Žabe

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Moj sin mi je danas sa ponosom donio i predstavio svog novog kucnog ljubimca - Žabu
Prije nego mu zabranim da je drzi - zanima me da li Žabe uopste mogu da opstanu u kucnim uslovima, cime bi trebalo da se hrane i slicno.
Da li zna iko?
 
kre kre:)))))))))))))

zababg2.jpg
 
postavi ovo na ljubimcima...
neam pojma... ja se secjam da sam ih sqpljala u plastichnim kesama... a shta se posle s njima deshavalo ne secjam se.....
no svakako ih nisam chuvala......
 
Pitaj na kućnim ljubimcima, možda postoji neki način da je čuvate u kućnim uslovima, možda neki akvarijum? Žabice su mnogo slatke, kreee, kreee :D
 
Ja sam kao mala donosila sa placa kuci (krisom, naravno) zabice. :)

Mozes da ih stavis u teglu sa vodom (ili akvarijum), a hranis ih musicama. Verovatno bi mogla da probas sa hranom za ribice.
Ultra savet: vrati jadno stvorenje tamo odakle je doslo.;) Moj dobri tata je tako jednog dana seo u kola, otisao do placa i oslobodio ubogo stvorenje.
Ja nemam pojma sta mi je bilo da ih skupljam... Bilo mi je lepo kad uhvatim male zabice a one ti golicaju ruku pokusavajuci da se oslobode.
Jedna od dve zabice koje sam donela kuci (u dva navrata) je uginula, a drugu je tata vratio...
Mozda bi se tvoj sin odusevio ribicama?

E, koja tema, gde me nadje... :lol: :lol: :lol:
 
Hehe, nedavno sam posmatrala žabu, ušla u garažu i navalila na one žižke... Gospode, koliko je to u stanju da pojede! :shock:
Dobro je što si je pustila, ne bi ti ostala ni jedna muva da ukaki luster :mrgreen: Sve bi ih dete pohvatalo...
 
mammy:
Moj sin mi je danas sa ponosom donio i predstavio svog novog kucnog ljubimca - Žabu
Prije nego mu zabranim da je drzi - zanima me da li Žabe uopste mogu da opstanu u kucnim uslovima, cime bi trebalo da se hrane i slicno.
Da li zna iko?
pa nemij da si takva,jer ako tvoga sina veseli zaba,ne vidim samo zasto bi to tebi smetalo.
pusti ga i pomogni mu-raspitaj se u kakvim uslovima je treba drzati,hraniti,..zainteresuj se za to i sinu ce se dopasti ,..
a ne kosta te nista. :-)
 
gigule:
volite životinje na slobodi.

I ja isto tako mislim kao gigule. Zasto deca stalno hoce da uhvate zivotinju, na primer zabu, pticu, morsku zvezdu, svitca, ja se odmah kao prvo zapitam sta hoce da rade sa takvom zivotinjom kad je uhvate, da je maze :D i da im mase repom kao neko kucence? I prisetim se da bi toj zivotinji najlepse bilo da je puste odmah.Stvarno bih volela da mi kaze neko dete, malo dete, naivno, jer mala deca iskreno odgovaraju na takva pitanja, da mi odgovori na pitanje: "Sta ces da radis sad sa zabom kad si je uhvatio"?
 

Back
Top