Sta mislite...

seljanin_tadija

Zainteresovan član
Poruka
114
Sta mislite koliko vi odlucujete i tome ko vam se svidja(mislim na pripadnike suprotnog pola)?Koliko ste sigurni u svoj sud o tome ko je,i sta treba da poseduje "potencijalna" osoba vaseg zivota?Koliko puta vam se desilo da ste u drustvu te neke osobe spremni da uradite sve kako biste je osvojili,kad ono...ulece neko treci i baca u zasenak vas ,vec odabrani,primerak?
 
>>>teshi me malo...?!?!?....xxaxa..
da li sam sigyran da pridjem devojci...nisam.pogotovo sad!
ako bih bio ludo zaljubljen.......ma ti hocjes tychu.neenennee...ne bih nista yradio,nije to to!
 
seljanin_tadija:
Sta mislite koliko vi odlucujete i tome ko vam se svidja(mislim na pripadnike suprotnog pola)?Koliko ste sigurni u svoj sud o tome ko je,i sta treba da poseduje "potencijalna" osoba vaseg zivota?Koliko puta vam se desilo da ste u drustvu te neke osobe spremni da uradite sve kako biste je osvojili,kad ono...ulece neko treci i baca u zasenak vas ,vec odabrani,primerak?
Kod mene to ide ovako: neko mi se svidi i onda pokushavam da ga bolje upoznam, da saznam kakav je i tako to, a ne da li je onakav kakvog zhelim, i ako mi se svidi to shto upoznam i ako se ja njemu svidim ( nikad necu reci da se nekome svidjam dok mi on to sam lichno ne kazhe, ne verujem trachevima, njegovim drugovima, i ''znakovima'') onda mozhemo da budemo zajedno. znachi, mozhemo da se zezamo i flertujemo dok ne "saopshtimo" jedno drugom ili samo jedno onom drugom da se svidjamo i onda, ako je obostrano, se smuvamo, a ako nije, ja od*ebem, a oni kako kad. Nikad ne gubim vreme na nekoga sa kim nemam shanse i ne "lozhim" se da cu biti sa nekim ako pre toga nisam sigurna da on to isto misli. I zato nikada ne dolazim u takve situacije, da me neko ''baci u zasenak''.
 
nema to puno veze ni sa cim (ili ima sa svim). To se samo desi, a kad se desi nayebo si ;) nema sablona, e s takvim i takvim cu se sigurno skontati, tu je bitan "pocetnicki entuzijazam" :cool: oboje a posle sve ide samo po sebi
 
seljanin_tadija:
Koliko puta vam se desilo da ste u drustvu te neke osobe spremni da uradite sve kako biste je osvojili,kad ono...ulece neko treci i baca u zasenak vas ,vec odabrani,primerak?
De$ava se najnormalnije i de$avace se. Obrazac je poznat. Riba koja se ubacuje isqsno iskoristi prechicu i prva skine gatje da bi pa upecala svoj primerak.
 
u covece al ste vi bezgresni. Ja bogami pogresim u proceni. Da sam dobro procenjivala sada bi bila udata zena a nisam tako da...procenjujem na osnovu onoga sto mislim da su kvalitti koje treba taj neko da ima...i vrlo cesto mi se desi da on bas nema to sto sam ja mislila da ima. Ha ha! mudro zar ne!
 
NevenaBGD:
u covece al ste vi bezgresni. Ja bogami pogresim u proceni. Da sam dobro procenjivala sada bi bila udata zena a nisam tako da...procenjujem na osnovu onoga sto mislim da su kvalitti koje treba taj neko da ima...i vrlo cesto mi se desi da on bas nema to sto sam ja mislila da ima. Ha ha! mudro zar ne!

e, pa u tome je razlika. ja ne zhelim prvo da pretpostavljam da on ima vrline koje ja zhelim, pa da se ''uverim u to'', nego jednostavno- blanko tablica, pa on shara tu svoj karakter.....
 
seljanin_tadija:
Sta mislite koliko vi odlucujete i tome ko vam se svidja(mislim na pripadnike suprotnog pola)?Koliko ste sigurni u svoj sud o tome ko je,i sta treba da poseduje "potencijalna" osoba vaseg zivota?Koliko puta vam se desilo da ste u drustvu te neke osobe spremni da uradite sve kako biste je osvojili,kad ono...ulece neko treci i baca u zasenak vas ,vec odabrani,primerak?
kao i svaka kuchka, idem njuhom..mirisi su veoma bitni..ne odluchujem svojim mozgom i drago mi je zbog toga..nije mi se desilo, jer kad bacim oko, baca i on svoje, a tu je kraj priche.
 
Mene 99% ljudi nervira....ali zato stavim smeshak:D jer znam da je to neqi moj problem,pa se trudim da budem shirokih pogleda.Fizichki moze veeeliki procenat da mi se dopadne,a ako su karakterno antipatichne nema veze kakva i kolika riba bila-dovidjenja.Ako fizichki "prodje",moz da mi bude vishe ili manje draga ako ne spada u grupu tih karakterno ogavnih....i to je to...shto se mene kao"zainteresovane strane"tiche....mada mi se nikad nije desilo da padnem na doope od neqe..bilo fizichki ili po drugim kvalitetima....j.biga,suvishe sam realan da bi se zaljubio...mozda kad sam bio klinac ali i tada me brzo prolazilo.
 
Enfroz2891.:
Mene 99% ljudi nervira....ali zato stavim smeshak:D jer znam da je to neqi moj problem,pa se trudim da budem shirokih pogleda.Fizichki moze veeeliki procenat da mi se dopadne,a ako su karakterno antipatichne nema veze kakva i kolika riba bila-dovidjenja.Ako fizichki "prodje",moz da mi bude vishe ili manje draga ako ne spada u grupu tih karakterno ogavnih....i to je to...shto se mene kao"zainteresovane strane"tiche....mada mi se nikad nije desilo da padnem na doope od neqe..bilo fizichki ili po drugim kvalitetima....j.biga,suvishe sam realan da bi se zaljubio...mozda kad sam bio klinac ali i tada me brzo prolazilo.
...e to je tuzzno.... i meni se isto dogadja i znam da je tuzzno....
 

Back
Top