaa mozhda pohvatam kontaknte i ostvarim sne...mlad perspektivan pametan daleko dalekooooo tju dogurati...ako ih sve ne oteram u vaginu majchinu se.rem im se u nedra liceemerna...ali sve za dzzzzz pa kad dodje ekipa ima da veslamo po jezercetu ceo dan josh ako se pogodi exqrzija neke ekonomske ko proshli put o daaaa imal shta bolje...od seminara o drzhavnom troshq......
 

Back
Top